Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:12 | Sorszám: 438
Már meg ne haragudj de mi lenne ha nem támadnál meg mindenkit azért mert más véleményen van mint te?

Aztán igen voltam már ilyen rendezvényen és azt ne mondd nekem , hogy jót tesz egy kisbabának a lökdösődés és ki ne találd már , hogy a többször 1000-1500w az csak úgy eloszlik meg csak közvetlen közelről zavaró.....

Az jó egy pár hónapos csöppségnek ha mellette üvöltenek?
Sztem nem!

Még egyszer mondom nem az intézkedésnek nevezett rohammal értek egyet csak az a bajom , hogy miért kell ilyen helyre babát vinni!

Jah egy kérdés:
Kaptál már gumibottal ok nélkül a hátadra?
Mert én igen...

Előzmény: 434
DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:10 | Sorszám: 437
Már meg ne haragudj de mi lenne ha nem támadnál meg mindenkit azért mert más véleményen van mint te?

Aztán igen voltam már ilyen rendezvényen és azt ne mondd nekem , hogy jót tesz egy kisbabának a lökdösődés és ki ne találd már , hogy a többször 1000-1500w az csak úgy eloszlik.....

Az jó egy pár hónapos csöppségnek ha mellette üvöltenek?
Sztem nem!

Még egyszer mondom nem az intézkedésnek nevezett rohammal értek egyet csak az a bajom , hogy miért kell ilyen helyre babát vinni!

Előzmény: 434

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola