Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr? (21. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 14:49 | Sorszám: 449
Hatszor löttek rá? Akkor már nem élne.
Ottokar
  Válasz | 2006. október 26. 14:48 | Sorszám: 448
Nem láttad a rendőrökhöz vágott fenyőgerendát? Az egyik békés tüntető a rendőrökhöz dobta majd a másik is dobni akart és eltalálta egy gumilövedék így elejtette a gerendát. Minden TV csatorna többször adta hogy hogy éppen te nem láttad? A több raklap burkoló kőlap hova lett? A TV-mutatták hogy azzal dobálták a rendőröket, hogy hogy ezt nem láttad?
Bordódy Kristóf
  Válasz | 2006. október 26. 14:46 | Sorszám: 447
Fejbe lőtték, majd menekülés közben ötször hátba

2006. október 26., csütörtök 13:59

Munkája végeztével akart hazajutni a VI. kerületből egy férfi október 23-án, ezért a rendőrök tanácsát kérte, merre mehet biztonságosan haza. Talán nem kellett volna rájuk hallgatnia, mert bár egyedül volt, gumilövedékkel lőtték fejbe a rendőrök felszólítás nélkül, amikor a Síp utca felé került.
http://index.hu/politika/belfold/1026siiip/

DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:22 | Sorszám: 446
:]
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 26. 14:22 | Sorszám: 445
"sziget, rét..."
Azért az olaszliszkai kis családi kiruccanásokat is kihagynám...
diem1
  Válasz | 2006. október 26. 14:20 | Sorszám: 444
Így ünnepelt Gy.F.: http://videa.hu/play.php?v=3dWqU2K9hBCpf4P5
DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:19 | Sorszám: 443
Hmmmmmmmmmmmm

Jogosnak jogos... LOL

De nem pár hónapos voltál ügyi????

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2006. október 26. 14:18 | Sorszám: 442
A rendőrség jó adag gránáttal készült, nem békés szándékkal...
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 26. 14:16 | Sorszám: 441
Ah, boldog kádári idők ! ... Amikor még mehettem az apukám nyakában a május 1-jei felvonulásra !
szalma
  Válasz | 2006. október 26. 14:13 | Sorszám: 440
"kisbabát nem viszel nagy tömegbe mert mindíg van egy őrült és az pont téged fog megtalálni"

???

Soha nem láttam semmilyen őrültet, semmilyen tömegben, kivéve a hétfői rendőrbanditákat.
Ez volt az első.
Valszeg nem az utolsó.

DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:13 | Sorszám: 439
bocsika a duplázásért...

DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:12 | Sorszám: 438
Már meg ne haragudj de mi lenne ha nem támadnál meg mindenkit azért mert más véleményen van mint te?

Aztán igen voltam már ilyen rendezvényen és azt ne mondd nekem , hogy jót tesz egy kisbabának a lökdösődés és ki ne találd már , hogy a többször 1000-1500w az csak úgy eloszlik meg csak közvetlen közelről zavaró.....

Az jó egy pár hónapos csöppségnek ha mellette üvöltenek?
Sztem nem!

Még egyszer mondom nem az intézkedésnek nevezett rohammal értek egyet csak az a bajom , hogy miért kell ilyen helyre babát vinni!

Jah egy kérdés:
Kaptál már gumibottal ok nélkül a hátadra?
Mert én igen...

DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:10 | Sorszám: 437
Már meg ne haragudj de mi lenne ha nem támadnál meg mindenkit azért mert más véleményen van mint te?

Aztán igen voltam már ilyen rendezvényen és azt ne mondd nekem , hogy jót tesz egy kisbabának a lökdösődés és ki ne találd már , hogy a többször 1000-1500w az csak úgy eloszlik.....

Az jó egy pár hónapos csöppségnek ha mellette üvöltenek?
Sztem nem!

Még egyszer mondom nem az intézkedésnek nevezett rohammal értek egyet csak az a bajom , hogy miért kell ilyen helyre babát vinni!

Wilson
  Válasz | 2006. október 26. 14:09 | Sorszám: 436
Ok, úgy értettem: törvényesen biciklizem ott, nem volt biciklivel behajtani tilos... De értjük egymást.
DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 14:06 | Sorszám: 435
Egyébként a törvény szerint igen mert nem ott kell biciklizni....

Azt nem is vitattam , hogy a rendőrök nem éppen úgy jártak el ahogyan az le van írva....

Gyöngy
  Válasz | 2006. október 26. 14:04 | Sorszám: 434
Augusztus 20-án biztos, hogy ki sem mentem volna:

1. Utálom a lövöldözés hangját.
2. Elég bizonytalan volt az időjárás.

Az "ezrek üvöltözése" - ha lettél volna valaha ilyen eseményen tudhatnád - eléggé eloszlik.

Az "erősítők hangja" meg csak az erősítő közelében zavaró. Hasonlóan a gumibothoz ...

Szóval: szerinted demokratikus hatalom esetén jogos békés polgárokat hergelni és verni!

Wilson
  Válasz | 2006. október 26. 14:04 | Sorszám: 433
Szerintem sem kell gyereket politikai rendezvényre vinni, én legalábbis nem teszem.

No de álljunk már meg egy percre! Hogy kivitte-e vagy sem, az most lényegtelen. A gyerekek OTT VOLTAK, az idősek OTT VOLTAK, a nők OTT VOLTAK, a diákok OTT VOLTAK, a rendőröknek látniuk kellett, hogy kik alkotják a tömeget!

Ha egy forgalmas úton biciklizek és elütnek, felmenthető a vétkes sofőr, mert minek mentem oda biciklizni?

DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 13:58 | Sorszám: 432
Azért volt egy Augustus 20-unk is vagy nem????
Abból azért lehetett vna tanulni.
De itt az a baj , hogy kisbabát nem viszel nagy tömegbe mert mindíg van egy őrült és az pont téged fog megtalálni ill.
a gyereknek nem biztos hogy az a jó ha ezrek üvöltöznek körülötte miközben szétrepeszti a fülecskéjét az erősítésből hozzá eljutó moderátor és vagy felszólalók hangja.....

Van rét meg sziget oda lehet menni gyerkőccel!

Gyöngy
  Válasz | 2006. október 26. 13:50 | Sorszám: 431
"- az aki ilyen politikai helyzetben , de egyébként akármilyen helyzetben is babakocsival megy több ezres tömegbe az nem normális!!!"
]
No, fussunk neki mége egyszer:
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=380369&rvt=2

"Családommal, tehát 2 év négy hónapos fiammal, hét hónapos másik fiammal és feleségemmel vonultunk ki a Fidesz megemlékező nagygyűlésére: ebből is látszik, hogy „nagy erőkkel készültem” a rendőrség elleni összecsapásra. A nagygyűlés végén elindultunk a Blaha Lujza tér felé, mivel az Örs vezér téren hagytuk az autónkat. Nagyon sok emberrel találkoztunk útközben, ezért lassan haladtunk – meséli az MNO-nak Révész Máriusz, a Fidesz parlamenti képviselője."

Azaz: békés nagygyűlésre készült mindenki. Ha a közelben lakom, és nekem is van gyerekem, akit nincs kire hagyni, én is kivittem volna, mert semmi sem indokolta, véljem úgy, hogy rám fognak támadni, miközben ünnepi megemlékezésen veszek részt. Ja, ha arra gondolunk, hogy Magyarországon nem demokratikus hatalom van ... Ezt értetted alatta?

szalma
  Válasz | 2006. október 26. 13:50 | Sorszám: 430
Volt olyan is.

De sajnos a rendőrök egy része (jó része) tényleg ilyen elmebeteg, barom.

Különben a rendőrséget is alaposan rendbe kell majd tenni. Meg kell tisztítani az ilyen szellemiségtől és gyakorlattól.

Ennek legegyszerűbb módja a rendőrség feloszlatása és újraszervezése. Teljesen új vezetőkkel, új szabályokkal, szellemiséggel és nagyrészt új állománnyal.
A gyakorlatban persze (hogy ne legyen űr az időben) előbb felállítani egy párhuzamos szervezetet pl. csendőrség néven. Ez a szervezet aztán szépen fokozatosan átveszi a rendőrség feladatait.

Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 26. 13:46 | Sorszám: 429
Net-kávézókról még nem hallottál ??
Rendes Kis
  Válasz | 2006. október 26. 13:44 | Sorszám: 428
Ez feltétel az uránbányászathoz ??
Wilson
  Válasz | 2006. október 26. 13:33 | Sorszám: 427
OFF
Szerintem ennél egyszerűbb és prózaibb ez a jelenség. Először mindig arra gyanakszom, hogy az illető egyszerűen hülye. Ilyenkor még próbálok érvelni.

Később kiderül, hogy nem hülye, mert a hülyeségeket, ostobaságokat, álnaív hozzászólásokat tudatosan helyezi el. Az én meglátásom szerint az, hogy egy fórumon a többség véleményével szembe menve primitív(nek tűnő) provokatív hozzászólásokat ír be, nem hagyja, hogy valaki másé legyen az utolsó szó, telepiszkítja az összes első tízben lévő topikot, tipikusan az ő neve látható az utolsó hozzászólásoknál az összes vezető topikban, nos, ez egy kóros elmeállapot.

Az ilyen ember kvázi élvezi, majdhogynem kielégül azon, hogy a többség nekiesik és akár szidalmazza is. Az egyetlen módszer az, ha szóba sem állok vele. A provokációira adott válaszok, minél harsányabbak, annál inkább kielégítik kéjes vágyát a konfrontálódásra, melyhez nagyszerű hátteret ad a névtelenség. Figyelmen kívül hagyni nehéz, hiszen folyamatosan provokál, de nagy levegőt veszek és hagyom a francba.

Én legalábbis így gondolom...
ON

mpd
  Válasz | 2006. október 26. 13:29 | Sorszám: 426
Tőlem azért pirospontot is kapsz.
A legutóbbi időben már dögunalmas provokátorokat küldött ide a Párt.
Te azért jobb vagy egy fokkal ezeknél.
Magam részéről javaslom, hogy tartsunk meg.
DrMoriarty
  Válasz | 2006. október 26. 13:29 | Sorszám: 425
Nem hinném , hogy bárkit is beöltöztettek volna sztem a rendőrök is szivesebben lettek volna otthon a családjukkal vagy egy kocsmában bárhol de nem a "csőcseléket " kergetve.

Az már más kérdés, hogy öt-tíz évvel ezelőtt senkit nem érdekelt ha vmelyik meccs után ugyanígy verték a rend hű őrei az embereket.....

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola