Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 26. 14:16 | Sorszám: 441
Ah, boldog kádári idők ! ... Amikor még mehettem az apukám nyakában a május 1-jei felvonulásra !
Előzmény: 432
szalma
  Válasz | 2006. október 26. 14:13 | Sorszám: 440
"kisbabát nem viszel nagy tömegbe mert mindíg van egy őrült és az pont téged fog megtalálni"

???

Soha nem láttam semmilyen őrültet, semmilyen tömegben, kivéve a hétfői rendőrbanditákat.
Ez volt az első.
Valszeg nem az utolsó.

Előzmény: 432
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 26. 14:04 | Sorszám: 434
Augusztus 20-án biztos, hogy ki sem mentem volna:

1. Utálom a lövöldözés hangját.
2. Elég bizonytalan volt az időjárás.

Az "ezrek üvöltözése" - ha lettél volna valaha ilyen eseményen tudhatnád - eléggé eloszlik.

Az "erősítők hangja" meg csak az erősítő közelében zavaró. Hasonlóan a gumibothoz ...

Szóval: szerinted demokratikus hatalom esetén jogos békés polgárokat hergelni és verni!

Előzmény: 432
Wilson
  Válasz | 2006. október 26. 14:04 | Sorszám: 433
Szerintem sem kell gyereket politikai rendezvényre vinni, én legalábbis nem teszem.

No de álljunk már meg egy percre! Hogy kivitte-e vagy sem, az most lényegtelen. A gyerekek OTT VOLTAK, az idősek OTT VOLTAK, a nők OTT VOLTAK, a diákok OTT VOLTAK, a rendőröknek látniuk kellett, hogy kik alkotják a tömeget!

Ha egy forgalmas úton biciklizek és elütnek, felmenthető a vétkes sofőr, mert minek mentem oda biciklizni?

Előzmény: 432

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola