Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Amerika!!-Csak nektek:) (11. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Amerika!!-Csak nektek:)
Breznoi
  Válasz | 2005. december 20. 21:05 | Sorszám: 571
Neked is buddy ))
Apostoll
  Válasz | 2005. december 20. 14:32 | Sorszám: 570
Buddy, Boliviában is befellegzett a jenki globalizációs álmoknak

Egy indio lett a vezér, aki hamarosan az utolsó cowboy-t is kiebrudalja az energiahordozókban gazdag országból.

Szép lassan, de biztosan...

Tudod, a muszkáknak is letelt. Minden megszállónak lejár az ideje...

Istennek legyen érte hála!

Kellemes Karácsonyt!!! /Amúgy /

onogur
  Válasz | 2005. december 20. 13:51 | Sorszám: 569
Nekem meg Rákosi elvtárs jut eszembe.
Hogy Kondomrizsáról mi jut eszembe, azt már le sem merem írni.
Breznoi
  Válasz | 2005. december 20. 06:58 | Sorszám: 568
Mandala testverem,nem ez a meglepo,hanem az ,hogy joga volt hozza amit csinalt!!!G Rieset hallgattam ma delutan,van ilyen torveny,hogy az elnok veszhelyzetben ilyet tehet!!!Nekem Mc carthy szenator jut errol eszembe!!
mandala
  Válasz | 2005. december 19. 23:57 | Sorszám: 567
2005-12-18 16:04
Bush beismerte a lehallgatásokat

Az amerikai elnök beismerte a titkos lehallghatásokat. A New York Times néhány nappal ezelőtt arról számolt be, hogy George Bush nem sokkal a szeptember 11-i terrortámadások után utasítást adott ki nemzetközi telefonhívások lehallgatására és külföldre küldött e-mailek elolvasására. Az amerikai elnök szerint a rendelet nemzetbiztonsági célokat szolgál.

George Bush beismerte: rendeletben utasította a Nemzetbiztonsági Ügynökséget, hogy előzetes bírói engedély nélkül telefonbeszélgetéseket hallgasson le és e-maileket olvasson el. Az amerikai elnök szerint az "elektronikus megfigyelés" folytatódik, mert ez létfontosságú eszköz a terroristák elleni harcban. Bush szokásos heti rádióbeszédét szokatlan módon ezúttal a televíziók is közvetítették.

George Bush elmondta: "Az Egyesült Államok törvényeivel és alkotmányával összhangban felhatalmaztam a Nemzetbiztonsági Ügynökséget, hogy figyelje meg azoknak a nemzetközi kommunikációs tevékenységét, akik az al-Kaidával és a hozzá tartozó terrorista szervezetekkel állnak kapcsolatban."

Az amerikai elnök szerint az elektronikus lehallgatási program a szövetséges országok védelmét is szolgálja. Bush keményen bírálta azokat, akik az intézkedésről hírt adtak.

Az amerikai elnök úgy fogalmazott: "Ezáltal ellenségeink olyasmiről értesültek, amit eddig nem tudtak. Az illetéktelen közzététel veszélyezteti a nemzetbiztonságot, és bajba juttatja állampolgárainkat. A titkos információk közzététele törvénytelen, az ellenség riasztása veszélybe sodorja az országot."

A kritikákból kijutott azoknak a szenátoroknak is, akik megakadályozták a Patriot tövény meghosszabítását. Bush szerint a kormányzat számára többletjogokat biztosító törvény megújításának gátolásával a szenátorok felelőtlenül viselkedtek, amivel amerikai állampolgárok életét veszélyeztetik.

http://www.hirtv.hu/?tPath=/kulfold/&article_hid=76540

Breznoi
  Válasz | 2005. december 19. 13:51 | Sorszám: 566
Na ez is erdekes a cegem meg husz Airbust vasarol a nyugattol ))
Breznoi
  Válasz | 2005. december 18. 02:31 | Sorszám: 565
Egy jo hir neked..A kirgizekre nincs szukseg,ezt mar ket hete eldontottek )Ott vannak es lesznek a jo roman repterek es ket uj repter Lengyelorszagban!!Jovore majustol meg mukodik a Bolgar repter,csak 30 milesre Plovdivtol..
Breznoi
  Válasz | 2005. december 18. 02:29 | Sorszám: 564
Nagyon szuper a kerdes!!A Boeing a megrendelesei utan adozik a szukebb hazamnak Illinoisnak..Mivel a fohadiszallasa meg nehany szaz meterre van tolem,igy a varosomnak is adozik..Asszem ertelmes volt a valasz )UPS es ALBERTSONS reszvenyeim vannak.
Apostoll
  Válasz | 2005. december 16. 21:06 | Sorszám: 563
Buddy!

Tejeltek rendesen a ferdeszemüeknél...!

Aszongyaja a kirgiz elnök, Kurmanbek Bakiyev bácsi, hogy mától a "csak humánis célokra" kikölcsönzött kirgiz reptér - "Ganci Air Base" - bére nem 2 milla, hanem több mint 200 milla !!!

Nos, miután majomarcékat az üzbégek már kiebrudalták, maradt számukra ez az egyetlen lehetöség a "demokrácia" légböl való terjesztésére...

Vagy fizetsz, vagy távozol jobarát.

A jenki adófizetö, mint te is, bambán turkálva nózikáját, ezt a vállalkozást is fizetni kényszerül.

Még valami... Tudod mi az a "SCO" ???

Segítek, tudod én egy qrva rendes ember vagyok, meg régóta ismerjük is egymást.

Igen, ez a Shanghai Cooperation Organisation, amelybe nem kis nációk tartoznak...

Kazahsztán, Kirgizia, Tadzsikisztán, Üzbégisztán, Oroszföld és Kína... Bizony, bizony mondom néked, nem kevesen vannak, Buddy.

És árgus szemekkel figyelik az órát és a kasszánál lepengetett dollárbankókat

Hegeda
  Válasz | 2005. december 14. 21:33 | Sorszám: 562
Nofene!
Csak nem Boeing részvényeid vannak?
mandala
  Válasz | 2005. december 14. 21:21 | Sorszám: 561
A Boeing biztos örül!
orosz_hussalata
  Válasz | 2005. december 14. 20:58 | Sorszám: 560
És ebben mi a "nagyon" jó?
Breznoi
  Válasz | 2005. december 14. 20:45 | Sorszám: 559
Nos egy nagyon jo hir!!A Boeing a Quantas orias megrendelesevel maga mogott hagyta caz Airbust ebben az evben!!A velemeny???A Boeing Dreamliner halkabb,gyorsabb,es uzemanyagtakarekosabb,kisebb kifutopalyara van szuksege..
Apostoll
  Válasz | 2005. december 11. 20:29 | Sorszám: 558
Buddy, egy régi téma... 100 napos !!!

Láttam egy filmet New Orleans-röl...

Hááát, Majomarcék nem remekelnek az újraépítésben.

Emberek éheznek és hajléktalanok. S11 után mindjárt volt kártérítés, gyorsprogramok, Irakban csomagokat dobáltak le... az afróamerikainak nem jár mindez odahaza?

Hogy is vagyunk evvel az "álmok országában"?

Breznoi
  Válasz | 2005. december 11. 02:25 | Sorszám: 557
Tudod testverem az a szomoru hogy ma napok mulva sem tujak mi tortent!!
onogur
  Válasz | 2005. december 09. 15:05 | Sorszám: 556
Szomorú.
Nálunk is mutatták a képeket a tévében.
Breznoi
  Válasz | 2005. december 09. 13:58 | Sorszám: 555
Mindennapra van itt szenzacio..Tegnap a Midway airport Chicagoban egy repulo kifutott a kifutopalyarol ra az utra ami a szemelyi forgalomnak can.1 halott kisgyermek egy autoban es tobb sebesult!!
Breznoi
  Válasz | 2005. december 02. 22:09 | Sorszám: 554
Fizetek de az nem in gyenes!!Az a csomagban gondolom valamibe kerul.
estebany
  Válasz | 2005. december 02. 14:22 | Sorszám: 553
És fizetsz adt az "ingyenes" 490 csatorna után? Mert nálunk már kivetnének egy ilyen adót!
Breznoi
  Válasz | 2005. december 02. 13:59 | Sorszám: 552
)))
En egy kicsit mas dolgot!!Mikor megrendelsz egy satellite packaget!!Akkor azt mondjak 300 csatorna es 100 dollar!!
Most torvennyel valtoztatnak ezen a bullshiten!!Te valasztod ki a csatornakat,es ha az otven akkor csak toredeket szamolhatjak majd el az eddigi dijnak!!Remelem ez igy lesz!Nekem 500 csatornam van ebbol nezek tizet!!Mi a fenenek fizetek annyit??
estebany
  Válasz | 2005. december 01. 18:11 | Sorszám: 551
Csak neked:
Egy öreg arab már 40 éve NewYork közelében lakik. Szeretne a kertjében krumplit ültetni, de egyedül van, öreg és gyenge. A fia Párizsban tanul. Ír neki egy emailt a gondjáról:
’Kedves Fiam, Ahmed. Nagyon szomorú vagyok, mert nem tudok a kertemben krumplit ültetni. Biztos vagyok benne, hogy ha itt lennél, tudnál nekem segíteni a kertet felásni. Szeretlek. Atyád.’
Másnap az öreg arab e-mailt kap a fiától:
’Kedves Apám. Ne nyúlj a kerthez. Ott rejtettem el a ’dolgot’. Én is szeretlek. Ahmed.’
Másnap hajnali 4-kor jön az arabhoz a Hadsereg, az FBI, CIA, a Ranger-ek és Nemzetbiztonsági Hivatal is. Átkutatják a házat és felássák az egész kertet is, minden millimétert átkutatnak, de semmit sem találnak. Csalódottan távoznak.
Másnap az öreg arab újra e-mailt kap a fiától:
’Kedves Apám! Remélem mostanra már fel van ásva a kerted és ültethetsz bele krumplit. Sajnos csak ennyit tudtam tenni érted. Szeretlek. Ahmed.
nemszadista
  Válasz | 2005. november 30. 20:58 | Sorszám: 550

Ez jó. Micsoda tökéletes fogyasztói társadalom!
Breznoi
  Válasz | 2005. november 30. 20:33 | Sorszám: 549
Ha arra szalsz Moszkvaba kotsz ki!!
Breznoi
  Válasz | 2005. november 30. 20:32 | Sorszám: 548
A felsorolt stuffot mindet lehet kapni ..Nehany ar Futyulos barack egy literes.10 dollar=fel ora melo
Borok=8-50 dollar-8 az egri bikaver-50 a tokaji.
Breznoi
  Válasz | 2005. november 30. 20:31 | Sorszám: 547
Ilyet meg en sem lattam???Az amerikai mindent megvesz ami olcso aztan a tavaly vettet kidobja a szemetbe!!!Masok nagy oromere!!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola