Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 27. 10:25 | Sorszám: 583
Én is a váltógazdaságban hiszek, csak ahhoz kellene két tekintélyes, komoly és demokratikus nagypárt. Én nem bánnám, ha Gyurcsány sokak által emlegetett "hübrisze" végül Hádészhoz küldené a komplett posztkommunista pártot, amit amúgy a milliárdos úgy tűnik túszulejtett. Az MSZP gyengeségének bizonyítéka, hogy egy Gyurcsány ilyen elképesztő takeovert tudott végrehajtani, akit minden normális közösség undorral kéne kiutasítson soraiból. Az sajnálatosabb, hogy a Fidesz-KDNP...-MDF csoportban sem látom az érték- és szakmai alapú, racionális és józan vitákból kibontakozó politikai pártélet lehetőségét - de megjegyzem most nem tudom bírálni igazán a pártvezetést, és ha kooptatív módon is de kisebb lassú megújulásokat is látni...

(Mondjuk én az 573-ra válaszoltam az a brutalitásban tetteivel felelős közrendőrök elbocsátásnak dilemmájáról szól, de ez is megér egy szálat persze. Meggyőződésem, hogy néhány kollegával példát kellene statuálni, hogy elejét vegyük hasonló történéseknek a jövőben. De úgy, hogy ne legyenek mártírokká a testület szemében. Mint tudjuk a rendőröket felheccelték, október közepén azzal, hogy két rendőrt megöltek a tüntetők, ami persze hazugság volt...)

Előzmény: 578

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola