Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr? (14. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
szakall
  Válasz | 2006. október 27. 20:20 | Sorszám: 624
Azért kösz, Ron, hogy hozzászólásaiddal igazoltad megfigyeléseimet, mely szerint pártod és kormányod megfigyel és profiloz. Még egyszer, köszönet a visszaigazolásért. Roppant hasznos voltál.
Ron
  Válasz | 2006. október 27. 20:12 | Sorszám: 623
Nocsak...

"Dobozi József emlékeztetett a rendőrségi törvényre, amely kimondja, hogy a kényszerítő eszközöket csak addig lehet alkalmazni, amíg ez célját el nem éri. Ez azt jelenti, hogy a földön fekvő, már harcképtelenné tett tüntetőt például nem szabad verni vagy rugdosni - tette hozzá. Több fotón és felvételen látszott, hogy ennek az ellenkezője történt hétfőn.

A dandártábornok hangsúlyozta, hogy a parancsnokoknak is felelősségük van abban, hogy az esetleges túlkapások észlelésekor intézkedjenek, ezért ő meg is teszi a szükséges lépéseket. Arra a kérdésre ugyanakkor, hogy hogyan tudják majd felismerni a különböző fényképeken dokumentált maszkos, azonosító jelzéssel nem rendelkező rendőröket, Dobozi csak annyit felelt, hogy megpróbálják azonosítani őket. "Biztosíték nincs rá, de nagy valószínűséggel sikerül" - mondta."

Nagy valószínűséggel szerintem nem sikerül, de a semminél több. Talán vezet valami eredményre, ha másra nem, arra, hogy eszükbe jut, hogy betartsák a szabályokat legközelebb.

szakall
  Válasz | 2006. október 27. 19:54 | Sorszám: 622
Taplókám (ne számíts rá azok alapján, amit itt előadtál IRL-ileg, hogy emberszámba vegyelek),

kiski kartársat (az eMPé szerzőjét, jobboldalisággal aligha vádolható) is jelentsd fel, ő is "rémhírterjesztő". Meg Hitetlen Tamáskát is - na, ő se az a a kiköpött jobbos.

Vagy csak velem vagy ilyen ganéj? Rámállított téged a Szerv? Itt tartunk?

nemszadista
  Válasz | 2006. október 27. 19:47 | Sorszám: 621
Kösz az okítást, ezt én sem tudtam.
Azt hiszem, hogy elég elterjedt tévhit.
Gyöngy
  Válasz | 2006. október 27. 19:37 | Sorszám: 620
Szerintem azt, aki vezető politikusként kárt okoz a hazájának, adósságokba veri, állampolgárait megtéveszti, bizony meg lehet fosztani azt állampolgárságtól. Hogy ilyen törvényes lehetőség nincs? Hát legyen!
HAME
  Válasz | 2006. október 27. 19:32 | Sorszám: 619
És bizony egyetlen rendőrre sem hasonlít, olyannyira, hogy még nyomkereső kutyának sem használják.
Lehet, hogy nem bírja a szagukat.
HAME
  Válasz | 2006. október 27. 19:30 | Sorszám: 618
Ugye, hát még élőben milyen aranyos. És ezt a kedves szép kutyát gyanúsítgatják mindenféle vérengző passziókkal.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 27. 19:25 | Sorszám: 617
Aranyos. Hát nem hasonlít egy rendőrre se.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 27. 19:24 | Sorszám: 616
Nekemnyóc. Kifolyok, amibe belefolytam.
kujtorgo
  Válasz | 2006. október 27. 19:19 | Sorszám: 615
Valóban nem a nemzetből iratkoztak ki. Jobb fogalmat kellene találni rá.
Történelmi jelentőségű "látleletet" jelentett, ezért kell valami rövid hivatkozás az esetre.
HAME
  Válasz | 2006. október 27. 19:04 | Sorszám: 614
Ez az igazi:

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 27. 19:00 | Sorszám: 613
Na ezt a kiiratkozós dolgot hagyjuk inkább... Nincs igazad. Szerintem nagy mocsokság volt nemmel voksolni, de joguk az megvolt rá. Arra viszont nincs joga senkinek, hogy megfosszon valakit a hovatartozásától. (Ahogy mellesleg 80 éve megfosztották az új határok állampolgárságuktól a magyarság jó harmadát.)
Ron
  Válasz | 2006. október 27. 18:55 | Sorszám: 612
"Szállj le Szakállról. Egyelőre még mindenkinek joga van elmondani a véleményét és joga van indulatosnak is lenni. Oktatói minőségének megítélésében pedig ez nem kaphat szerepet. Ezt a törvények garantálják. Csak is a szakmai kvalitások számítanak és az nyilván adott. Úgyhogy több tiszteletet egymás iránt!"

Szállnék, de mióta leköcsögözött, azóta egyfolytában jelent nekem az indexről, szóval törököt fogtam Ennyit a tiszteletről.
Az oktatói minőségét pedig a törvények valóban garantálják, de nem is ezt vontam kétségbe, hanem azt a véleményemet fogalmaztam meg, hogy furcsa egy oktatóból, hogy az egyet nem értés legkisebb jelére nekiáll köcsögözni.
Ezt pedig fenntartom.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 27. 18:14 | Sorszám: 611
Kösz, jó tudni. Na és angol vagy bajor vagy...?

Nekem a véreb mást jelent. De tök mindegy. Legyen pitbull.

Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 27. 17:42 | Sorszám: 610
Hát ... A "nem"-mel szavazók már amúgyis kiiratkoztak a nemzetből ...

... Lehet, h a kiiratkozottak köre most nem bővült ...

Mallow
  Válasz | 2006. október 27. 17:37 | Sorszám: 609
Mér' kik voltak, marslakók? Ezek itt mind magyarok, ilyenek napjaink magyar viszonyai. Torockaival és a többi hűdemagyarral, a magát csürhévé degradáló rendőri állománnyal, de hosszú ez a sor...
kingvidor
  Válasz | 2006. október 27. 17:37 | Sorszám: 608
Az látod tényleg elképzelhető, hogy a piszkos melót kiadták bérbe. Ezek mindent pénzzel oldanak meg, ilyen célokra valahogy mindig van lóvé, ilyesmire félretettek az elsíbolt ezermilliárdokból.
gajo
  Válasz | 2006. október 27. 17:34 | Sorszám: 607
Magyarországon kb.70000 priváte "örző-védő" tevékenykedik.
kingvidor
  Válasz | 2006. október 27. 17:32 | Sorszám: 606
Ha a hangot feltekered, akkor egyértelműen hallhatod, hogy sajnos magyarok ezek, magyarul ordibálnak olyasmiket, hogy "FÖLDRE! SANYI! MARADJ LE, HÁTUL IS ZÁRNI KELL! JÖNNEK MÁR!" stb.
Feltüzelték őket valamivel, mintha kábítószert adtak volna nekik, de az is lehet, hogy megmondták, hogy mindenki az állásával játszik, ha nem elég kemény, vagy beöltöztettek néhány szadista fegyencet rendőrruhába, akik élvezik, ha valaki agybafőbe verhetnek.
szakall
  Válasz | 2006. október 27. 17:31 | Sorszám: 605
A pletyka szlovák és ukrán rendőröket emleget. Az elmúlt hónapokban elég szoros magyar-szlovák belügyi együttműködés alakult ki. Talán nem csak embereket, eszközöket is a szlovákok adtak most.
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 27. 17:18 | Sorszám: 604
Állj: Lehet, h nem is magyarok voltak !
Performan
  Válasz | 2006. október 27. 17:09 | Sorszám: 603
Ezek a primitív barmok, akik rendőrnek csúfolják magukat, fel sem fogják, hogy mit művelnek: kiírták a rendőrséget a civilizáció intézményeinek sorából egyszerű erőszakszervezetre degradálva azt. Ráadásul a honpolgárokkal szemben. Ez az első és legnyilvánvalóbb jele a diktatúrának. Ezentúl egyetlen rendőrnek sincs maradása, se barátja, se respektje. Saját magukat írták ki a nemzetből, saját magukat tették valamennyiünk ellenségévé.
szepesjo
  Válasz | 2006. október 27. 16:45 | Sorszám: 602
ez azért ELKÉPESZTŐ...
ez szó szerint TERROR. Ezek nem rendőrök, hanem hóhérok.
http://www.youtube.com/watch?v=TNsib28r43g

Talán azért nincs azonosítójuk, mert többen nem legális állományból valók, pl. börtönőr, büntetett előéletűek, elítéltek, külföldi állampolgárságúak, őrző-vérző zsoldosok, vagy ki tudja miféle ganajnép?

Nem a kiképzési probléma a fő baj. A teljes akción egyöntetűen látszik, hogy PARANCS alapján történt. Ez nyilvánvaló.

estebany
  Válasz | 2006. október 27. 16:42 | Sorszám: 601
Lárifári! Döntsék már el, hogy mit akarnak hazudni:
1. Nem is volt jelvény, mert a bevetési öltözetre nem szokás azonosítót tűzni.
2. Volt jelvény, de mindenkiről egyszerre leesett, és sehol nem találják.

Előbb-utóbb vagy azt kell elismerniük, hogy vagy nem szabályos öltözékben mentek bevetésre, vagy azt, hogy egyenesen tilos volt azonosításra alkalmas jelvény viselése.

(Azon túlmenően, hogy hazudoztak, Görényivel az élen, de gondolom, ez nem újdonság)

terra
  Válasz | 2006. október 27. 16:27 | Sorszám: 600
Tegnap egy hölgy Csintalan műsorában józan paraszti észre valló javaslatot tett: ugyan mutasson már a rendőrség egy ilyen "leesett" jelvényt. :

Most már egyébként megint új hazugság megy, "szakértők" azt kezdik bizonygatni, hogy a bevetési öltözet "munkaruha", amire nem szokás azonosítót tűzni.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola