Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Zöld lord mayor Oxford-ban (2. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Zöld lord mayor Oxford-ban
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 15:28 | Sorszám: 115
Tudod férfiasabb egy akár kissé trágár indulatszó mint az a folyamatos mószerolás, személyeskedés, minősítgetés, amit állandóan művelsz. Nyilván nem osztod a véleményemet. Ne játszd meg az eszed, messze vagy a korrekt vitapartnertől...
onogur
  Válasz | 2011. június 01. 15:24 | Sorszám: 114
Várja a hóhér, kellemetlen figura.
De alapember a Gondolán, úgyhogy Comeback Huszárló.
kritikus
  Válasz | 2011. június 01. 15:08 | Sorszám: 113
légy teljesen nyugodt, no meg persze figyelmes is, alpári hangon, trágár kifejezésekkel a legerőteljesebb kritikus hang sem szólt, nem áll rá a billentyűm.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 14:55 | Sorszám: 112
Fejlődőképes kritikus vagy. Mi lenne, ha a minősítgetési kényszeredet és a hiperkritikusságodat magadra is alkalmaznád olykor?
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 14:50 | Sorszám: 111
A moderáció kettős mércéjéről, amit már nekem is volt alkalmam megtapasztalni: Modera-topic 3947-3951.
mackó
  Válasz | 2011. június 01. 14:43 | Sorszám: 110
Én nem látok semmi nyomát a dolognak. Mindenesetre Huszárlovat megkérem, ha valami gond van, jelezze. Egyébként én személy szerint visszavárom...
mpd
  Válasz | 2011. június 01. 14:38 | Sorszám: 109
Ne titkolózz mán az Ég álgyon meg!
ha mán kibökted, gyerünk, elő a farbával!
Gidránt nem haggyuk.
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 14:33 | Sorszám: 108
Ebben Root-nak kéne intézkednie, de nem fog. Csak ll.kedő, meg Edvárd képes annyira kiakasztani, hogy bármit is lépjen .
mpd
  Válasz | 2011. június 01. 14:30 | Sorszám: 107
Állj, állj!!!
Mi van a Gidránnal? Ez nem tréfadolog, én is szeretném tudni. Ki üldözte el? Végigbögésztem a moderatopikot, de semmi érdemleges.
Ha tudsz valamit, ki vele!
panda
  Válasz | 2011. június 01. 14:21 | Sorszám: 106
Dehogynem! Mondom, stanicli...
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 13:59 | Sorszám: 105
http://velemenyvezer.blog.hu/2011/06/01/orban_viktor_kritika_nem_kell_haboru_kell_es_persze_szerenyseg

Szerénység!

Idézet:
Mégsem az előző kettő volt a Véleményvezér számára a beszéd legmeglepőbb része, hanem az, amikor Orbán Viktor a szerénységről és a visszafogottságról beszélt, mint kormánya alapvető értékeiről. Nemcsak az elmúlt egy év mindenfajta egyeztetést, alapos előkészítést és konszenzusra törekvést nélkülöző kormányzása, hanem egy olyan beszéd után is rendkívül nehéz ezt komolyan venni, melyben az elmúlt tizenkét hónapról egyetlenegy valóban önkritikus megjegyzés nem hangzott el.

Orbán Viktor évértékelőjéből egyértelműen kiderült, hogy a kormányfő nem lát jelentős kudarcokat az elmúlt egy évben, ezért nem is gondolta, hogy bármi miatt is magyarázkodnia kellene. Nyilvánvaló tehát, hogy kormány nem kíván irányt váltani, sőt. Összefoglalva annyit mondhatunk: ha valakinek nem tetszett az elmúlt egy év kormányzása, annak stílusa és alapvető iránya, az jól kösse föl a nadrágot, mert ez innentől csak keményebb lesz.


kritikus
  Válasz | 2011. június 01. 13:56 | Sorszám: 104
talán csak zöld probléma: némi nemi aktus körüli éretlenség alpárisággal párosodva.
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 13:55 | Sorszám: 103
És ez most gondolom nem provokáció?
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 13:53 | Sorszám: 102
A kormány szóba sem került ebben a beszélgetésben, de ha belehallottad, hát nem az én fülemmel van baj .
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 13:52 | Sorszám: 101
Hosszú, nézz utána, ha érdekel! Éppen a modera-topikban van rá utalás.
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 13:51 | Sorszám: 100
No, eddig nem az alkoholfogyasztói oldaladról ismertelek. Most ez is elém tárult .
onogur
  Válasz | 2011. június 01. 13:48 | Sorszám: 99
???
Nem úgy ismertem meg huszárpacit, mint akit csak úgy el lehet üldözni.
Mi törpént a botkafan gyerekkel?
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 13:40 | Sorszám: 98
Az bazd meg diktatórikus, a kormány meg gondolom szerinted kikéri az emberek véleményét és képes önkritikára.

Nézz már magadba! Amit írsz azt éppen te magad követed el!
Ez a csintalan-só szintje. Ám legyen, de akkor ezt egyedül kell beszélgess, ha csak sértegetni vagy képes!

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 13:36 | Sorszám: 97
Kibaszott nagy sértegetés azt mondani, hogy ne skatulyázzunk....
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 12:50 | Sorszám: 96
Hadd beszélgessek má' vele . Vele is, veled is szeretek beszélgetni. (Meg huszárlóval is szerettem, de egy rohadék elüldözte!).
onogur
  Válasz | 2011. június 01. 12:49 | Sorszám: 95
Edével beszélgetni olyan, mint lóval imádkozni.
Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 12:40 | Sorszám: 94
"De jellemző volt. Az is, hogy félreértik, amit írok. Ez mással is előfordul hovatovább.

Ha valaki ellenben valamit magára vesz... nos ahhoz nekem nincs közöm. "

Nos, ez a két mondatod is bizonyítja, hogy nem véleménycserére törekszel hanem csak a saját (rög)eszméid terjesztésére. Szomorú vagyok. Lassan magyarbálinti szintre jutsz el. Ezt meg sem magyarázom, úgyse gondolkodnál el rajta, hiszen nem azt kell tisztáznod magaddal, hogy miért vagy félreérthető, hanem eleve a [/i]másik hülyesége, netán rosszindulata[/i] az oka, hogy az vagy.

Nem értem, miért a mások szekértolásáról beszélsz, amikor te magad is egy szekeret tolsz (jó: tologatsz). Hogy ezt a szekeret LMP-nek, vagy Antlfinger Edvárdnak hívjuk, ez ugyan nem tisztázott, de éppen úgy viselkedsz, mit az általad szekértolónak címkézettek, és nem vagy nagyon sikeres benne te sem .

"minden, ami körülvesz megerősíti és mélyíti a sztereotípiátokat és a leegyszerűsített pártok és médiájuk által megalkotott világképeteket, hogy folyamatosan egy irányból kapjátok a gondosan tálalt inputokat"

Egyszerűen csak te vagy független, tisztánlátó, felvilágosult, stb, stb, és aki nem feltétlen híve az antlfingerizmusnak, az nem érdemel kíméletet.

Valamennyien keressük a hasonló gondolkodásúakat, az életben is a fórumon is. Megértem, hogy te is ezt szeretnéd. A diktatórikus hangvételed komoly gátja mindennek. Illetve: találhatsz még mini doktriner ízlésdiktátorokat, ha ez téged kielégít, lelked rajta!

Gyöngy
  Válasz | 2011. június 01. 12:24 | Sorszám: 93
Mintha te mentes lennél a skatulyázástól . Azt hiszem, kata54-nek igaza van, csak sértegetni akarsz alapjában véve. A hozzászólásomnak, amit kommentelsz, semmi köze semmi skatulyához. Ha figyelmesen elolvasod eszbej hozzámszólását, éppenséggel azt találod, hogy a zöld mozgalmak miféle különböző "skatulyákba" furakodtak be.

"A zöld vagy ökopolitika nem pusztán környezetvédő politika, ahogy erről szó volt."

Nem is erről beszélek. Az ember és a természet harmonikus viszonyáról. A zöld- vagy ökopolitika viszont nem elsősorban ennek a viszonynak a következetes alakításáról szól, hanem - aggassunk rá bármilyen jelzőt - politikáról, cselszövényekről, érdekhálók harcáról.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. június 01. 01:02 | Sorszám: 92
Fogalmam sincs ki az a flamand politikus - kerestem éppen -, de aki kiismeri magát a belga politikában az egyéb disznóságokra is képes. A flamand zöldek neve eredetileg: Agalev:

"Anders Gaan Leven"

"Elkezdeni máshogyan élni!" - később megváltoztatták a nevet. De azért érdekes. Nem csak nálunk divat a hülye névadás.

Ez az egész skatulyásni csak a ti nézőpontotok. Az ő nézőpontjuk nyilván más. Felesleges kivetíteni saját sztereotípiáitokat immár nem csak a magyar politika egészére, hanem Európára is... Rossz szokás.

A zöld vagy ökopolitika nem pusztán környezetvédő politika, ahogy erről szó volt. Az minden pártnak, kormánynak van...

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2011. május 31. 23:30 | Sorszám: 91
Változó. Nyáron valószínű nem lesz rá időm és szerintem munka közben sem kéne nagyon erőltetni ezt az oldalt. Érdemi reakciókra egyébként sincs lehetőség - ami marad az jószerivel tényleg nem több mint a csintalan áriák, amit kerülni kéne. De ez van. Azért bízom benne nincs igazad a szintet tekintve.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola