Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Vádolom!!!! (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Vádolom!!!!
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 14:13 | Sorszám: 40
Amelyben mellesleg nagy-nagydózisú politikai naivitást szagolok...


Jaj hagyd már ezt. Vedd észre, ez nem egykutyázás akarna lenni, hanem annak bizonyítása, hogy egyik sem győzheti le a másikat, a békés megoldások pedig már szóba se jönnek!
kell neked polgárháború?! Többet ér a Fidesz egy hisztériátlanított közéletnél?

mpd
  Válasz | 2006. október 25. 14:11 | Sorszám: 39
Sajnálom, tényleg. De egyszerűen nem tudom megkerülni azokat a kérdéseket, tényeket, amik a jobboldali politikusokkal kapcsolatban gondolkodóba ejtenek.
Kezdve a Martonyi-Pintér-Stumpf rejtélylyel. Folytatva a (korábbi) Jeszenszky-beszéd alatti kivonulással. A Liberális Internacionáléval. A Soros-ösztöndíjjal. A Pokorni-féle oktatáspolitikával. A mezőgazdasághoz való viszonnyal. Az unnyós csatlakozási tárgyalásokkal. A Mikola-féle kórházprivatizációval. A román csatlakozás feltétel nélküli megszavazásával. A Megyó-kormány idején az együttszavazásokkal. A kertévék áfa-elengedésével. Such megszavazásával. A legutóbbi két OGY-választás elbénázásával (hogy negatívabb feltételezéssel ne is éljünk.) A többi jobboldali párt nyírásával.
És ez csak, ami a fideszről hirtelen eszembe jutott.
Antallék paktuma, a rendszerváltás eladása, a számonkérés elmaradása, a komancsok büntetlensége is előjön a múlt homályából, a mai mdf-ről meg ne is beszéljünk.
A kisgazdapárt felszámolása, a vidék folyamatos szívatása.

Ezekkel szemben a négy éves fideszkormányzás néhány, kétségtelenül nagyon pozitív intézkedése mindössze.....

Nem, igazából nem hiszem, hogy bárki büszke lehetne a jobboldalon.

osyna
  Válasz | 2006. október 25. 14:07 | Sorszám: 38
DEHOGYISNEM ide tartozik!
Ki képviseli itt a globál tőkét körömszakadtáig? gyurcsány fercsi. És mostantól már én is csak kis betűvel vagyok hajlandó leírni a nevét.
nemszadista
  Válasz | 2006. október 25. 13:56 | Sorszám: 37
Pl. ez a beírás persze árnyalja a mondandódat.
Amelyben mellesleg nagy-nagydózisú politikai naivitást szagolok...
nemszadista
  Válasz | 2006. október 25. 13:52 | Sorszám: 36
Sajnálom, nem akartalak megbántani.
De az 1kutyázás is nagyon durva dolog és nagyon bántó. (Legalábbis tőled.)
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 13:39 | Sorszám: 35
Sajnálom, hogy a topiknyitóval nem értesz egyet.
De ettől még nagyon durva tolobához hasonlítani, ezzel azért nagyon megbántottál.
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 13:38 | Sorszám: 34
Nem hát. Nem vitatom, hogy ők jobbak.
Azt mondom, már jobb lenne, ha egyikük se lenne.
(Ezt mindig el fogom mondani, ahányszor csak részletekbe akarsz terelni.)

Kisebb baj lenne őket beáldozni a Nulla Megoldásért.
Dehát nem olyan nagy áldozat lenne az amúgy sem....csak-csak eléldegélne mindegyikük hátralévő éveiben. Mindössze a politikáról kéne lemondaniuk.

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 25. 12:53 | Sorszám: 33
Tudom, nem tartozik ide, de mégis: ki felel a kilőtt szemért? Mivel volt "arányos" az a rendőri intézkedés, ami oda vezetett, hogy egy ember elvesztette a fél szeme világát?

Mpd:
ilyen Orbánék alatt nem volt.

nemszadista
  Válasz | 2006. október 25. 12:52 | Sorszám: 32
A topikindítód alapján semmiképp sem tehetem.

A #19-es beírásod alapján gondolkodom rajta.

nemszadista
  Válasz | 2006. október 25. 12:50 | Sorszám: 31
Vér már folyt. De valamilyen véletlen csoda folytán halálos áldozat még nem volt. Az a tüntető, akinek kilőtték a szemét, biztosan esélyes volt rá.
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 11:52 | Sorszám: 30
Én is ezt mondom. Semmi értelme az agyalásnak, minden így fog maradni, amíg valami tragédia nem történik.
Tök nevetséges itt tenni a törvényt.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 25. 11:48 | Sorszám: 29
Az, aki eléri, hogy mindkét fél távozzon a közéletből.

Ja?

Akkor javaslom, hogy máma má' ne manifesztálódjunk tovább.

mpd
  Válasz | 2006. október 25. 11:43 | Sorszám: 28
Az, aki eléri, hogy mindkét fél távozzon a közéletből. És azután, hogy távoztak.
Ha nincs ilyen civil erő, akkor nem fog semmi történni, de akkor jobb, ha abbahagyjuk nevetséges kis csörtéinket.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 25. 11:38 | Sorszám: 27
A légüres térnek, és annak betöltésének szabályait le is lehet fektetni.

Ki fogja lefektetni?
(A szabályokat, na. )

mpd
  Válasz | 2006. október 25. 11:30 | Sorszám: 26
:-)))
A légüres térnek, és annak betöltésének szabályait le is lehet fektetni.
Gondolod, hogy egy MSZP nélkül maradt baloldali szavazó tömeg azonnal újraszervezné a pártot? Minek? Az értelmesebbje azért nem, mert értelmesebb, és felfogja, hogy csak a baj volt eddig is az ilyesmiből, az agymosottaknak meg mindegy, csak valakit szidni lehessen, meg reklámok menjenek a sorozatok között.
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 25. 10:54 | Sorszám: 25
Megértelek, de szerintem te nem érted.

Illetve ha érted, akkor vágyálmokat kergetsz (ami persze nem akadálya annak, hogy topikot nyiss róla).

Szvsz most nem lehet olyan politikai légüres teret gyártani, amit te szeretnél, mert ha más nem, akkor az MSZMP-utódok azonnal betöltik azt (folynak, mint a takony).

Viszont ettől függetlenül a civil szervezeteknek valóban meg kell(ene) erősödniük. Ebben azonban leginkább a civileknek lenne szerepe , azaz ott is le kellene szokni arról a szemléletről, hogy "csak az a jó szervezet, ahol én vagyok az elnök". (Na jó, ahol én vagyok, az rendben van - gondolom, ezt te is elfogadod. ).

gabriel
  Válasz | 2006. október 25. 10:12 | Sorszám: 24
Mindig kiakasztó, de ez is, hogy nem vihette sétálni a gyerekét.

És mit mondjon az aki elvitte, de rendőrök meglőtték, meg könnygázt fújtak rá.

Külöben is Szemlőhegyen béke volt; sajnos :-(((

Oda kéne könnygáz, meg felfordulás.:-)

Zárug PÉter farkas is jól beszélt: az emberek könnygáztól könynes szemmel azt láthatták, hogy az elit tüzijátékot élvez.

karesz135
  Válasz | 2006. október 25. 09:43 | Sorszám: 23
Igaz, minden szavad, sajnos. De ha a jobboldal végre összefogna, lehetne kétharmados többség, szükség van az egészséges nemzeti radikálizmusra. (Meg egy igazi szociáldemograta pártra. Erre már rájött a Fidesz (Kövér) www.enevjegy.radio.hu/karesz88
(Bolsevik métely...
Baloldali értelmiség árulása...
Harmadik út... )
millertrash
  Válasz | 2006. október 25. 09:40 | Sorszám: 22
"főnikszmadár"

pontosítanék: főkiszmadár

mpd
  Válasz | 2006. október 25. 09:26 | Sorszám: 21
Az jó lenne. Csakhogy maguktól nem fognak eltűnni. 1990-ben el lehetett volna őket tüntetni, de Antall elszabotálta. Ma már jogilag sem lehet semmit tenni.
Annyira legyőzni se lehet őket, hogy eltűnjenek. Talán, ha 2002-ben Orbánék nem bénázzák el, oszlásnak indult volna a kommancs tábor, de ehelyett főnikszmadár módjára újjászületett.
Nincs megoldás, csak az overkill.
karesz135
  Válasz | 2006. október 25. 09:22 | Sorszám: 20
Vádolom!!!
Létük a legnagyobb hazúgság.
(Gy.F. kislányának nem hiányzott Apuka, amikor majd bele döglött a hazúgságba?)
Az utódpártnak és bolsevik élcsapatának el kell tünni a magyar politikai közéletből.
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 09:03 | Sorszám: 19
Még egyszer mondom: nem vitetom, hogy a jobboldal (azaz, aki annak nevezi magát) jobb, okosabb, erkölcsösebb, szebb mint a baloldal, én is erősen jobboldalinak vallom magam.
De sajnos túlléptek a dolgok azon a kérdésen: MSZP vagy Fidesz. Immár egyik feltételezi a másikat, és állandósul a harc, mint egyiknek is, másiknak is éltető eleme. Le sem teheti egyik sem a fegyvert, mert nem bízhat a másikban. Nem hátrálhat egyik sem, gödör van mögöttük.

Pozitív visszacsatolásba esett a politika, és

ENNEK NEM LESZ JÓ VÉGE, ELŐBB-UTÓBB VÉR FOG FOLYNI!!!

Kinek jó ez a permanens ""osztályharc"", mondja már meg valamék nagyokos.

ujkor
  Válasz | 2006. október 25. 08:52 | Sorszám: 18
Én ugyan nem legyintek rád, de ha nem bánod válaszolnék.
Van egy kormányunk ami máshoz nem ért csak a kampányhoz.
Van egy ellenzék, aki - szerintem helyesen - úgy érzi, hogy a kampány, szükséges rossz. Mivel a hatalom, a cselekvés lehetősége a kormányoldalon áll, ezért a kampány hangulat állandosult. Parkinson írta, hogy mindenki azt fogja csinálni, amihez ért és amit szeret.
Az ellenzék értelemszerűen nem találja a helyét, mert nem is találhatja. Nem teheti amihez ért. Ezért bosszant ibolya a végtelen butaságaival.
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 08:49 | Sorszám: 17
A globalizmust perszehogy vádolom, de az nem ide tartozik :-))
mpd
  Válasz | 2006. október 25. 08:48 | Sorszám: 16
Na, látom, éppenséggel semmit se értesz a mondandómból.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola