Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr? (10. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. január 04. 15:29 | Sorszám: 724
Az kell is!
Cirus
  Válasz | 2007. január 04. 15:27 | Sorszám: 723
Hehe, ott van köztük a dupla kerítés
mpd
  Válasz | 2007. január 04. 15:15 | Sorszám: 722
Kéne legalább kettő.
Egy okos, aki intézkedne, ha kell, meg egy hülye, arra az esetre, ha nincs rá szükség.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2007. január 04. 15:09 | Sorszám: 721
Pedig a túrista nem pofon, hogy közlekedési rendőr kellene mellé...
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. január 04. 15:06 | Sorszám: 720
Ez ugyebár azt jelent, hogy minden turistára jutott egy rendőr.
Kevés.
Cirus
  Válasz | 2007. január 04. 15:02 | Sorszám: 719
Most jártam a Kossuth téren. A körbekerített területen, ami 3 külön-külön elkerített részből áll megszámoltam a következőket:
- a Kossuth szobornál 2 db rendőr
- a földcserélt részen újabb kettő
- a középső parlkolórészen újabb 6 párosával.

A téren pedig lézengett vagy 6 turista, újabb 4 pedig arra várt, hogy bejusson a Parlamentbe, de rájuk külön kormányőrök vigyáztak. Nem is értem...

zizizizi
  Válasz | 2007. január 04. 13:30 | Sorszám: 718
Ha kitudták számolni mennyibe került az október 23. biztosítás akkor , gyermekjáték megkeresni a felelősöket, ugyanis , a rendőrségi osztagoknak volt egy vezetője és azt is tudnia kell ennek a vezetőnek, hogy ki volt hozzá beosztva.
A rendőrségi gk. üzemanyag felhasználásánál visszalehetz keresni menetlevél alapján, hogy honann hová és kiket szálitott és mikor, mer ugyebár már kora délután simaszkos egyenruhások állomásoztak számtalan mellék utcában, biztos nem ejtőernyővel dobták oda őket.
Ha olyan pontos adatok vannak a bekerülési összegről akkor meg kell nézi miből is adódik az asok pénz , meg mire is forditotta rendőrség , netán plusz bért kinek fizetett ?

Nem csak az eccerü álompógárt köll elszámoltatni a jövedelméről, hanem az ADÓNKBÓL finanszérozott magyar rendőrséget is.

Mer ogyebár a rendőrség nem Gyurcsány ferike magánhadserege , hanem jelen esetben a székesfőváros biztonságát szolgáló müintézmény lenne, vagy talán tévedek ? #D

Lajos bácsi
  Válasz | 2007. január 04. 08:33 | Sorszám: 717
Hogy fogják öket megtalálni?
Volt rajtuk azonosító?
terra
  Válasz | 2007. január 03. 20:29 | Sorszám: 716
Inkább a viperás-gumilövedékes-gránátos vadbarmokat találnák meg. Az sokkal jobban érdekelne, mint az a két hip-hoppoló, mutogatós zsaru.
Cyti
  Válasz | 2007. január 03. 20:26 | Sorszám: 715
Ime a rendőrségünk másik oldala:


" Vizsgálatot indított a Bács-Kiskun megyei rendőrfőkapitány az internetre "Bajai police hip-hop" elnevezéssel feltett videófelvétel ügyében - "

Eljárták a madárinfulenza hip-hop magyar változatát.
Nem semmi, megérdemlik a támogatást.

Smith&Wesson
  Válasz | 2006. december 26. 11:23 | Sorszám: 714
A magyar rendorseg mindig is a bunkok gyulekezete volt,1949 ota!!Sarvaron lattam kettot ugy neztek ki mint egy hatar szerencsetlenseg..Az a fuckikng baseball sapka az egyik vereb fejen ugy osszevolt huzva,hogy akkora volt csak a feje,mint egy macskanak..
mamácska
  Válasz | 2006. december 26. 08:59 | Sorszám: 713
Új bűnvádi feljelentés Bene, Gergényi és Dobozi ellen
2006-12-25. 23:20:13

Újabb bűntettek miatt jelentették fel a rendőrterror felelőseit, bár éppen Csótány kimaradt. A vádpontok: a gyülekezési jog gyakorlásának erőszakkal, fenyegetéssel jogtalanul akadályozásának bűntette, lelkiismereti és vallásszabadság szabad gyakorlásának erőszakkal, fenyegetéssel való akadályozásának bűntette, hivatali visszaélés bűntette, a közúti közlekedés szabályainak megszegésével mások életét, testi épségét közvetlen veszélynek kitevő közúti veszélyeztetés bűntettének megalapozott gyanúja miatt.

de villa
  Válasz | 2006. december 25. 17:39 | Sorszám: 712
SZOLJ HOZZÁ TE IS! www.mostohaanyaorszag.hu
Marco
  Válasz | 2006. december 18. 22:19 | Sorszám: 711
Én a DVTV Sajtóklubjában hallottam, szerintük megjelent az Indexen.
kingvidor
  Válasz | 2006. december 18. 22:12 | Sorszám: 710
Honnan az infó?
tiszavirág
  Válasz | 2006. december 18. 22:06 | Sorszám: 709
Akkor is mondtam, hogy nincsenek véletlenek, az a tank provokatőr segítségével indult el. Én a piszkosszolgálatokat gondolom az október 23.-ai események mögött, akkor is így gondoltam.
Marco
  Válasz | 2006. december 18. 19:54 | Sorszám: 708
Mit szóltok, kiderült, hogy a tank vezetője a Horn kormány alatt magas állami kitüntetést kapott Keleti hadügyminisztertől "a haza civil védelme" vagy valami hasonló címen?

Nyilván ment neki egy telefon, hogy "a haza civil védelme" egy újabb akciót kíván, egy előkészített tank várja indulásra készen, üzemanyaggal, amit csak pár száz méterre kell vezetni.

A jutalom nem fog elmaradni. "A dolgozó népet szolgálom!"

Tappancs
  Válasz | 2006. december 18. 18:13 | Sorszám: 707
Minden nap?
Szombaton is???
mamácska
  Válasz | 2006. december 18. 14:14 | Sorszám: 706
Például utazási irodát?
Lajos bácsi
  Válasz | 2006. december 18. 13:49 | Sorszám: 705
Harcedzett figura. Neki már többen többet is ajánlottak...
mpd
  Válasz | 2006. december 18. 13:44 | Sorszám: 704
Ajánlást?!
Tyű az angyalát, nem szeretnék Gergényi helyében lenni!
Lajos bácsi
  Válasz | 2006. december 18. 13:30 | Sorszám: 703
[QUOTE]"A bizottság ajánlást is megfogalmazott"[QUOTE]

Na, erről beszéltem.

mamácska
  Válasz | 2006. december 18. 13:07 | Sorszám: 702
kiemelt hangsúlyt kell helyezni arra, hogy a kellőképpen szigorú büntetések kiszabásával vége szakadjon a rendvédelmi szervek bántalmazást elkövető tagjainak de facto büntetlensége.

Na,erre gondoltam konkrétan!

mamácska
  Válasz | 2006. december 18. 13:05 | Sorszám: 701
ENSZ-bizottság bírálja a magyar rendőröket
Felvitel: 2006. november 28. 15:52

MNO
Túlzott és aránytalan volt a magyar rendőrség fellépése az őszi tüntetések során - derül ki egy ENSZ-bizottsági jelentésből. A szervezet szerint aggályos az is, hogy a rendőrök nem viseltek azonosítót. A bizottság ajánlást is megfogalmazott: büntessék meg a rendvédelmi szervek bántalmazást elkövető tagjait.

Az ENSZ kínzás elleni bizottságát (Committee Against Torture - CAT) aggodalommal töltik el a Budapesten szeptemberben és októberben történt tüntetések sorárán tanúsított rendőri fellépésről szóló hírek - tudatta az ENSZ emberi jogi főbiztosságának égisze alatt működő bizottság Magyarországról kiadott legfrisseb, november 24-én elfogadott jelentésében.

A CAT megállapítása szerint a magyar államnak fokozottabban kell ügyelnie az emberi jogok érvényesítésére, biztosítva a jogellenes intézkedésekkel szembeni zéró tolerancia elvének betartását a rendőrségi hierarchia minden szintjén és a büntetés-végrehajtásban is. A bizottság ugyancsak aggodalmának adott hangot azzal kapcsolatban, hogy kiderült: a szeptemberi-októberi demonstrációk alatt fellépő rendőrök nem viseltek azonosító jelvényt. A testület kijelentette: biztosítani kell, hogy a rendvédelmi szervek dolgozói mindenkor azonosíthatóak legyenek.

A CAT figyelmét a szeptemberi-októberi budapesti eseményekre a Magyar Helsinki Bizottság hívta fel: a kínzás elleni bizottság novemberi ülésére készített kiegészítő tájékoztatójában az MHB jelezte, hogy miközben a zavargásokkal szembeni rendőri fellépés jogi alapja megkérdőjelezhetetlen, az intézkedés-sorozatban számos alkalommal történtek túlkapások, amelyeket egyebek között tévéfelvételek is bizonyítanak.

A CAT ajánlása szerint amellett, hogy általában is lépéseket kell tenni a bántalmazásos ügyek azonnali, hatékony és pártatlan vizsgálatára, kiemelt hangsúlyt kell helyezni arra, hogy a kellőképpen szigorú büntetések kiszabásával vége szakadjon a rendvédelmi szervek bántalmazást elkövető tagjainak de facto büntetlensége.

A bizottság mindezek mellett kiemelte: - Lépéseket kell tenni az előzetes letartóztatások átlagos hosszának csökkentése és az előzetes letartóztatást helyettesítő kényszerintézkedések (lakhelyelhagyási tilalom, házi őrizet) nagyobb mértékű alkalmazása érdekében - Biztosítani kell, hogy az idegenrendészeti őrizet intézményét csak kivételes esetekben és a lehető legrövidebb ideig alkalmazzák a hatóságok a menedékkérőkkel szemben, ugyanakkor nagyobb hatékonysággal működjön a bírósági felülvizsgálat az ilyen ügyekben. - Biztosítani kell, hogy a fogvatartott személyek a fogvatartás kezdetét követően minél hamarabb találkozhassanak ügyvédjükkel.

A kínzás elleni bizottság külön kitért a hazai romák helyzetére, és aggodalmának adott hangot amiatt, hogy híradások szerint a szabadságvesztésre ítéltek között, illetve a rendvédelmi szervek fellépése során jelentkező túlkapásokat elszenvedők között is aránytalanul magas a romák száma. A bizottság javaslata szerint erősíteni kell azokat a programokat, melyek a romák rendvédelmi szerveknél való alkalmazását támogatják.

(mti/os)

mpd
  Válasz | 2006. december 18. 12:18 | Sorszám: 700
SZVSZ ez olyan "álmodik a nyomor" szintű vágyálom.
Majd jön Csaba királyfi oszt rendet tesz.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola