Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Jobb Budapestet! (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jobb Budapestet!
jm
  Válasz | 2004. június 27. 20:07 | Sorszám: 7
/Naponta több vonat is megy Debrecenbe/
eszbej
  Válasz | 2004. június 27. 19:48 | Sorszám: 6
A Fidesz és Orbán semmi értelmeset sem mondott Budapestről. Igaz: más se nagyon4 Ez utóbbi azonban nem mentség.
Zöld vagyok, ha lehet nem autózom. De nemrég jártam Debrecenben, (valaha sokat mnetem oda) most autóval pillanatok alatt ott voltam. Nyilván a Debreceniek is Pesten - s akkor érezni fogják ezt az egészet. S mérgeződnek. Mint az Orbán-félék. S ez baj.
Szentmáriabal: szánlak.
szakall
  Válasz | 2004. június 27. 18:19 | Sorszám: 5
Azért meg kéne gondolni azt a 39 százalékot és kerülni a fenenagy mellveregetést. Az ember kényszerből elmegy ugyan szavazni és utána leköpi magát, hogy egy a ballibnek adandó tasli érdekében idáig süllyed, mondjuk egy jobbik] megoldás hiányában...
De egyszer volt [s]2002. második forduló[/s] Budán kutyavásár...
Anonimus
  Válasz | 2004. június 27. 16:12 | Sorszám: 4
Írod: ,,Amit írsz - amellett, hogy szemétség - nem is igaz´´

Akkor legjobb lenne, ha kifejtenéd az álláspontodat, mert eleddig szemétség amit csináltál.

Mi nem igaz abból, amit írtam?
Mi szemétség abból, amit írtam?
Indokold meg!

szentmáriabal
  Válasz | 2004. június 27. 15:35 | Sorszám: 3
Amit írsz - amellett, hogy szemétség - nem is igaz:

Anonimus
  Válasz | 2004. június 27. 13:18 | Sorszám: 2
Amott reagáltam, de akkor én is idemásolom:

Idézet:

Anonimus
Válasz | 2004. június 27. 12:54 | Sorszám: 44
Írod: ,,Orbán egészen egyszerűen nem érti, mi van itt. Igaz sohasem volt valami széles látókörű stratéga...´´

Nekem meg úgy tűnik: érti.

  • 1. Budapest: kb. 2 millió lélekszám; vidék (azaz nem-Budapest) kb. 8 millió lélekszám.

  • 2. Budapestet keményen tartja az MSZP-SZDSZ; vidékkel ezek nem foglalkoznak.

  • 3. A választásban az egész ország részt vesz; csakúgy, mint ahogy az egész országgal foglalkoznia kell egy országos pártnak.

Előzmény: eszbej 2004. június 27. 11:46


Azzal, hogy jobb Budapestet, természetesen egyetértek; csak azzal nem, hogy negatívan közelítsük meg a kérdést.

Ritter
  Válasz | 2004. június 27. 13:02 | Sorszám: 1
En sajnos igazat adok neked,mert en az utobbi idoben csak azt hallottam,hogy a kutyaszar es a katyuk Guiness-be illo fovarosa..
eszbej
  Válasz | 2004. június 27. 11:48 | Sorszám: 0
Az EU szvazatszámlásál kapcsán írtam be az alábbiakat, de talán egy külön topikkot is megérdemel a kérdés.Rendben, értékeljük a dolgot.
A Fidesznek a koncon való pesti marakodás helyett végre el kellene kezdeni érdemben foglalkoznia Budapesttel. Lehet utálni ezt a várost (én szülőfalumként szeretem) de nem lehet bután nézni. Mint borjú az új kaput.
Mindenféle píár budapestközpontok gründolása nem segít. Ma sokkal többet lehet tudni a vidékről és különösen a falvakról, mint Budapestről ténylegesen. Ismétlem: ténylegesen. Orbán egészen egyszerűen nem érti, mi van itt. Igaz sohasem volt valami széles látókörű stratéga, s a fővárosi személyügyei a Fidesznek tragikusak! Ha valahol, akkor itt kellene egy szélesebb nemzeti frontot összehozni pl. a KDNP, MDF, egykori MIÉP csapatokkal. És...
de...

Eddig az odábbról, most itt kellene beszélni valamit.
Kellene?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola