Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ki ez a Balogh Zoltán? (3. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ki ez a Balogh Zoltán?
kerekferko
  Válasz | 2013. március 19. 22:31 | Sorszám: 39
Balog Zoltán levele Szaniszló Ferencnek
Utolsó módosítás:2013.03.19. - 21:32Létrehozás:2013.03.19. - 21:25.2013.03.19. - 21:25

A levelet teljes terjedelmében, változtatás nélkül közöljük.
http://hetivalasz.hu/itthon/balog-zoltan-levele-szaniszlo-ferencnek-61836/

A kuratórium nem támogatta Szaniszló Táncsics-díját
L. Z.- itthon@hetivalasz.huUtolsó módosítás:2013.03.19. - 11:19Létrehozás:2013.03.18. - 13:00.2013.03.18. - 13:00

Balog Zoltán miniszter annak ellenére tüntette ki Táncsics-díjjal az összeesküvés-elméleteiről ismert Szaniszló Ferencet, hogy a lapunk főmunkatársa által vezetett szakmai bizottság nem támogatta a műsorvezető díjazását.
http://hetivalasz.hu/itthon/a-lapunk-fomunkatarsa-altal-vezetett-szakmai-bizottsag-nem-tamogatta-61780/

Orbán meddig tűri Balognak, ennek a dilettáns mókamikinek a garázdálkodását?

A kurátorok meg támogassák csak a liberátorokat.
A HV is afféle Lukács "belga".

kerekferko
  Válasz | 2013. március 19. 22:24 | Sorszám: 38
"mikor Lukács tavaly megkapta, eszébe nem jutott elhatárolódni a korábbi vagy azévi díjazottaktól"

Ezért nyitottam ezt a témát.

Lukács hányinger alak.

Macisajt
  Válasz | 2013. március 19. 19:08 | Sorszám: 37
"Még a jobboldalon is ciki, te meg véded?"

Megmondtam: én nem őt védem, személy szerint.
Hanem egy (minden) újságíró jogát, hogy akár díjazott is legyen, bármiben is hisz, anélkül hogy ilyen-olyan indoklás alapján kirekesztenék.

És érdekes, amíg a ballibák zsebelték be a Táncsics-díjat évtizedekig..ez természetes volt hogy ez nekik "jár".
Sőt, mikor Lukács tavaly megkapta, eszébe nem jutott elhatárolódni a korábbi vagy azévi díjazottaktól.
Bezzeg most...
Ugye a bulgárgyörgyök, némethpéterek, vincemátyások azok nem "pszichiátriai esetek", á dehogy, csak Szaniszló...
Ugyan kérem.

Az effajta debreczenijóskásodás, balaványozás mindig gyomorforgató, bármi is az ürügye.

alias3t
  Válasz | 2013. március 19. 17:36 | Sorszám: 36
Gábor Zsazsán kívül van még valami ütőső érved?

Neked ez egyébként tényleg ennyire nem világos? Abban hisz amiben akar, de hogy egy ország felteszi-e a dicsőségtáblájára az már egy másik dolog. Még a jobboldalon is ciki, te meg véded? Mert a baloldal hülyéje mellett igenis jár a mi hülyénknek is egy díj?
Békemenetországban mondjuk nem furcsa, de azért elég ciki.

Macisajt
  Válasz | 2013. március 19. 16:51 | Sorszám: 35
"Az, hogy a vörösiszapot az IMF zúdította ide, hogy Haidert egy drón végezte ki, és hogy a magyarok a kelták és szíriusziak leszármazottai? "


Nyugalom.
Nem kell az Indexet is túlszárnyalni: http://index.hu/video/2013/03/14/szaniszlo/
"A vörösiszap-katasztrófát robbantás okozta, Jörg Haiderrel drón végzett, néhány száz család irányítja világot és az emberi agyakat. '56-ról is ők tehetnek."


Nomármost.
A vörösiszap-katasztrófáról rengeteg elmélet kering- tény hogy 2010. október 4-én átszakadt a MAL Magyar Alumínium Termelő és Kereskedelmi Zrt. tulajdonában lévő Ajkai Timföldgyár Kolontár és Ajka között létesített, 400×600 m-es vörösiszap-tárolójának gátja,az erősen lúgos, maró hatású ipari hulladék körülbelül 40 négyzetkilométeren terült szét, felbecsülhetetlen gazdasági és ökológiai károkat okozva a Devecseri kistérségben.
Tíz ember meghalt, a sérültek száma több mint 150.
Hogy mi okozta ezt pont 2010 októberében...nos, a tulajdonosi hátteret figyelembe véve keringenek bizonyos elméletek.


Jörg Haiderrel lehet hogy drón végzett-ez is egy elmélet- lehet hogy valami más,sokkal banálisabb eszköz, de tény hogy halála több mint gyanús és az is, hogy bekövetkezte igencsak érdekében állt bizonyos köröknek.

Az hogy "néhány száz család irányítja világot " ezt Gabor Zsazsától hallottam legutóbb..igaz, ő képes ezeket név szerint is felsorolni.

Hogy '56-ról ki tehet..nos többek között azok akik a
szuezi válság nevű Egyiptom ellen folytatott közös izraeli-brit-francia háborút 1956. október 29. és november 7. között kirobbantották.( E háborút 2. arab-izraeli háborúként is emlegetik.)

Szóval.
A világban rengeteg összeesküvés-elmélet kering, sokan hisznek ebben vagy abban( és még többen bele is trafálnak- amolyan Pelikán ügy, Julia Roberts mintára )
A 2001-es torony, a "lezuhant" repülő, Osama "halála" illetve maga Osama mint olyan...már már banális példái.

Viszont egy kábelcsatornán sugárzó magántévé műsorvezetője abban hisz- pláné a sajtószabadság jegyében- amiben akar.És azt mond amit akar.
Max. van aki egyetért vele és nézi őt, meg van aki nem.

Viszont attól hogy a többség esetleg nem hisz neki vagy paranoiásnak tartja, az nem jelenti azt hogy másoknak jogukban áll megszabni hogy jár-e egy szakmai díj neki (is- és nézőtáborának), vagy ez már csak a bolgár, németh, vincemátyások privilégiuma lehet....

kritikus
  Válasz | 2013. március 19. 15:10 | Sorszám: 34
fogalmam sincs róla szakikám, hogy bunkófalván vették-e a fáradtságot és az arra hivatottak hihiénés nevelését tornaóra után, s őszintén szólva nem is érdekel.
a magam emlékeiből, kultúrájából ölég nehéz kifogatni, bár a zsemben folyton kotorászik pártod és kormányod.
egy biztos. ma sem az infrastruktúra, sem a szakszemélyzet nem adott a mégoly magasztos célok eléréséhez, s az átkos meg a normális gondolkodás is őgy tanította, hogy a célokhoz eszközöket is kell biztosítani.
tapasztalataim szerint ez fórumkörökben túlnyomórészt eü ellátásban és gyógysdzer fetisizálásban manifesztálódik.
már hogy csak az illetékes miniszter-szolga úrnál maradjunk.
tetszik, nem tetszik, nem támogatom a téli lépcsőugrálós izzadtságszag-termelő program sikerpropagandakénti lobogtatását.
alias3t
  Válasz | 2013. március 19. 13:52 | Sorszám: 33
Minden igaz? Nem vagy igaz te se. Az, hogy a vörösiszapot az IMF zúdította ide, hogy Haidert egy drón végezte ki, és hogy a magyarok a kelták és szíriusziak leszármazottai?
Szaniszló talán nem okvetlenül szorul orvosi segítségre, egyszerűen csak egy az Echo Tv háborottjai között.
Nem mellesleg az egyetlen, akit az új médiatv alapján megbüntettek.

Másrészt megint kiderült a fideszes hazudozás-maszatolás: A miniszternek szóltak, hogy ezt ne hagyja jóvá, aki ezzel nem törődött, de utána eszébe jutott, hogy jaj hát ő ezt nem is tudta és nem tud vele azonosulni. Röhej.

kerekferko
  Válasz | 2013. március 19. 12:28 | Sorszám: 32
Az általános iskolában legfeljebb délutáni edzések után zuhanyoztál, elvtárs. Ugyanis 15 perces szünetben nem tudott egy egész osztály zuhanyozni, öltözni és beesni a következő órára.
Menj már a demagóg, süket dumáddal Gyurcsányhoz csápolni.

Aki nem örül annak, hogy a kölkének az egészségével helyette is törődik az állam, az bizonyára egy gödhöz, vizicsikó vállú, csápos-tápos libernyák.


Hallottál már arról, kiscsöves, hogy minél egészségesebb testielg is a következő nemzedék, lelkileg is azzá válhat. Megismeri a mozgás örömét, a csapatszellemet, az együtt-egymásért szellemet, a játék örömét, a szabályok betartását és betartatását?

Vagyis a redszeres testmozgás: nemcsak a testet, lelket, hanem a szellemet, erkölcsöt is építi, fejleszti.

Nem beszélve arról, hogy ép testben ép lelkű kölyök kevesebb gyógyszert fogyaszt, kevesebb pénzbe kerül a TB-nek stb.

Gondókodnyi persze rest vagy.
:-)))))

kerekferko
  Válasz | 2013. március 19. 12:21 | Sorszám: 31
Hogy te mennyi baromságot hordasz össze, kiscsákó!

A kölkök minden évben félévig úszni jártak az iskolával.
Azon a délelőttön csak két órájuk volt, fél óra oda-vissza busszal. Két tanóra úszás oktatás, fél óra zuhany öltözés, hajszárítás, majd busszal vissza a suliba.

Aztán van, ahol átsétálnak az uszodába, mert néhány utcával arrébb van.

Plusz még heti két óra tornatermi, jó időben udvari tesi órák.

Aztán, amikor a tornaterem foglalt volt, akkor (vetésforgószerűen) lakótelep körüli futás, az udvaron (télen, melegítőben, sapkában): kézilabda, kosárlabda, foci stb.

Elég egyetlen tornaterem, be lehet osztani. Volt, mikor szánkózni mentek, volt, mikor a tesitanár jégpályát csinált az udvaron, s koriztak.

Fantáziád nulla a köbön.

Macisajt
  Válasz | 2013. március 19. 11:55 | Sorszám: 30
"Azt hittem, kiejtem a kezemből az újságot, Lukács "szösszenetét" olvasva. "


Ha lehetne rá reagálni, én bizony írnék egy válaszlevelet emiatt volt hazámfiának...

Egyrészt, mert a "belgák" ugyebár Kohn és Grün, akik a viccben a flamand és vallon hagyományos konfliktusban
szeretnének "középen" állni.
Valóban ilyen "belgává" szeretne Lukács válni?

Másrészt mert Szaniszlót nem (nagyon ) ismerem, a délszláv háborúkban voltak tudósításai, azóta nem követtem.
De nem is ez a lényeg.
Hanem hogy Lukács gyakorlatilag leelmebetegezi egy újságíró kollegáját.
Nomármost. Lehet hogy Szaniszlónak nincs igaza abban amire felfűzi a mondanivalóját. Lehet, mondom. (Bár megnézve a lejártó szándékú összevágást amit az Index közölt, nem tárcsáztam a pszichiátriát. Attól ugyanis hogy valaki paranoiás, még könnyen lehet hogy tényleg üldözik, másfelől meg elmondanám a legszörnyűbb rémhírt: Minden Igaz.)
No de, attól ne járjon egy díj valakinek, mert másoknak mások a nézetei- ez számomra elfogadhatatlan.

És végül, Lukácsot anno is sokan lehülyézték -szvsz joggal, magam annyit írtam akkor hogy csodálom hogy ilyesmibe belement, hiszen pontosan ismerte a román hatóságokat és az ottani észjárást- szóval lehülyézték mikor Nyírő csontjaival/hamvaival játszadoztak (ő volt az "újratemetés" sajtófőnöke).
De józan kollegának emiatt nem(sem) juthatott eszébe hogy nem kaphat díjat.
Kapott is, éppen Táncsics-díjat, tavaly.


Szóval, ez is mehet a többihez, a balaványok, debreczeni józsefek mellé.

panda
  Válasz | 2013. március 18. 20:26 | Sorszám: 29
De hát, épp' ez az! Elgurult. Érted?
kritikus
  Válasz | 2013. március 18. 20:11 | Sorszám: 28
igaz, hogy az eü is topiknévadónkhoz tartozik, de legnagyobb sajnálatodra, ami nincs, az gurulni sem képes.
ládd, így van ez a tornatermekkel, meg testnevelőtanárokkal is: ha nincs, nem veszed be, hogy használ.
tavasszal, ősszel pedig lehet partizánt vagy kidobűst játszani a suli udvaron, de a mi kultúrkörünkben már 50 évvel ezelőtt biztosították azt, hogy izzasztó testmozgás után mosakodni, zuhanyozni, öltözni-vetkezni lehessen.
persze tudom, ez nem egyformán hiányzik.
kerekferko
  Válasz | 2013. március 18. 19:53 | Sorszám: 27
Elgurult a gyógyszered, elvtárs.
panda
  Válasz | 2013. március 18. 19:52 | Sorszám: 26
kritikus
  Válasz | 2013. március 18. 19:32 | Sorszám: 25
Balogh Zoltán az a miniszter, aki nyilvánosan nem számol be arról, hogy mint jelent a naponta tornaóra az iskolákban, ahol sem hely, sem testnevelőtanár nincs,
csak sikerpropaganda.
s még véletlenül sem említi meg, hogy amikor a többi lépcső is elindul a programból, akkor az izzadt kölykök - mondjuk télidőben, hóviharban, katasztrófa helyzetben - mit csinálnak, mennyire épülnek az épületesnek nem nevezhető körülmények közepette.
s emellett eltörpül, hogy kit és miért tüntet ki, akár plecsnivel, akár ismerettel.
panda
  Válasz | 2013. március 18. 15:01 | Sorszám: 24
kritikus
  Válasz | 2013. március 18. 14:23 | Sorszám: 23
Balog és Lukács közismert személyiségek.
kinek szimpik, kinek nem. kinek-mikor.
de kik a nickek?
mi az érdekük?
ugyan, ugyan.
látszik, hogy mélyen megvetendő minden gondolkodó lény, a kritikát nem bírják a birkák. csak a nyírást.
kerekferko
  Válasz | 2013. március 18. 12:02 | Sorszám: 22
Kérdés: vajon anno kik javasolták Lukácsot a kitnütetésre.

Láttunk már karón varnyút és azt is, amikor az MN-ben a választások után Valagány BÉRmállott szana de széjjel.

mackó
  Válasz | 2013. március 18. 11:30 | Sorszám: 21
Azt hittem, kiejtem a kezemből az újságot, Lukács "szösszenetét" olvasva. Nem csak az ütött szíven, hogy nem tudja, Magyarországon vallon-flamand ellentétről micsoda nyakatekert gondolattal lehetne beszélni, de fogjuk rá, hogy lehet: no, azt álmomban sem gondoltam volna, hogy a Magyar Nemzet újságírója nem tudja a helyét. Ha én lennék a főszerkesztő, másnap be se tehetné a lábát a szerkesztőségbe. Félreértés ne essék, nem a nézetei miatt.
És ez csak az egyik gondolata, ami kiverte ebben a "cikkben" a biztosítékot nálam. Érthetetlen s megmagyarázhatatlan a "szegény" "szerencsétlen" diákok védelme a "röghözkötés" kapcsán, nem hittem, hogy a Lukácsnak ilyen kevés értelmet mértek születésekor. De minden példáját hüledezve olvastam.
Még teszek egy próbát vele kapcsolatban, betudom a csütörtöki "ünnepi" hóviharban elfogyasztott kisüsti-sorozat hatásának e cikkeményt. Remélem, ha kijózanodik, maga kéri a felmentését.
kerekferko
  Válasz | 2013. március 17. 20:37 | Sorszám: 20
A tegnapi Magyar Nemzetben Lukács Csaba számol be álmatlan éjszakájáról, nem tudja eldönteni, hogy most mint "belga" ő mit tegyen.

"Keveset aludtam a március tizenötödikére virradó éjszaka. Töprengéssel telt el az idő, és a bennem kavargó gondolatok egy részének eredménye ez az írás."


Lukácsnak nem voltak álmatlan éjszakái, nem zavarta, hogy hazaáruló, magyargyűlölő és keresztényfób, rasszistákkal került egy platformra, amikor feltehetően még Gyurcsányéktól átvette a díjat.

Bezzeg Szaniszló kapcsán rögvest "belgának" érzi magát, s nem tudja, hogy hova álljon.

És ne jöjjön rá az emberre úgy sugárban a hányinger.
Brrrrrr

MN 2013. március 16.

Rendes Kis
  Válasz | 2013. március 17. 19:01 | Sorszám: 19
A vélemény szabad ... Kivéve az ellenvélemény ...
Rendes Kis
  Válasz | 2013. március 17. 18:53 | Sorszám: 18
Rendes Kis
  Válasz | 2013. március 17. 18:47 | Sorszám: 17
Kizárásos alapon: a jobbikosoknak tetszik.
tiszavirág
  Válasz | 2013. március 17. 18:03 | Sorszám: 16
Tudod min röhögnék egy nagyot?
Ha Szaniszló kijelentené, hogy ha olyan phérgeknek is van Táncsics díjuk, mint Nej György, Rangos Katalin, Németh Péter, Vincze Mátyás és a többi tiltakozó, akkor ő nem is kéri a Táncsics díjat, nem akar egy ilyen nyomorult bagázsba bekerülni.

Óriási lenne!

Egyébként pedig, ha én újságíró lennék, akkor utánajárnék, hogy lehet egy díjat visszaadni, mert szerintem nem lehet, ha ugyanis egyszer elfogadták, akkor bekerültek mindenféle iratokba, a pénzt elköltötték és stb. (Vagy a pénzt is visszaadják? Nem hiszem. Csak hőzöngenek. Így Szaniszló is hőzönghetne. )

alias3t
  Válasz | 2013. március 17. 15:58 | Sorszám: 15
Tehát Szaniszló is egy nyomorult, pl Bolgárral egy szinten?
A fidesztől még a szar is finom, mi? Gratulálok, ez megint ügyes volt.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola