Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Az SZDSZ elkisgazdásodása (11. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az SZDSZ elkisgazdásodása
Medi
  Válasz | 2008. március 26. 16:22 | Sorszám: 575
Az mégiscsak nevetséges és szégyenteljes, durva dolog, hogy Mo. kormánya egy éve nyűglődik az eü reformon, és eddig csak kárt okoztak vele.
Átgondolatlan, nem emberközpontú, antihumánus, össze-visszaság, aminek naponta vagyunk elsznvedői.
Mit gondolhatnak rólunk hazánkon kívüli országok, Európa?
Medi
  Válasz | 2008. március 26. 16:21 | Sorszám: 574
Az mégiscsak nevetséges és szégyenteljes, durva dolog, hogy Mo. kormánya egy éve nyűglődik az eü reformon, és eddig csak kárt okoztak vele.
Átgondolatlan, nem emberközpontú, antihumánus, össze-visszaság, aminek naponta vagyunk elsznvedői.
Mit gondolhatnak rólunk hazánkon kívüli országok, Európa?
Medi
  Válasz | 2008. március 26. 16:14 | Sorszám: 573
Építész volt, igen
ZiliZ
  Válasz | 2008. március 26. 16:13 | Sorszám: 572
mondom én, hogy mániás...beteg ember.
bordür
  Válasz | 2008. március 26. 16:13 | Sorszám: 571
Kökény: Nemet mondunk az SZDSZ amerikai modelljére
2008. március 26., szerda 15:44 InfoRádió
+ -

Az MSZP egészségpolitikusának reményei szerint 1-2 héten belül megegyezhetnek a koalíciós pártok az egészségügyi reform folytatásának mikéntjéről. Kökény Mihály az InfoRádiónak ugyanakkor azt mondta: elfogadhatatlan az a szabaddemokrata javaslat, hogy egyaránt legyenek 100 százalékos állami illetve magántulajdonú pénztárak. Szerinte ugyanis ez az amerikai modell. Az InfoRádió úgy tudja: minderről a délután öt órakor kezdődő koalíciós egyeztetésen is szó lesz.

bordür
  Válasz | 2008. március 26. 16:09 | Sorszám: 570
ugyi?
ZiliZ
  Válasz | 2008. március 26. 15:56 | Sorszám: 569
építész volt.
bordür
  Válasz | 2008. március 26. 15:53 | Sorszám: 568
Ha jól tudom Latinovitsnak műegyetemi diplomája volt.
SAsjózsinak meg semmi.
Medi
  Válasz | 2008. március 26. 15:48 | Sorszám: 567
sasjozsi ripacs, a Mikroszkóp sosem volt egy komoly színház. Hofi vállán élt meg a sok tehetségtelen selejt.
szakall
  Válasz | 2008. március 26. 15:46 | Sorszám: 566
SZDSZ, kilóra
Medi
  Válasz | 2008. március 26. 15:45 | Sorszám: 565
A művészet az más.

Orvosi diploma nélkül nem lehet, nem szabad operálni.
Van persze olyan orvos is, akire egy pici sebemet sem bíznám rá, hogy bekösse.

De Latinovits Zoltán nem végzett főiskolát, és senki nem vitatja, hogy Mo. egyik legnagyobb színésze volt.

bordür
  Válasz | 2008. március 26. 15:42 | Sorszám: 564
Hát ha a sasjózsi színházigazgató lehet.......
Ez az SZDSZ, a szürkeállomány.
Ne tessék elfelejteni....
Medi
  Válasz | 2008. március 26. 15:35 | Sorszám: 563
Középiskola

Érettségi?

Felsőfok?

Frakcióvezető?

Kicsoda?

bordür
  Válasz | 2008. március 26. 15:33 | Sorszám: 562
Egen. A macskájáról is megemlékezik benne . Mer ő olyan vicces.
bordür
  Válasz | 2008. március 26. 15:31 | Sorszám: 561
Tényleg egy a tábor

Tendenciózus, a miniszterrel és a kivezényelt rendőrökkel szemben ellenséges hangú "tudósításban" számolt be február 15-én a megyei lap Horváth Ágnes közfeltűnést keltő salgótarjáni látogatásáról. Ugyanebben a lapszámban olvashattuk az újság főszerkesztő-helyettesének meghökkentően egyoldalú, a körülményeket teljesen figyelmen kívül hagyó jegyzetét is. Az írás minden további nélkül megjelenhetett volna a Demokratában is.

Aznap este és utána számos ismétlésben "tudósított" az eseményekről a közpénzből fenntartott közszolgálati salgótarjáni Városi Televízió. Hallhattuk-láthattuk a helyi Fidesz sajtótájékoztatóját, a fideszes polgármester méltatlankodását az erős rendőri készültség miatt (egy szót sem vesztegetett az okokra), és megtudhattuk tőle, hogy bámulja a "salgótarjániak" türelmét, visszafogottságát. Az ugyancsak fideszes alpolgármester azt fejtegette, hogy Horváth Ágnes megjelenése, az SZDSZ-es sátor felállítása tulajdonképpen provokáció volt, amely érthetően felingerelte "az embereket".

A városi televízió Hírfüzér című programjában különös tartalmú és hangulatú filmet láthattunk a történtekről. Az "alkotást" a magát Jobb Salgótarjánért Mozgalomnak nevező, honlapjuk alapján legalábbis nyilasbarátnak minősítendő társaság emberei készítették. Ez a társaság volt egyébként a két-három száz ember eszelős őrjöngésének egyik szervezője.
A nyilasszimpatizáns "mozgalom" honlapján aztán visszaköszöntek az alpolgármester szavai a városlakók provokálásáról: Kóka János salgótarjáni megjelenését is provokációnak nevezve.

A megyei napilap tudósításából megtudhattuk, hogy a szabad demokraták elnökének sajtótájékoztatójára nem engedték be a "mozgalom" "szabadúszó filmesét", aki elmondása szerint a város- és a megyeháza számára akart felvételeket készíteni, és aki egyébként a salgótarjáni önkormányzat kulturális bizottságának Fidesz által delegált tagja.

A kör bezárult: tényleg egy a tábor.

Gusztos István


Ui.: Ha e lap olvasója netán megkérdezné, miért nem a helyi nyilvánossághoz fordultam, próbáljon a leírtakból Salgótarján és a megye sajtóviszonyaira következtetni. További adalékul ajánlom a megyei napilap főszerkesztő-helyettesének február 20-i, Fő téri gondolatok című jegyzetét, amelyben "válaszol" a laphoz küldött bírálatokra, kérdésekre. "

Hát ennyit a Gusztos Papáról....

Medi
  Válasz | 2008. március 26. 15:29 | Sorszám: 560
A csapat
Ismerd meg kampánycsapatomat!


Ezt komolyan írja?

bordür
  Válasz | 2008. március 26. 15:22 | Sorszám: 559
A csapat
Ismerd meg kampánycsapatomat! Nézd meg rövid bemutatkozójukat, jó arcok egytõl egyig. Itt nem találod meg azon segítõimet, akik titokban, név nélkül, a háttérbõl segítenek nekem egy nagy nemzetközi összeesküvés keretében. Annyit elárulhatok, hogy õket Bronfman fogja össze. (Érdemes tudni, hogy valójában mindent – beleértve engem is – Bronfman tart a kezében.)

Gusztos Pista, nekem Apa. Jórészt miatta kezdtem, hihetetlen ösztöne van a politikához. Tarjánban mindenki tudja: tisztességét még ellenfelei sem kérdõjelezték meg soha. Egyszemélyes háttérintézmény. (Olvassátok el a Beszélõ-interjúban, mit érdemes még tudni róla.)


... Gusztos Péter honlap

missmarple
  Válasz | 2008. március 26. 15:08 | Sorszám: 558
Érdekes a játék a nicknevekkel. Bár nem járok az Index fórumára, azt viszont tudom , hogy a hírtv fórumon van egy soknevű, aki mostanában Spectator(azaz megfigyelő, korábban "téjózsi", "segédmunkás" és más neveken) )néven irogat, nem éppen úriember módján.
Aki keres az talál: a Fidesz fórumon "megfigyelő" néven találkoztam stílusában megegyező nevű provóval.
bordür
  Válasz | 2008. március 26. 14:35 | Sorszám: 557
Figyelő legendás alak az Index fórumon.Toloba és pixy után rögtön a harmadik legnagyobb csótány.
nemszadista
  Válasz | 2008. március 26. 14:27 | Sorszám: 556
Hutom a pezsgot...
ZiliZ
  Válasz | 2008. március 26. 14:21 | Sorszám: 555
én csak szánni tudom figyelőt. beszűkült, torz személyiség, mániái rabja.
Anonymus
  Válasz | 2008. március 26. 14:16 | Sorszám: 554
Majd "javorka" megmondja...
Fluctuat
  Válasz | 2008. március 26. 13:29 | Sorszám: 553
Terra, hol vagy????!!!!

Ezt írtad február 13-án:

"Nem indult meg itt semmi, csupán arról van szó, hogy az SZDSZ gondos előkészületeket tett a túlélés érdekében, ennek része volt a választási színjáték. Ez ad magyarázatot arra a látszólagos ellentmondásra is, hogy T. Asztalos Ildikó miért kampányolt Fodor mellett, ugyanakkor miért szervezett be álküldötteket, hogy Kókára szavazzanak."

Most hogy lássuk a dolgot????

Fluctuat
  Válasz | 2008. március 26. 13:27 | Sorszám: 552
Szétesőben az SZDSZ - elemzők a párt jövőjéről
2008. március 26., szerda 12:38 InfoRádió
Kinyomtatom Elküldöm Betűméret + -

Többszörös válságban, sőt egyenesen szétesőben van az SZDSZ - vélik az InfoRádió által megkérdezett politikai elemzők. Ágh Attila egyenesen két kis pártról beszél a szabad demokraták kapcsán, Giró-Szász András pedig azt veti fel: egy esetleges koalíciós szakadást image-építésre használhatna a párt.

érdemes volt elindítanom ezt a topikot egy hónappal ezelőtt

Fluctuat
  Válasz | 2008. március 26. 13:26 | Sorszám: 551
Miez a figyelő? Az, hogy gusztustalan, az arcán látszik. Ahogy beszél, az kész hipkrizis, ellentéte mindannak, amit az arca kifejez. Sztem.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola