Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » HÁBORÚ?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: HÁBORÚ?
Anonymus
  Válasz | 2009. január 17. 21:21 | Sorszám: 462
Valamit nem értek.

Én arról olvasok, hallok, látok döbbenetesen megrázó fotókat, mintha nem a Hamasz öldökölné a zsidókat, hanem éppen fordítva!
Én olyanokat olvasok, hogy a izraeli lövedékek ENSZ iskolákat lőttek, izraeli katonák ENSZ segélyszállító autót, humanitárius szerveztek szállítmányát lőtte ki!

Lassan egy hónapja, arról olvasok, hogy már ezer fő felett van a halottak száma palesztin oldalon, és 4 ezer körül a sebesültek száma szintén a palesztin oldalon.
Ezzel szemben talán 10 körül van az izraeli áldozatok száma, de ha jól tudom 4 fő valami baráti lövöldözésben halt meg.

Ezek után felvetődik bennem a kérdés kik is azok, akik harcolnak?
Én úgy hiszem, hogy jelen esetben harcolni, csak az izraeliek harcolnak, mert azoknak a kis hatótávolságú rakétáknak a lődözését én nem nevezném harcnak, amiket a világ legjobban felszerelt hadserege ellen lövöldöznek palesztin oldalról.

Szilárd meggyőződésem, hogy kerítések közé szorított embereket, akiknek nincs is hova menekülniük, halomra lőni, megbocsáthatatlan, mocskos, háborús bűn!

Előzmény: 456

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola