Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr? (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
tiszavirág
  Válasz | 2008. április 20. 05:05 | Sorszám: 932
nemrégiben két suhanc rendőr igazoltatott, lett volna miért elvenni a jogsimant, azon szörnyűlködtek, hogy milyen rossz lesz nekem auto nélkül, erre többször rá is kérdeztek, hogy nagy baj lenne-e ha..., de még mennyire... mondtam, majd a keresztnevemen !!!szólítottak..... azonnal tudtam, hogy elintézzük mi ezt másképp, az elővett 20-asnál csak azon rinyáltak, nehogy a házakból valaki lefotózza az esetet , másnap a klubban elmeséltem, egy barátom nevetve mondja, nála nem volt pénz, a rendőrök ELKÍSÉRTÉK A BANKAUTOMATÁIG!!!

Mindent el tudok róluk képzelni! Zsanett nekik egészen kis ügy lehet...

MP/M48
  Válasz | 2008. április 20. 02:14 | Sorszám: 931
Magyarorszagon kiderulni az igassagnak????Olyan ott nem mostansag lesz..
oppidum
  Válasz | 2008. április 20. 01:49 | Sorszám: 930
Szerintem is holtbiztos.

- nincs nő, aki ennek a tortúrának kitenné magát, ha nem az igazáért harcol
- láttuk, hogy maga a (zegyébként tudjuk, milyen) bíróságnál is kiverték a hazudozó szemkilövők a biztosítékot
- erről az ügyről is ki fog derülni nemsokára, hogy hasonlóan kezelték a móri gyilkossággal (vagyis az egész eljárást elkúrták).

Kívánom, hogy kiderüljön az igazság, és elégtétel adassék ennek az lánynak (no meg rács mögé kerüljenek a nagypofájú leninfiúk).
Akik csak akkor erősek, ha többen vannak, ha nővel, öreggel, gyerekkel állnak szemben.

De puszta kézzel beküldhetjük őket a putrik közé is. Hátha bebizonyítják, milyen bátrak és tökös gyerekek...

tiszavirág
  Válasz | 2008. április 19. 12:18 | Sorszám: 929
én nem láttam Zsanettet, nem vizsgáltam meg , de biztos vagyok abban hogy a suhancok megerőszakolták, jó bulinak tartották, szórakoztak.
Tappancs
  Válasz | 2008. április 19. 11:06 | Sorszám: 928
Gyurcsány a Hollán Ernő utcában: az a dolgom, hogy itt legyek
2008. április 11. 17:05

Az a dolgom, hogy itt legyek, és mindenkit arra hívjak fel, hogy itt legyen - mondta újságírók előtt Gyurcsány Ferenc miniszterelnök a pénteki antifasiszta tüntetésen résztvevők gyűrűjében. ... MTI
_______

Ennek nincs különösebb sportértéke. Gyurcsány akkor lenne bátor, ha akkor is vásárra vinné (a gorillák által rendkívül jól őrzött) bőrét, ha maszkos, azonosító jelvény nélkül rendőrökkel állna szemben, akik nem haboznának, ha tonfával, viperával kellene verni, könnygázgránátokat kellene félpercenként kilőni vagy szemmagasságban kellene gumilövedékekkel lövöldözni.
Amikor Magyarországon a magyarokat bántotta a nemzeti ünnepen a hatalom, akkor Gyurcsány még jól meg is dícsérte a rendőröket a lenyűgöző szakszerűségért.
Ha egy magyar érzelmű ember biztonságban akarná érezni magát, akkor melyik országban kellene élnie?
Gyurcsány megint épített valamit az országimázson. Egy téglácskát hozzátett Magyarország állítólagos antiszemitizmusához, annak ellenére, ha befektetők a sékeljeikkel szavazhatnak, akkor szívesen vásárolnak nálunk bármit: gyárat,lakást, üdülőt, bevásárlóközpontot.
Pedig ha Gyurcsánynak a neonácikkal van baja, akkor akár Izraelbe is elmehetne, hogy az ottani neonáci csoportok ellen tiltakozzék. Ráadásul ott még a rasszista Gyurcsány szalonarabozására is vevők az ottaniak.

estebany
  Válasz | 2007. augusztus 17. 12:56 | Sorszám: 927
A Főügyészség szerint törvénytelen volt a gumilövedék
[origo]2007. 08. 17., 8:42eszközök:
A törvény előírásait semmibe véve használta a rendőrség azokat a gumilövedékeket, amelyekkel a tavaly őszi tüntetéseken többeknek is sérüléseket okozott - írta a Magyar Hírlap a Fővárosi Főügyészségnek az ORFK állásfoglalására adott válaszára hivatkozva.

"Az ügyészség egyetértett Bencze József főkapitánnyal abban, hogy az általa hivatkozott belügyminiszteri utasítás nem egyértelműen fogalmaz a kényszerítő eszközök használatáról, a rendőrségi törvény azonban, mint magasabb jogforrás előírja a rendszerbevételi eljárás lefolytatását - ismertette a vádhatóság álláspontját Morvai Attila szóvivő - olvasható a Magyar Hírlap pénteki számában.

A napilap szerint ezt az értelmezést osztja az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium is, hiszen - mint írja a Magyar Hírlap - Petrétei József akkori tárcavezető december 6-án - használatuk után - intézkedett a lövedékek rendszerbe állításáról.

Az újság kérdésére, hogy lesznek-e következmények, Morvai Attila azt válaszolta: a rendelkezésre álló adatok alapján büntetőeljárást nem kezdeményeznek. Az országos főkapitány ebben az eljárásban legfeljebb fegyelmi eljárások megindításáról dönthet.

[origo]

processzor
  Válasz | 2007. augusztus 04. 20:18 | Sorszám: 926
http://www.hazankert.com/200707_inkal_izrael.html
processzor
  Válasz | 2007. augusztus 04. 18:40 | Sorszám: 925
Bocs hamarabb jár a jobb, mint a bal. (magas a labda!)
processzor
  Válasz | 2007. augusztus 04. 18:37 | Sorszám: 924
[quote]Hallottam egyszer egy szellemes megfogamazását annak, ki megy rendőrnek...[/qoute]
Én egy másikat hallottam, azóta is használom.
"-Ha hülye vagy, menj rendőrnek, bár neked még az sem jön össze, mert 35 év a korhatár."
oppidum
  Válasz | 2007. augusztus 04. 08:38 | Sorszám: 923
Csak egy adalék. Az Erzsébet híd budai hídfőjénél, amikor átértünk, két rendőrmotoros mustrálta a hazatérő tömeget és mobiltelefonált nagy bőszen - csak az volt a furcsa, hogy INKAL felirat volt mindkettejük hasán. Véletlenül.
Biztos csak arra jártak.
Tappancs
  Válasz | 2007. augusztus 04. 08:08 | Sorszám: 922
Látom te is pedzegeted, hogy október 23-án nemcsak rendőrök verték a nemzeti oldallal rokonszenvezőket a fidesz nagygyűlésén, hanem biztonsági őrök is.
Bátky János
  Válasz | 2007. július 25. 19:25 | Sorszám: 921
Amióta nemrég előjöttek ezzel az parókával, nem tudom, mit gondoljak. Úgy vélném -laikusként-, hogy ez annyira fontos, hogy már az elején szóba kellett volna, hogy kerüljön.
kapitamunista
  Válasz | 2007. július 25. 19:14 | Sorszám: 920
Fordulat Zsanett ügyében
2007-07-25 11:24 Barikád.hu

Egy új orvosszakértői vélemény szerint mégis megerőszakolták a rendőrök a 21 éves E. Zsanettet. A vizsgálatot Balogh István orvos végezte el, akit a lány ügyvédje, dr. Tuza Péter kért fel. Az orvos a Zsanettet vizsgáló nőgyógyász által leírtak alapján jutott erre a megállapításra.

Az új szakvélemény élesen ellentmond a korábbi, az ügyészség által felkért szakértő megállapításaival, amely szerint a sérülések korábban, más helyen és módon keletkeztek, mint ahogy a lány állította.
barikád.hu
http://barikad.hu/node/6483

Ron
  Válasz | 2007. június 20. 20:37 | Sorszám: 919
Ugyan én sem választanám ezeket a fogalkozásokat, de lekurváni mindenkit, aki valamilyen fegyveres testületben dolgozik, talán mégis túlzás.
És akkor ne álljunk meg: mi van a biztonsági őrökkel, bkv ellenőrökkel, közterületesekkel...?

Hallottam egyszer egy szellemes megfogamazását annak, ki megy rendőrnek: az, akit érdekel a bűn, de fél a börtöntől.

Platónaxy
  Válasz | 2007. június 20. 18:40 | Sorszám: 918
jajj, bucsuzóul egy gyöngyszem:

"2007-06-20 07:47
Gergényi és Bene miniszteri elismerésben részesült

Miniszteri elismerésben részesült a május végén menesztett két főrendőr. A Népszava úgy tudja, hogy Bene László az ORFK volt vezetője és Gergényi Péter volt budapesti rendőrfőkapitány zárt körben, a főkapitányi klub összejövetelén vehették át a Szent György-díjat.

A hétfőn megtartott ünnepségen ott volt valamennyi megyei kapitány, Bencze József jelenlegi országos és Tóth Gábor napokban kinevezett budapesti főkapitány is. A klubot Pintér Sándor, az Orbán-kormány belügyminisztere indította el, ami azóta is sikeresen működik. "

Platónaxy
  Válasz | 2007. június 20. 17:53 | Sorszám: 917
látom az erkölcsi megujulás nem ver fel nagy port.
hagyjuk is...állítsunk mindenki mellé egy rendőrt

nah csá fiatalok...

én szakítok ...mindennel...viszem a diplomám máshová...

Tamásöccse
  Válasz | 2007. június 20. 17:29 | Sorszám: 916
Köszönöm.
Conceptos
  Válasz | 2007. június 20. 17:19 | Sorszám: 915
Tamasoccse nem kell mondanom,hogy vigyaz kiben bizol meg.
Nem az illetovel van bajom,nehogy megsertodjon,de csak ovatosan...
Tamásöccse
  Válasz | 2007. június 20. 16:44 | Sorszám: 914
Holnap tudom megnézni, ha itt a gyerekek lehetővé teszik.
Platónaxy
  Válasz | 2007. június 20. 15:23 | Sorszám: 913
Nos, egyet tudok mondani, 50 év erkölcsi pusztulás után megujulásra van szükség...ez már több éve érezhető. ha ez nem történik meg az egész országnak reszeltek.

Én valami olyasmi kezdeményezést várnék a civilszervezetektől az összes létezőtől karöltve mondjuk Márciusi vagy melyik chartával amely Csóri Sándorék vezetésével alakult, hogy mi akik magyarnak valljuk magunkat mostantól elutasítunk minden diktaturát, kommunizmust szocializmust fasizmust, elutasítjuk ezek morális, kulturális stb örökségét...nem hagyjuk hogy az ország , az életünk olyanok kezébe és vezetése alá kerüljön mint kommunista , nyilas vagy a jelenlegi (megfoghatatlan számomra mibe lehet őket sorolni)hatalom.
Mi emberek akarjuk vezetni az életünket, és nem ostoba korlátolt hatalmakat akarunka fekünk fölé, szólaljanak meg végre az emberek, MI, és nempedig ezek a hatalomvágyó senkik...ezek az igazi csőcselék...ez szintre valami függetlenségi nyilatkozat szerüség lenne?

Platónaxy
  Válasz | 2007. június 20. 14:52 | Sorszám: 912
Tamásöccse írtam neked egy mailt arra a címre amit itt a fórumon megadtál...
Platónaxy
  Válasz | 2007. június 20. 14:07 | Sorszám: 910
Figyeljetek.

Tamásöccsének igaza van.

Az a személyiségtipus amit felvázolt, az így van ahogy mondja.

Sajnálom. Én tudom hogy így van.....

estebany
  Válasz | 2007. június 20. 12:04 | Sorszám: 909
Félreértesz! Emlékezz rá: akkor még nem volt rendőri törvény, gyülekezési törvény, nyugodtan mondhatjuk, hogy exlex állapot volt! Az akkori rendőrkapitány abba nem ment bele, hogy a rendőrséget parancsra bevessék a blokád ellen, inkább lemondott.

Ha elvonatkoztatunk a tüntetpők illetve elégedetlenkedők "oldaliságától", és rendészet-szakmailag vizsgáljuk a két esetet: a blokád idején törvények hiányában nem volt jogalapja a kapitánynak önállóan fellépni, és nem vállalta fel azt, hogy kormányzati politikai utasításra cselekedjen, inkább lemondott. Gergényi és bene idejében már volt rendőrségi törvényünk, ennek ellenére nem arra, hanem a kormányzati politikai utasításra léptették fel a rendőröket. (Az csak hab a tortán, hogy számos alkalommal nem a rendőrségi törvény szelleme és betűje szerint jártak el, sem ők sem a rendőrök).

Erre mondtam azt, hogy a direkt kormányzati utasítást vissza is utasíthatták volna, például úgy, hogy lemondanak. (Más kérdés, hogy a rendőrségi törvény gyakorlati alkalmazása során az eseményeket megelőzően is sokszor hibáztak, és semmi ok nem volt feltételezni, hogy "élesben" majd jól megoldják a feladatukat)

nemszadista
  Válasz | 2007. június 20. 12:02 | Sorszám: 908
Ezek vannak vagy 10-en, a Gorka Sebestyén féle kis-Madöf, Előírásszerűen 1kutyázott iromány.
cuvee
  Válasz | 2007. június 20. 11:31 | Sorszám: 907
Egyébként az sem semmi, hogy az egyik rebiszes gyanusított azzal védekezik, hogy ő nem látott-hallott semmit, mert az események alatt a rendőrautóban aludt(!!!) Szolgálatban.

Ennél a rendőrségnél ez mentség lehet!!! Ott tartunk, hogy ez már fel sem tűnik senkinek. Se parancsnoknak, se politikusnak, se adófizetőnek.
Ezé' fizetjük az adót.
Hogy félanalfabéta állatok a tanári fizetés többszöröséért, kényelmes középkategóriás autókban alukálhassanak, két visszaélés között...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola