Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 27. 10:25 | Sorszám: 583
Én is a váltógazdaságban hiszek, csak ahhoz kellene két tekintélyes, komoly és demokratikus nagypárt. Én nem bánnám, ha Gyurcsány sokak által emlegetett "hübrisze" végül Hádészhoz küldené a komplett posztkommunista pártot, amit amúgy a milliárdos úgy tűnik túszulejtett. Az MSZP gyengeségének bizonyítéka, hogy egy Gyurcsány ilyen elképesztő takeovert tudott végrehajtani, akit minden normális közösség undorral kéne kiutasítson soraiból. Az sajnálatosabb, hogy a Fidesz-KDNP...-MDF csoportban sem látom az érték- és szakmai alapú, racionális és józan vitákból kibontakozó politikai pártélet lehetőségét - de megjegyzem most nem tudom bírálni igazán a pártvezetést, és ha kooptatív módon is de kisebb lassú megújulásokat is látni...

(Mondjuk én az 573-ra válaszoltam az a brutalitásban tetteivel felelős közrendőrök elbocsátásnak dilemmájáról szól, de ez is megér egy szálat persze. Meggyőződésem, hogy néhány kollegával példát kellene statuálni, hogy elejét vegyük hasonló történéseknek a jövőben. De úgy, hogy ne legyenek mártírokká a testület szemében. Mint tudjuk a rendőröket felheccelték, október közepén azzal, hogy két rendőrt megöltek a tüntetők, ami persze hazugság volt...)

Előzmény: 578
mezeiegér
  Válasz | 2006. október 27. 09:20 | Sorszám: 579
30 év engem is aggasztana, de szvsz ahol most tartunk, ezek után 12 évet (3 ciklus) tartanék optimálisnak. De annál több tényleg nem. Viszont kevesebb sem, mert annak semmi értelme nem lenne hogy nyer a jobboldal 51%-al, aztán 4 év múlva visszajön Fletó és ott folytatja ahol abbahagyja.
Előzmény: 578

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola