Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Az SZDSZ elkisgazdásodása (12. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Az SZDSZ elkisgazdásodása
bordür
  Válasz | 2008. március 26. 13:16 | Sorszám: 550
A papája a "figyelő", ha mond ez valakinek valamit.
Nálánál mocskosabb szájú nikket keveset ismer a fórumozók társulata.
Horn Gábor hozzá képest urilány.
Fluctuat
  Válasz | 2008. március 26. 13:10 | Sorszám: 549
Gusztos jó......

ő pont olyan visszatetsző, mint az agymosásos plakát. Biztos út az elgusztustalanodáshoz

bordür
  Válasz | 2008. március 26. 12:51 | Sorszám: 548
Gusztos is indul az SZDSZ elnöki posztjáért
2008-03-26 11:28:19

Botrányok a politikában:
Itt a hatodik SZDSZ-álküldött

SZDSZ-voksok: újabb fantom-küldöttet találtak

SZDSZ-botrány: Hárman követik Fodort - Két hét múlva újabb döntés

Fodor felfüggeszti posztját az SZDSZ vezető testületében

Fodor érdekében csaltak az SZDSZ-elnökválasztáson?

További cikkek a témában>>

Még tavasszal megtarthatják az SZDSZ küldöttgyűléseit – nyilatkozta a Klubrádió reggeli műsorában Gusztos Péter. A liberális ügyvivő szerint erre két hónapon belül sor kerülhet.

Gusztos Péter megerősítette azokat a sajtóértesüléseket, hogy csakúgy, mint tavaly Kóka János és Fodor Gábor indul majd a pártelnökségért.

KlubRádió

mpd
  Válasz | 2008. március 26. 12:50 | Sorszám: 547
Nabanyek most találgathatok, hogy ő jó-e a jobboldalnak....
javorka
  Válasz | 2008. március 26. 12:49 | Sorszám: 546
Forrás?
bordür
  Válasz | 2008. március 26. 12:46 | Sorszám: 545
Berekeke nyúz!
Gusztos is indul az elnökségért!
mpd
  Válasz | 2008. március 26. 12:45 | Sorszám: 544
""Kóka jó volt a jobboldalnak, hiba volt bebuktatni.
Fodor jóval veszélyesebb ránk nézve, ennek ellenére sok jobboldali (?) szabályosan sztárolja. ""

Én ezekkel az állításokkal nem tudok mit kezdeni.
Miért? mi bizonyítja?
Fodor mitől olyan hűdeveszélyes?
Nem gondolod tán, hogy ha Fodor lesz az szdsz elnöke, szavazók százezrei moccannak rá?

javorka
  Válasz | 2008. március 26. 12:35 | Sorszám: 543
Nem értem, hogy ez miként jön ahhoz, amit én írtam.
Ha valami meg akarsz cáfolni, akkor idézd az adott mondatomat, és arra írjál cáfolatot, ne pedig Petőék összeesküvéselméletével traktálj.

Nagyon egyszerű dolgokat írok.
Kóka jó volt a jobboldalnak, hiba volt bebuktatni.
Fodor jóval veszélyesebb ránk nézve, ennek ellenére sok jobboldali (?) szabályosan sztárolja.
Cáfold, ha tudod, majd este visszanézek.

fokos
  Válasz | 2008. március 26. 12:33 | Sorszám: 542
"Mert, ezt még mindig nem látom be, miért jó az szdsz-nek az, ha kiderül: mindkét tábor csalt..."
Itt sisteregjen!
Az is elképzelhető, hogy vannak anyagok a másik oldal csalásairól is. Mikor már sikerül tisztázniuk az erőviszonyokat, előkerül.
Jó is lenne!
Fluctuat
  Válasz | 2008. március 26. 12:29 | Sorszám: 541
Jávorka, te egy néni vagy? A nagymamán szokott mindig ilyen kategorikusan kijelenteni magánvéleményeket...

Kóka már rég menne vissza a helikopterjébe, ha Magyar meg Pető stb. nem ragaszkodnának görcsösen hozzá. Egyre nagyobb a Fodor-utálat.

Azonkívül Petőék ötlete volt, hogy a baloldalt frissítsük fel, így jött kb. egyszerre GYF meg Kóka.

Ezért az sem igaz, hogy ha Kóka megy, GYF nyugodtan maradhat -- ezek sziámi ikrek.

De az igazi gond ott van, hogy Pető nem akar vereséget szenvedni Fodorékkal szemben. Ezért suba alatt most is őt teszik felelőssé...

Jó ez így! Fodor sem hagyja majd annyiban....

Időszakos Állat
  Válasz | 2008. március 26. 12:26 | Sorszám: 540
Egész jó leírás:

Dögrováson az SZDSZ

Köztudottá vált, hogy Kóka János - vagy inkább nevezzük kereseti forrása után Hankoókának - csalással szerezte meg a militáns, mindenkit kiosztó egyszázalékos törpepárt elnökségét. Az SZDSZ-nek sikerült úgy elkurvulnia hajdani kemény antikommunizmusából, hogy immár mindegy neki: Horn, Medgyessy vagy Gyurcsány fara mered nyelvük elé, szorgalmasan dolgoztatják nyalóizmaikat, jó pénzért, tettestársi státuszokért. Elvhűség? Liberális eszmék? Szakértelem? Ugyan már... Egykor Kis János - aki nem vállalt képviselőséget, ebben valószínűleg az utolsó a pártelnökök között - és Tölgyessy Péter mutatta a szadesz útját; ma pedig Hankoóka és Mengelica. Ennél lejjebb már tényleg csak a bányabéka található...

Szegény pártot még az ág is húzza: kiderült az elnökválasztási malőr, elvégre az szavazott az elnökre, aki épp arra járt; ha tag volt, ha nem, mit se számított. Elképzelem a mi kis önkormányzatunkat, ahogy Pityi Palkó bejön, leül egy gazdátlan szavazógéphez, oszt' nyomja, mint süket a klozettajtót - és mindez nem tűnik fel senkinek... Na ne.

Fodor mester (Bélfodor Gábor), a Fidesz hajdani árulója, aki a mai szadeszben még így is az etika képviselője (hát igen, egyszeri Geréb-Hegedűs-szindróma arrafelé még simán folttalan erkölcsnek számít), újra felkapta lehanyatlott zászlaját, és megrohamozta az elnöki széket. No de előbb ki kéne pakolni a belesuttyant Hankoókát, aki valahogy nem akar felállni.

No, de most fordult a kocka: nagy nehezen, amikor már a rendőrség is rágja az ügyet, Hankoóka hajlandó a koncot félig-meddig elengedni. Itt jön megint a relativitáselmélet: a Hírszerző nevű szadesznyalonc-gyülekezet ezt katarzisként tálalja, míg a HírTévé csak észrevette, hogy Hankoóka hónapokig is elszarakodhat az eljárási lépéseken. Addig meg sok hab lefolyik még a Rábán (sőt, ha Hankoóka csendesen megkéri a sógorokat, tán folyik is majd, hadd inogjon meg a vetélytárs bársonyszéke is!

Érdekes. Amikor annak idején a kisgarázdák disszociáltak, mint konyhasókristály a vizes oldatban, akkor minden sajtótermék Torgyán vezéren köszörülte a nyelvét, de micsoda agresszivitással! Most mi ez a hatalmas tolerancia? Miért kell mindig szépen jó előre leszögezni, hogy Hankoóka és Bélfodor nem tudott a csalásról? Olyan biztos ez? Még filozófiailag is képtelenség a negatív állítást egzaktan bizonyítani, de a tényfeltéró-oknyomozó újságírás soha nem használhat efféle premisszákat...

Avagy a nyalás ragadós? Kár, hogy nem tudok karikatúrát rajzolni... Leírom, mit szeretnék látni, aztán valaki vesse papírra: Hírszerzős újságíró Hankoóka János fara felé hajol kinyújtott nyelvvel - miközben a szadesz virtuális elnöke szintén előrehajolva nyújtja a nyelvét Gyurcsótány segge irányába...

Szépen felállított dominó lenne ez. Aztán remélhetőleg jön a magyar nép, és akkorát rúg a legszélső valagba, hogy ezek egymásra (egymásba) dőlve eltűnnek ott, ahol a nyelvüket tartják...

Kissé alpári voltam? Bocsánat! Erről a keselyűhadról Daedalon nélkül nem lehet írni...

mpd
  Válasz | 2008. március 26. 12:23 | Sorszám: 539
2002-es választás előtt is ott volt, meg a 2006-os előtt is. Más-más elnökökkel.
Ne feledjük már el..!!!
A bejutásuk újabban már csak attól függ, átszavaznak-e rájuk a kommancsok.
javorka
  Válasz | 2008. március 26. 12:20 | Sorszám: 538
Tévedsz.
Az, hogy az SZDSZ a béka segge alatt van, az Kóka érdeme.
Az, hogy még mindig Kóka az elnök, és a botrány egyre nő, az nem a HírTV-nek, hanem annak köszönhető, hogy szerencsére, nagy szerencsénkre Kóka sz@rik az SZDSZ-re, és bármi áron maradni akar még néhány hónapig.

Nekünk az lenne az érdekünk, hogy Fodor - aki 2010-ben biztos, hogy az SZDSZ elnöke lesz, tehát a mi kihívónk, ellenfelünk - jól besározódjon.
Ez azonban nem történt meg, sőt, a jobbos sajtó egy része szabályos Fodor-kultuszt folytat.
Nem értem, hogy miért.

mpd
  Válasz | 2008. március 26. 12:16 | Sorszám: 537
""a fodoristák számára épp a legjobb pillanatban dobta be a HírTV a szabolcsi ügyet""

Lehet, azért dobták be, mert úgy gondolkodnak, mint én: ami rossz az szdsz-nek, az jó nekünk.
Mert, ezt még mindig nem látom be, miért jó az szdsz-nek az, ha kiderül: mindkét tábor csalt...

mpd
  Válasz | 2008. március 26. 12:12 | Sorszám: 536
""Azokat a milliárdokat így is, úgy is ellopják""

Úgy érted, ez történelmi szükségszerűség? Eleve elrendeltetett?
Akkor meg nem tökmindegy, ki van kormányon?

javorka
  Válasz | 2008. március 26. 12:00 | Sorszám: 535
Azokat a milliárdokat így is, úgy is ellopják, ha a Fodor mögött álló millárdosok zsebébe vándorol, az neked vagy a HírTV-nek miért jobb?
Fletót nem én hoztam fel példaként, őt rendkívül veszélyes alaknak tartom, Kókával ellentétben, aki csak egy politikai analfabéta.
Én csak egy senki vagyok, de még hozzám is eljutottak olyan hírek, hogy közel van az SZDSZ pártszakadása, megyei elnökök gyűjtöttek aláírást a tisztújítás ellen, meg a tisztújítás mellett, anyázták egymást ezerrel, majd a fodoristák számára épp a legjobb pillanatban dobta be a HírTV a szabolcsi ügyet. Kétlem, hogy ők ne rendelkeztek volna azokkal az infókkal, amikkel ÉN Mucsáról.
mpd
  Válasz | 2008. március 26. 11:49 | Sorszám: 534
Ugyanakkor borzalmas naivnak tartom azokat a várakozásokat, hogy majd Fletó magával rántja az egész kommancs-bandát, vagy Kóka miatt feloszlik az szdsz, meg ilyenek.
Aki hisz az ilyesmiben, annak a 77 magyar népmesét ajánlom olvasásra.
mpd
  Válasz | 2008. március 26. 11:46 | Sorszám: 533
""Ártani meg nem tud sokat""

nem-e??!!
A lopási potenciáljáról meggyőződhettünk már jópár eset kapcsán.
Azok a milliárdok, amit kisíbolt a közpénzekből, neked smafu?!
Úgyhogy volt egy harmadik érdekelt is Kóka megbuktatásában: a magyar nép.

fokos
  Válasz | 2008. március 26. 11:39 | Sorszám: 532
Na ez örömre adhat okot! Innen nincs visszafelé!
A komoly, géppel írott feljelentéssel nem lehet viccelni.
javorka
  Válasz | 2008. március 26. 11:35 | Sorszám: 531
Fletó rossz példa, ő teljesen kiszámíthatatlan, sarokba szorított fenevad, a bukása mindenképp hasznos lenne.
Kóka viszont elég egyszerű eset, ritka ellenszenves fazon, de ezen főjön a saját pártja feje, nem tudom, hogy miért nekünk kell ezen aggódni.
Ártani meg nem tud sokat, sőt, használni tud csak, mert ha beleviszi az MSZP-t egy újabb népszavazásba, azzal végleg kikészíti a kormányt.

Két szereplő volt nagyon érdekelt Kóka megbuktatásában: az MSZP és a fodoristák.
Az egész ügy ezért bűzlik, nem látom be, hogy miért kellett ebben az ügyben a HírTV-nek a faltörő kos szerepét eljátszania, és bebuktatni egy, a jobboldal számára rendkívül hasznos személyt.
Ezt nagyon alaposan meg kéne vizsgálni az illetékeseknek, hogy miként fordulhat ilyen elő, mert ez nagyon rossz jel.

(Még mielőtt valaki a "sajtószabadságról" papolna, közlöm, hogy olyan a nagy Ámerikában sincs, hogy huszonéves szerkesztőcskék ilyen fontos ügyekben elszabadult hajóágyúként viselkedjenek. A "The New York Times", amely egy "kicsit" elismertebb, mint a HírTV, nem hoz le úgy anyagot, hogy ne egyeztetne a demokrata elnökjelöltek stábjával. A McCain-féle ügyeket is gondosan egyeztetik, megkomponálják. és ugyanígy a republikánusoknál, tartalákolják az anyagot kampányra, és akkor jönnek elő vele a jobboldali sajtótermékek is, amikor már nagyot szól.)

mpd
  Válasz | 2008. március 26. 11:26 | Sorszám: 530
Én úgyláccik egyszerűbben nézem a dógokat.
Ha valaki kártékony, abcúg.
Nehezen értem, miért jó nekem, ha Fletó még további károkat okoz?
Pl. elprivatizál mindent.
Visszacsinálja azt majd valaki? Egy frászt.
Visszakapom az ellopott pénz rám eső részét? Nem.
Azaz, az egész ország rosszabb pozícióba kerül minden nappal, amit ez a parazita az irodájában tölt.
A másik meg, hogy szerintem egyesével sokkal könnyebb ezeket leváltani.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2008. március 26. 11:24 | Sorszám: 529
Ha Fodor jobb lenne az SZDSZ-nek akkor rég ő lett volna az elnök. Nem, úgy vélték Kóka és az üzleti körei majd besegítenek a pártnak és feltornásszák 5% fölé. Nem jött össze, sőt mivel ugyanabban a stílben csinálta a politikát mint az üzleti ügyeit, még rosszabb lett a helyzet. De ez csak véletlen. Ha nincs jobboldali sajtó, akkor ez nem következik be.

Úgyhogy most teljesen felesleges a sajtót hibáztatni. Kókát kellett megbuktatni és vele tud bukni az SZDSZ. Fodoron nem volt mit buktatni, miniszterként lesz alkalma - ismét - leszerepelni, adjuk meg az esélyt!

Időszakos Állat
  Válasz | 2008. március 26. 11:15 | Sorszám: 528
Ezen az alapon Gyumurcsótányinak is minél hamarabb el kellene takarodnia, annál jobb lenne.
Valójában mégsem, mert ha ő hamar eltakarod, akkor lehet, hogy marad a komcsi csürhe sokáig. Csak akkor takarodjon el, ha viszi magával a bűntársait is.
Időszakos Állat
  Válasz | 2008. március 26. 11:14 | Sorszám: 527
Nem hisz benne már régen senki. Nem is azért van ez a "párt", hanem a hatalomgyakorlás meg a zsákmányszerzés mián.
mpd
  Válasz | 2008. március 26. 10:54 | Sorszám: 526
Ne fárassz mán aguti koma.
Ez egy rakás egymásra épülő feltételezés.
Én már leszoktam az ilyen hosszútávú előrejelzésekről, túl sok tényező van, és mind emberi, azaz kiszámíthatatlan.
Abból kéne kiindulni, hogy Kóka egy kártékony féreg, aki minél előbb eltakarodik, annál jobb az országnak.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola