Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tökre megváltozott a Gondola fórum! (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tökre megváltozott a Gondola fórum!
huszárló
  Válasz | 2011. december 29. 14:04 | Sorszám: 148
Részben igen. Többször írtam, hogy kies honomban a megyei főispán úr nem cserélt le egy évnyi idő alatt sem egyetlen egy régi balliba kádert sem.Volt, aki nyugdíjba ment, a helyére beült a volt helyettese, az még vörösebb fejű.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 14:03 | Sorszám: 147
Igen, ez a kérdés, válasszatok, atyámfiai!
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 14:01 | Sorszám: 146
Ezt én sem. Csakhogy a kivételezett felső középosztálynak valahogy egyelőre nem akarózik megteremteni azokat a munkahelyeket, amelyeket a kedvezményeik révén remélt tőlük a kormány. Ez a kormány felelőssége?
huszárló
  Válasz | 2011. december 29. 13:59 | Sorszám: 145
Az alap kérdés az, hogy aránylag hosszabb járszalagon leszünk és némileg önállóak vagy rövid pórázon, teljesen behódolva és talpnyalóként maradunk meg...
vanna7
  Válasz | 2011. december 29. 13:58 | Sorszám: 144
Nézd ,igazán nem irigylem pl Ókovács Szilvesztertől, a nemtudomhanyadik párthúségért megszerzett funkcióját, egész biztos minden titulusához megvan a kellő tehetsége is...de azokból a meghirdetett 1 millió munkahelyből nem bánnám ha a kevésbé tehetségesebb honfitársainknak is jutna legalább egy-egy.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:40 | Sorszám: 143
Legalábbis a kormány ekézése azoknál, akik másképp szurkolnak legalább egy parányit a sikerének.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:39 | Sorszám: 142
"Fórumozás elhagyása remek ötlet egyébként."

Ühüm .

Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:38 | Sorszám: 141
Majd bebizonyítják , ne félj semmit!
Atyafi
  Válasz | 2011. december 29. 13:37 | Sorszám: 140
Soha nem voltam banki alkalmazott és nem tőzsdéztem mindig. Nem is ajánlom a tőzsdézést mindenkinek. Másból is meg lehet élni. Hülyék vannak a banki alkalmazottak és tőzsdézők között is. Meg máshol is. Fórumozás elhagyása remek ötlet egyébként.
vanna7
  Válasz | 2011. december 29. 13:35 | Sorszám: 139
...akkor nagy baj van nálam, ha így van, mert se nem tőzsdézek se nem vagyok banki alkalmazott...és még mindig nem érzem hülyének magam...hogy van ez ?
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:32 | Sorszám: 138
Hát ... akkor már nem is nagyon marad miről beszélgetni. Aki nem tőzsdézik, nem banki alkalmazott, az hülye és megérdemli a sorsát. Ebben az esetben a fórumozással is föl lehet hagyni.
vanna7
  Válasz | 2011. december 29. 13:30 | Sorszám: 137
Ha egy cég nyereségéből jut egy falatka egy atyánk fiának, szerintem inkább örvendeni kellene.
Például szidom a bankokat, mint a bokrot ezért a devizacsapásért, de ha arra gondolok, hogy egy barátnőmnek sikerült egy jól fizető (a tanári fizetésének 4 szerese) állást kapnia ott, akkor egy kicsit örvendek is, hogy minden rosszban van számunkra egy kis jó is, még ha nem is személy szerint nekem.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:28 | Sorszám: 136
Nem gondolod tovább. Sőt, gyanakszom, azokat a linkeket sem kíséred figyelemmel, amelyek a gondola-fórumon megjelennek. Csak rugdosod a kormányt, meg a törvényeit.
kritikus
  Válasz | 2011. december 29. 13:28 | Sorszám: 135
hahaha. te, mint humánerőforrás kezelő ezt aztán nyugodtan pártolhatod immár kegydíjból. az aktívak biztos nem így gondolják.
és nem esetleges. ksh. tanulmányok. tények.
ja, és a kereslet.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:26 | Sorszám: 134
A munkáltatójának kötelessége, hogy kompenzálja az esetleges jövedelemkiesést. Nem nekem, meg a kormánynak kell csápolni, hanem ott verni az asztalt.
Atyafi
  Válasz | 2011. december 29. 13:24 | Sorszám: 133
Érdekes. Amikor visszaidézem vagy továbbgondolom a hozzászólásaidat, akkor egyből komolytalanná válnak. Komolytalankodni a legkönnyebb. Meg betájoltoskodni.
kritikus
  Válasz | 2011. december 29. 13:23 | Sorszám: 132
a 21-ben benne van a 8 is, meg az összes szervilis, tanulóvezető és balfék is.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:22 | Sorszám: 131
Komolytalankodni a legkönnyebb.
Atyafi
  Válasz | 2011. december 29. 13:21 | Sorszám: 130
A Fidesznél miért nem gond a hatalom és a politikai befolyás? Ha a Fidesznek baja van a brókercégekkel, akkor tiltsa be őket! Ha gondja van a pénzvilággal, akkor ne hívja ide az IMF-t és ne adjon el állampapírt!
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:20 | Sorszám: 129
Komolytalankodni a legkönnyebb.
kritikus
  Válasz | 2011. december 29. 13:20 | Sorszám: 128
nagyon szívesen.a kétgyermekes körösztfiamnak is igen jól gyütt a havi 20 rongy mínusz. meg a többi átlagosnak is. de majd örülnek és csápolnak, hogy kedvedre tegyenek.
Atyafi
  Válasz | 2011. december 29. 13:16 | Sorszám: 127
Írd be, hogy mit írjak ide, és a vicc kedvéért beírom saját hozzászólásként! Vagy hozass törvényt a kétharmaddal, hogy mit írjak be!
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:16 | Sorszám: 126
Apropó, van rendes foglalkozásod is? Úgy értem, valami társadalmilag is hasznos? Vagy csak virtuális pénz tényleges pénzzé konvertálásával töltöd napjaidat?
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 13:14 | Sorszám: 125
A brókercég meg kinek segít önmagán és rajtad kívül pénzhez, hatalomhoz, politikai belepofázáshoz jutni? Elgondolkodtál már ezen? Akár csak a gondolán megjelent linkek, idézetek alapján?
Atyafi
  Válasz | 2011. december 29. 13:12 | Sorszám: 124
A brókercégnek segítek a jutalékkal és az államnak a nyereségadóval. Teljesen törvényesen. Ha nem tetszik a rendszer, akkor szólj a kétharmadnak, hogy találjon ki jobbat a kapitalizmusnál! Nem választhatom meg a kort, amelyben élek.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola