Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Előrehozott választást? (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Előrehozott választást?
Fla Mandulis
  Válasz | 2009. március 25. 21:09 | Sorszám: 5
Ha jövő tavaszzal az új kormánynak 1200 milliárdos csomagot kell előterjesztenie, az jó az országnak?
A két topikcím között lényeges különbség van . (! ill .?)
javorka
  Válasz | 2009. március 25. 21:02 | Sorszám: 4
a korábbi az egy agit-prop topic focidrukkereknek, ez pedig egy gondolkodtató topic.

mondom, meggyőzhető vagyok, de nem szeretném ha az ellenzék fél év múlva menne a levesbe, és nekiszaladna a késnek a nagy sürgősség miatt.
számoljuk, gondoljuk végig, hogy volna a jó.

javorka
  Válasz | 2009. március 25. 21:00 | Sorszám: 3
ha ősszel a jobbos kormánynak 600 millárdos csomagot kell beterjesztenie, és aztán pár év múlva röhögve jönnek vissza a szocik húsz évre, az érdeke szerinted az országnak?
Fluctuat
  Válasz | 2009. március 25. 20:55 | Sorszám: 2
enyhén szólva is pofátlanság volt egy, a korábbival azonos című topikot nyitni.

Kérem a rendszergazdát ennek törlésére!

Fla Mandulis
  Válasz | 2009. március 25. 20:51 | Sorszám: 1
Szerintem teljesen mellékes , hogy melyik pártnak mi lenne a jó. A lényeg az, mi jó az országnak. Ezt kéne eldönteni. És főleg tudni. Nem hiszem, hogy az ellenzéknek pont most "minél rosszab, annál jobb ...lesz majd" -ot kéne játszani. A jelek szerint nem is teszi.
javorka
  Válasz | 2009. március 25. 20:32 | Sorszám: 0
nem biztos, hogy pont MOST jó az ellenzéknek egy előrehozott választás.
ha ugyanis nem kétharmaddal nyerne a Fidesz, akkor - a kényszerű megszorító intézkedések hatására, "Orbán-csomag" - már év végére kutyaszorítóban lesz.
értem én a türelmetlenséget, de el kéne azon gondolkodni, szem előtt kéne tartani, hogy a jobboldal se menjen rá arra, hogy fél évvel előbb legyen kormányváltás.
nem kéne még egy Antall-féle kamikáze-kormány, ami után újra húsz év szoci uralom lesz.

csak elgondolkodtam ezen, ha rosszul látom, meggyőzhető vagyok.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola