Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Meghalt Ekrem-Kemál György (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Meghalt Ekrem-Kemál György
tiszavirág
  Válasz | 2009. június 20. 20:45 | Sorszám: 21
A halálban egyformák vagyunk.

Engem nem zavar, ha egy topikba kerülök nálamnál rosszabb emberekkel, az a fontos, hogy mit írnak rólam, nem az, hogy ki halt meg velem egy napon.

A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 20:07 | Sorszám: 20
Kb. ezt gondolom én is, ez a maximum, amit adni képes lehetsz.
A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 20:06 | Sorszám: 19
Jav.: "...ezek szerint senkit sem lehet kritikával illetni..."

Magyarán hamarosan a történelem átértékeli Hitlert és Sztálin munkásságát is. Annak szellemében, hogy halottról vagy jó vagy semmit. Na, nem. Csak a hülyéknek.

panda
  Válasz | 2009. június 20. 20:05 | Sorszám: 18
0
A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 20:02 | Sorszám: 17
Na a másik morális nagyhatalom is megszólalt: ezek szerint senkit sem lehet kritikával, mert meghalt vagy lehetséges, hogy valamikor meg fog halni... Magyarán senkiről sem lehet szólni semmit. Főleg, ha nem ti teszitek, mert persze nektek minden gyalázkodás és hazudozás privilégiumotok.
A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 19:59 | Sorszám: 16
(Hát a törökök második generációja egy fokkal még rosszabb is Németországban mint az első volt. Lényegtelen.)
A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 19:58 | Sorszám: 15
Annyira nem aggaszt, ha eltűnik a topik két hozzászólás után.

Az is infó: senkit sem érdekel.

Szerintem azt nem kell bizonygatni, hogy egy felesleges szereplője volt a magyar politikának. Ha most kutyát nem érdekelne, nem lepődnék meg. S úgy tűnik valóban nem érdekel. Azon a topikon csámcsogunk mi is, hogy a béke poraira rovatba illik-e az ilyesmi batchelve vagy sem. Nem szeretném keverni a különböző rendű és rangú embereket. Teszem azt egy Ekrem-Kemál nem azonos súlycsoport mint mondjuk Varga László, KDNP... Hátam borsózna egy topikban búcsúzni tőlük.

Békáscity
  Válasz | 2009. június 20. 18:02 | Sorszám: 14
De ő nem vendégmunkás volt -csak a kedves papa.
tiszavirág
  Válasz | 2009. június 20. 17:45 | Sorszám: 13
Na és aztán!
Madelon az eb
  Válasz | 2009. június 20. 12:00 | Sorszám: 12
12.
tiszavirág
  Válasz | 2009. június 20. 11:22 | Sorszám: 11
Ott is lehet az emberrel foglalkozni és 10 hozzászólás után jön a következő.
panda
  Válasz | 2009. június 20. 11:01 | Sorszám: 10
á nem, persze!

Téma: Meghalt Ekrem-Kemál György
A. E.
Válasz | 2009. június 14. 16:45 | Sorszám: 0
De még sincs oda az igazság... http://index.hu/belfold/2009/06/14/meghalt_ekrem-kemal_gyorgy/ Még Csurka is elhatárolódott a török vendégmunkástól.

A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 09:31 | Sorszám: 9
Mert ott csak annyit lehet mondani, hogy béke poraira. Itt pedig lehet az emberrel foglalkozni.
A. E.
  Válasz | 2009. június 20. 09:30 | Sorszám: 8
Hazudsz. Egyetlen halálhíren sem élcelődött senki. Miért célod ez az értelmetlen lejáratás?
Nevetséges vagy.
onogur
  Válasz | 2009. június 20. 01:01 | Sorszám: 7
"Méltán élcelődik tehát az ember, hisz elég abszurd jelenség volt."

Igen, azt már megszoktuk, hogy szívesen élcelődsz halálhíreken.
Szabad idődben biztos temetésekre jársz röhögni.

tiszavirág
  Válasz | 2009. június 20. 00:59 | Sorszám: 6
Mennyivel jobb egy ilyen topik, ami 5 hsz után kifújt???

Szerintem meg egy csomó ember haláláról jobb megemlékezni a "Béke poraira" topikban.... és nem azért, mert én nyitottam...

A. E.
  Válasz | 2009. június 15. 05:23 | Sorszám: 5
Ok. Nem szeretem a batch-elt topikokat.
tiszavirág
  Válasz | 2009. június 15. 03:32 | Sorszám: 4
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=009716
A. E.
  Válasz | 2009. június 15. 03:12 | Sorszám: 3
Egyébként fújolhatsz, hogy rasszizmus, de éppen Kemal maga volt kimondottan rasszista, ami valljuk be elég pikáns, ha az illető török és Magyarországon akarja űzni a rasszista ipart. Emellett Kemal még Rózsa-Flores-en is túltett talán kalandorságban. (Milyen érdekes, hogy egyikőjük sem igazi hazánk fia...)
Méltán élcelődik tehát az ember, hisz elég abszurd jelenség volt.

Ő volt az egyetlen, akit mint ismeretes sittre vágtak - amúgy csak jelképesen - ténykedéseiért: fegyverrel akarta megdönteni a Horn-kormányt állítólag. Aztán lényegében eltűnt. Szabó Albert barátjával együtt, akinek a pedigréjét már nem is firtatnám akkor... 2006-ban viszontláttuk egy kicsit még. Ott volt ahol épp zavaros dolgok történtek. Nagyjából ennyi.

Isten/Allah nyugosztalja.

A. E.
  Válasz | 2009. június 15. 03:05 | Sorszám: 2
Török vendégterrorista?
Gyorgy
  Válasz | 2009. június 15. 02:55 | Sorszám: 1
És még a Jobbik rasszista?!
Természetesen nem vendégmunkás, részben török származása miatt. És a törökök általában a "vendégmunkásságon" kívül eléggé sok foglalkozást művelnek, mint minden más ország polgárai is. Van török orvos, mérnök, tanár, stb.
Olyan ez a mentalitás, mint a zuschlagi MSZP hamis moralizálása. Siratják a holocaust áldozatokat, közben a zsidó áldozatok emléknapján, az általuk szervezett "megemlékezésen" áldozatokon gúnyolódó viccekkel szórakoztatják egymást.

Hát, Kósának valóban igaza volt: Magyarország az abszurditás országa!

A. E.
  Válasz | 2009. június 14. 16:45 | Sorszám: 0
De még sincs oda az igazság...
http://index.hu/belfold/2009/06/14/meghalt_ekrem-kemal_gyorgy/ Még Csurka is elhatárolódott a török vendégmunkástól.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola