Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Amerika!!-Csak nektek:) (22. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Amerika!!-Csak nektek:)
Jaszin
  Válasz | 2005. július 22. 23:54 | Sorszám: 296
Na látod, megy ez.
Következő lépés: hétfőn előfizecc a 'pszavára.
Bemelegítésképp hétvégén megnézed / de végig, semmi átkapcsolás/ a Verebes, meg a Lakatté interjúit
Értve vagyok ?
gajo
  Válasz | 2005. július 22. 23:45 | Sorszám: 295
Már szedem!
Jaszin
  Válasz | 2005. július 22. 23:24 | Sorszám: 294
A kérdőjel nincs kitéve ?
Mindenesetre feltételes semmiképpen - de ezt te is jól tudod
Meg talán érted az iróniát is - ha nagyon összeszeded magad
gajo
  Válasz | 2005. július 22. 22:52 | Sorszám: 293
Ez milyen mondat ? Kérdő, állító, feltételes, kijelentő ... ?
Jaszin
  Válasz | 2005. július 22. 22:46 | Sorszám: 292
elnézést, de itt körülöttem mindenki antiszemita, talán a mindig kínosan elfogulatlan /főleg német-témában.../ Mercurius kivételével ?
vasi
  Válasz | 2005. július 22. 22:36 | Sorszám: 291
Szeerintem a pajeszos Goszpodarokra celoz.
vasi
  Válasz | 2005. július 22. 22:31 | Sorszám: 290
Mert nem akarnak az az uj letelepedett nepseg vedelmet elvez,pedig nekunk ma mar van eleg kissebsegunk.

Figyeld meg nehany ev mulva jonnek az USA mintaju vedett lakoparkok..A bejaratnal rendor egy kis sufniban,es ketiranyba egy egy sorompo..Kevesen tudjak de Alaszkaban az oroszok is nagy meszarlasokat hajtottak vegre az eszkimok elleneben!!Egy baratom,regesz /amerikai/feltartak egy tomegsirt,ahol a szerencsetlen oslakokat tettek ,mindegyinek a koponyajan volt egy lyuk..

Jaszin
  Válasz | 2005. július 22. 22:30 | Sorszám: 289
Jelentem, én felébredtem.
Én is látom, hogy teljesen a jemeni illegális pénzváltók hatalma alá kerültünk.
Ugye rájuk célzol ?
Kanga
  Válasz | 2005. július 22. 22:19 | Sorszám: 288
Az amerikai,ausztrál kontinens, Újzéland.. stb. elfoglalása, elrablása,meghódítása erkölcsileg és jogilag is védhetetlen.

Mit szólnál ha egy idegen civilizáció csak úgy elfoglalna benneteket...
-------------------------------------------------------
Erőszakos terület szerzés tömegmészárlással összekötve mindig is védhetetlen volt. Ez soha nem befolyásolta a kolonizátorokat amig elég lopni valót találtak az elfoglalt területeken. Annak idején a "pilgrimek" ma Halliburtonék. Semmi nem új a nap alatt.

Nem vígasz de megemlítem, hogy már elfoglalta Magyarországot egy középkeleti "civilizáció" csak az otthon élők még nem ébredtek fel.

gajo
  Válasz | 2005. július 22. 19:32 | Sorszám: 287
Mi a szösz ! Átmentél attilabácsiba ?
................................................

1. "Kis oreg attol fuggetlenul meg nulla vagy a szemembe hiaba jartal partiskolaba ) "

2. "Nem foglalkozom a vallasokkal mert akkor olyan plasztik templombajaro lennek mint Te kis gadzso ) "
..................................................................................................

Te úgy gondolod, hogy mindenki - legalább - két szinű ??

vasi
  Válasz | 2005. július 22. 13:35 | Sorszám: 286
Figyelj en nem megyek bele ilyen % dolgokba,azert annyi eszem van hogy ha szaz megkerdezettbol csak 1 tudja valaszt azert az is csak felig,ott nagy baj van...Es hallani hivatalosokat is hogy valtani kell,mert va jovo gazdasagi novekedest ilyen hulyekkel nehez lesz fenttartani..Ezt nem egeszen igy mondtak,de ez volt a lenyege.Nem az a baj hogy hulye vagy a vizsgak utan is,es annak megfelelo alacsony szinten nem csinalsz semmit!!A baj az hogy sokan olyan allasokba kerulnek,ahol mar tudnak aerani..Jomagam sokat latok hallok es eszlelek a sajat kornyezetemben.En sosem rovom meg a szemebe azt aki hulyeseget csinalt,de a velemenyem azert megvan rola..En lattam mar olyan menaeger cseret,ami egy gyonyoru uzletet tonkretett!!Nem lopott,nem hamiskodott,vagy mityizott,hanem egyszeruen nem ertette meg hogy bez uzletet vezetni kell.Athelyeztek egy masik uzletbe,es most ott rombol..
mpd
  Válasz | 2005. július 22. 13:17 | Sorszám: 285

Úgy látom, lehet még elnök belőled, mert te sem érted
Ha 100 embert osztályoznak olyan alapon, hogy először kiszámítják az átlagukat, majd megnézik, ki van alatta vagy fölötte, akkor nem meglepő egy olyan eredmény, ami azt mutatja: 50 alatta, 50 fölötte (kivéve, ha jó sokan pont az átlagot érik el).
És ez minden országra igaz.
vasi
  Válasz | 2005. július 22. 13:04 | Sorszám: 284
Nezd itt elek ,vedenem kellene a mundert,de nem vedem ,mert ket napja hallottam egy nagy macskat,aki szo szerint ezt mondta!!Az amerikai tanitas rendszere,foleg a high shool ,katasztrofalis..Nagy indian rajongo vagyok,es kivancsisagbol es tesztbol megkerdezek rengeteg embert ,ebben a temaban,de senki nem tud roluk semmit..A korabban lejjebb emlitett illinois indianokrol kb 1% tudott de azok is azt mondtak ,hogy kihaltak,pedig,csak e;lkoltoztek..Kedvenc radiom a WBBM adja minden fel oraban a smart kerdeseket amire betelefonalva lehet valaszolni..Jomagam szazszor betelefonaltam,ketszer nekem vettek fel igy csak ketszer nyertem,de rendkivul ritka ha valaki eltalalja a kerdesekre a valaszt..Europarol joforman semmit sem tudnak,de a sajat szlofoldjukrol is jofrman semmit.Felesegem tanarno,es vendegtanarkent vegig ul orakat,itt,ott es dobbenten mondja,hogy a magyar kisegito iskolak tananyaga itt eyetemi sznt!!!Az asszonykamnak pedig hiszek..Ertelmes e,mbereket csak az idosek kozott talalsz!!Az amerikaiak 80% eleteben ket konyvet olvas el!!Egy politologiaval foglalkozo szaK egyetemre volt hivatalos egy hires hirhedt radios!!!A korulotte levo diakokat kerdezte,pld ki a Bush helyettese???Egyetlen egy ember sem tudta,csak vihogtak a hulyesegekon..Majd egy ott tanito professzort kerdezett valami alaptemaban,az is ugy nezett rea mint egy marslakora,ha jol emlekezem,az volt a kerdes milyen koze volt Reagan elnoknek Illinoishoz???A faszinak halvany szellentese sem volt (Sean Hannaty sarkon fordult es lemondta az egesz naot mert o nem hulyekhez jott illetve szeretett volna jonni..A haziasszonyok nem tudnak fozni,a ferfiak nem ertenek az autoszereleshez.Szomru hogy le kell irnom,lgfokepp azert szomoru,mert ilyen selejtes emberanyaggal is vezetok tudnak lenni..A mexikoiak es a feketek szellemi szintjerol meg nem is szolok..Okos embert a kelet europaiak kozott talalsz,az indiaisak,hihetetlen jok,es az itt szuletett nemetek is mert zomuk,azert ma is figyel az ohazara..Visszterve Sean Hannityre,o a radioban kifigurazta az egesz ocska szisztemat,es nem tetszett a tanaroknak..a NWU tortenelem professzoraval ,tortenelmeztem egy kicsit,hat mit mondjak????????????
mpd
  Válasz | 2005. július 22. 09:12 | Sorszám: 283
Be akartam kopizni, de elveszett....
Szóval, egyik amerikai elnök, tán Eisenhower, vagy valamék Roosewelt....mindegy, akármék, fájdalmas megdöbbenését fejezte ki annak a jelentésnek olvasása után, amelyben azt olvasta, hogy az amerikaiak fele műveletlenebb az átlagnál.......
vasi
  Válasz | 2005. július 22. 05:20 | Sorszám: 282
Miert mondanam>>>???Idiota vagy kisoreg ))
gajo
  Válasz | 2005. július 21. 23:21 | Sorszám: 281
Azt nem mered mondani,hogy néger. Mi? Azt meg pláne, hogy nigger. Letekernék a tököd !
vasi
  Válasz | 2005. július 21. 23:16 | Sorszám: 280
Hat ossze lehet hozni vele.
gajo
  Válasz | 2005. július 21. 23:13 | Sorszám: 279
Sztereotípia !
Mindegyik sztereotip előszedi a "gadzso"-t.
vasi
  Válasz | 2005. július 21. 22:20 | Sorszám: 278
Nem foglalkozom a vallasokkal mert akkor olyan plasztik templombajaro lennek mint Te kis gadzso )
gajo
  Válasz | 2005. július 21. 20:58 | Sorszám: 277
"Kis oreg attol fuggetlenul meg nulla vagy a szemembe"
.......................................................

Na ennek örülök.


Oszt melyik iszlámista csoport ültetett a géphez az USA lejáratására ?

vasi
  Válasz | 2005. július 21. 20:20 | Sorszám: 276
Kis oreg attol fuggetlenul meg nulla vagy a szemembe hiaba jartal partiskolaba )
vasi
  Válasz | 2005. július 21. 20:18 | Sorszám: 275
Hulye vagy fiam leulhetsz a valagadra ( )Nekem van mire nagy legyen ocsi!!
gajo
  Válasz | 2005. július 21. 20:12 | Sorszám: 274
"Na most akkor POLITIKAI???vagy KOMISSZAR???
A magyar seregben a pol tiszt volt az orosz komisszar megfeleloje..Na errol meg ennyit )"
.................................................................,

Meg annyit, hogy a komisszár oroszul biztos-t jelent, és két fajtája létezik:
1. A katonaságnál politikai biztos.
2. A "civil" életben pedig népbiztos.

MONDTAM, hogy túl nagy az arcod !!

vasi
  Válasz | 2005. július 21. 05:40 | Sorszám: 273
Az adat egy francia nepszamlalas adata akik annak idejen ugyancsak surgolodtek ezen a tajon..Nekik koszonheto hogy egyaltalan tudunk valamit az itteni indian torzsekrol,de a legnagyobb kincs ami fent maradt egy francia festomuvesz,alltal festett indian foinok portrek,igy azt is tudjuk hogy az itt elt Peoria indianok fonoke hogy nezett ki )Ugyanez a szitu az adatbazissal,zomeben Canadabvol kell kibanyaszni,illetve Parizsbol!!!A franciak rengeteg adatot irast terkepet megoriztek az alltaluk uralt terulet nepeirol..
attilabacsi
  Válasz | 2005. július 21. 00:26 | Sorszám: 272
...Atttila bacsirol mas a velemenyem, ugy erzem hogy o egy fotelban ul az ablak elott es a maga elott latott tajrol azt hiszi hogy az amerika,pedig csak a hatso baromfiudvart latja...

Az ablak elott pedig a TV es a szamitogep kepernyoje.
Es amit latok, a hazugsagokon alapulo tomeggyilkossagoktol a kulonbozo bortonokben elkovetett szornyusegekig sokminden azt a benyomast kelti hogy ez nem egy baromfiudvar hanem egy meszarszek....

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola