Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr? (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
kutato
  Válasz | 2007. június 19. 20:11 | Sorszám: 881
Továbbá, úgy tudom a rendőr felesküszik arra, h szolgál és véd (közpénzen..
(ami megtörtént, azért életfogytiglan járna, ha lenne igazság!
Platónaxy
  Válasz | 2007. június 19. 18:32 | Sorszám: 880
jah és miért kussolnak a női szervezetek?

még mindig ostoba módon müködik a társadalom: én vagyok az erősebb nekem van igazam. mi 5 rendőr, mi vagyunk az erősebbek nekünk van igazunk...

ez magáért beszél...

kedves hölgytársak, mire számíthatunk még keskeny egy hazánkban?

Platónaxy
  Válasz | 2007. június 19. 18:27 | Sorszám: 879
amugy meg...a szocializmus tönkretette az egész országot erkölcsileg, morálisan, most kezd megmutatkozni az eredmény...
Platónaxy
  Válasz | 2007. június 19. 18:25 | Sorszám: 878
hát srácok... csak remélem hogy beáldozzák őket...muszájjj lesz....mert a rendőrfőnökök buktak miattuk...ezért el kell verni rajtuk a port...
sőt azért is el kell verni a port mert a prostituáltakat hetente erőszakolják....simán el tudom képzelni...

ha nem fizetnek érte az erőszak, és hatalommal való visszaélés(szerintem)...amugy is , rendőrnek sok olyan ember megy aki hatalomvágyó(vörös és fekete helyett jöhet a kék-szürke), az ilyeneknek az első dolga hogy visszaél vele...amint tud...

nemszadista
  Válasz | 2007. június 19. 17:26 | Sorszám: 877
Mert Szadomaszopos képződmény.
cuvee
  Válasz | 2007. június 19. 17:11 | Sorszám: 876
A feminizmusról jut eszembe:

Most miért kussol a NaNe????

cuvee
  Válasz | 2007. június 19. 17:08 | Sorszám: 875
Nana.

Az lehet, hogy a nemi erőszak nem lesz bizonyítható, nade azt még az egyik rebiszesállat védője, Magyar György* is elismerte, hogy egyebek, mint pl hivatali hatalommal visszaélés, azért megállnak "szegény ártatlan" rebiszesekkel szemben.

Szerintem ezek a rebiszállatok akár még ha ártatlanok lennének is, de (a bulvársajtó erőlködése ellenére) a politika be fogja áldozni őket. Hiszen Gyurcsány gyakorlatilag miattuk rúgta ki a főrendőröket, a rendészeti minisztert.

Én nem sajnálnám ezeket egy percig sem...

(* viszkisrabló után rebiszesek... Szegény Magyar Györgynek kikkel nem kell egy levegőt szívnia azé' a kis pénzért. )

Platónaxy
  Válasz | 2007. június 19. 16:54 | Sorszám: 874
hát igen, azért történik meg mert a kedves férfiak igy állnak hozzá....egy dugás.

ez nem dugás kérlek hanem egy mésik ember megalázása, terrorizálása.
egy nő lelki tönkretétele...mondjuk egy életre mert az iylet nem könnyü elfelejteni.

AZÉRT MERT LELKI KÁROKAT OKOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISMÉTLEM : LELKI , ERKÖLCSI KÁROKAT OKOZ.

ha ellopják valamidet veszel másikat. ha elromlik vezsel másikat.

DE MÁSIK LELKET NEM LEHET VENNI.

egy nőnek egész más lelki beállitottsága van. épp azért mert gyereket kell nevelnie. emiatt egészen más emociánális felépitése van. és ami egy dugásnak minősül egyeseknél , az másnak lehet alapvetően szeretkezés lenne szerelemből....a kettő között van némi különbség...nem hiszem hogy az a lány annyira kivánatosnak tartott volna 5 visszataszító mocskos rendőrt.

ugyanis egészséges lelkű ember azzal létesít szexuális kapcsolatot akibe szerelmes.

SZÜKSÉGES A TELJES RENDŐRI ÁLLOMÁNY PSZICHOLOGIAI VIZSGÁLATA.

ÉS TI IS KEDVES MAGYAR FÉRFIAK JO LENNE HA ELGONDOLKODNÁTOK HOGYAN BÁNTOK A TÖBBI EMBERREL AKIK ÉPP NŐNEMŰEK.

ez nem feminizmus csupán jelezném hogy mindenkire vonatkoznak az emberi jogok. azok amik azt mondják hogy joga van mindenkinek ahhoz hogy ne erőszakolják meg az utcán csak ugy?

processzor
  Válasz | 2007. június 19. 16:19 | Sorszám: 873
igazságotm
  Válasz | 2007. június 19. 14:33 | Sorszám: 872
...és golyó jár érte.
golyó. a fejbe.

Álljál már le. Egy dugásért ez túlzott büntetés lenne. Szerintem egy év reális és örülnünk kell ha a bötön kapujáig jutnak ...

igazságotm
  Válasz | 2007. június 19. 13:55 | Sorszám: 871
A kismadár megsúgta: Bizonyitékok hiján az ügyet még a biróság elé sem viszik. Ezt is elfelejti a nép, mint ahogy a tüntetések is kifulladtak és a reformot is beszopja.
Rendes Kis
  Válasz | 2007. június 19. 13:06 | Sorszám: 870
Isten hozott, kedves Platóna !
Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 12:45 | Sorszám: 869
aha, sokat mondó a válasz....

meg is érdemli mindenki aki rájuk szavazott...és a aki hallgat az is...

Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 12:10 | Sorszám: 868
egyébként én unom a kesergést....ti hogy vagytok ezzel?

nem kéne csinálni végre valamit?

Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 11:53 | Sorszám: 867
Egyáltalán, tudom mi az államforma és a hatalmi módszerek a különbség?

-persze a hatalmi módszert mindenképp felismerem, régóra itt élek vagy 32 éve...anyám már 3 évesen megmondta "fogd be a mocskos pofádat", szal minden ami nem iylen az már jogállam de még sosem láttam ilyet...

Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 11:48 | Sorszám: 866
Hm,

jól mondjátok. teljesen igaz.

hiányolom én is ezeket az apróságokat...
pl.: szociális piacgazdaságot megvalósító jogállamba ))

eheheee...

"köztársaságot" miegymás...

ez az egész álca volt, és még mindig az, mert a szocializmus nem volt tovább fenntartható gazdaságilag...
tenni kellett valamit...mondjuk csinálni egy álrendszerváltást előre jól lezsírozva mindent...hogy a hatalmukat átmentsék gazdasági hatalommá...az embereket meg jól beetetni...

jelenleg a nagy magyar jogállam lényege :
(egy mondatban tudom összefoglalni)

MINDENKINEK JOGA VAN FIZETNI, ÉS BEFOGNI A POFÁJÁT.

ezzel akár helyettesíteni is lehetne az alkotmányt, csakhát akkor nagyon rövid lenne...

nereus
  Válasz | 2007. június 19. 11:38 | Sorszám: 865
Lám, Qrvaország alkotmánya mennyire "koherens".
nereus
  Válasz | 2007. június 19. 11:37 | Sorszám: 864
Nem a Preambulumból, csak hogy lássuk ez "jogállam" min is alapul:

"(5) Az Alkotmánybíróság tagjai nem lehetnek tagjai a* pártnak, és az Alkotmánybíróság hatásköréből adódó feladatokon kívül politikai tevékenységet nem folytathatnak. "

--------------------------------------------------------------------------------------

*Hoppá, ez még mindig bent van... :-))

Pedig, jöhet a Praeambulum:

"A többpártrendszert, a parlamenti demokráciát és a szociális piacgazdaságot megvalósító jogállamba való békés politikai átmenet elõsegítése érdekében az Országgyűlés - hazánk új alkotmányának elfogadásáig - Magyarország alkotmányának szövegét a következõk szerint állapítja meg."

nereus
  Válasz | 2007. június 19. 11:37 | Sorszám: 863
Nem a Preambulumból, csak hogy lássuk ez "jogállam" min is alapul:

"(5) Az Alkotmánybíróság tagjai nem lehetnek tagjai a* pártnak, és az Alkotmánybíróság hatásköréből adódó feladatokon kívül politikai tevékenységet nem folytathatnak. "

--------------------------------------------------------------------------------------

*Hoppá, ez még mindig bent van... :-))

Pedig, jöhet a Praeambulum:

"A többpártrendszert, a parlamenti demokráciát és a szociális piacgazdaságot megvalósító jogállamba való békés politikai átmenet elõsegítése érdekében az Országgyűlés - hazánk új alkotmányának elfogadásáig - Magyarország alkotmányának szövegét a következõk szerint állapítja meg."

mpd
  Válasz | 2007. június 19. 11:32 | Sorszám: 862
Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?

Ha igény mutatkozik rá: lesz!

nereus
  Válasz | 2007. június 19. 11:29 | Sorszám: 861
Nézd, az a rezsim nem úgy alakult, hogy 80-120 ember - ki tudja kiknek a megbízása alapján - úgy döntött, márpedig itt az lesz, amit az alkotmány általam idézett preambuluma tartalmaz. Aztán egy "fele régi, negyede új parlament" mindezt jóvá hagyja, gyorsan átszövegezik a meglevő alkotmányt, kiordítja a nemtomhányadik köztársaságot az egyik külügyér elvtársa az Országház ablakából, aztán se állami vagyonleltár, se referendum - elindul itt valami, amit a sajtó asszisztenciájával redszerváltozásnak hínak azóta is, s így is került bele a történelemkönyvekbe...
Itt Qrvaországban.
mackó
  Válasz | 2007. június 19. 11:29 | Sorszám: 860
Hagyd ezt főni a saját levében. Geyzát válaszra sem szabad méltatni.
nereus
  Válasz | 2007. június 19. 11:22 | Sorszám: 859
Te meg sosem esel pofára. Nem az a fajta vagy. Tudod egyáltalán hol élsz? Mert az amit Igazságfalvának gondolsz, az csak jogszolgáltatás. Annak is csak pillantnyi, bár elég sokba kerül.
Vagy Téged megkérdezett már valaki, hogy mi legyen az államforma itt Qrvaországban?
Engem nem, Téged tán szavaztattak Qrvaország köztársaságának alkotmányáról? Egyáltalán, tudom mi az államforma és a hatalmi módszerek a különbség?
Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 11:10 | Sorszám: 858
jah és a legszebb:

egy másik fórum másik hozzászólása

"Szia! Valami biztosan történt Zsanettel. Magyar ügyvéd úr évek óta szerepel a képernyőn. Ilyen gondterheltnek még sosem láttam védencéről nyílatkozva, mint hetek óta a Zsanett ügy minden nyílatkozatánál.

Már írtam, a rendőrök közvetlen munkatársai egyáltalán nem tartják hihetelennek a történetet. Szerintük hetente megtörténik, csak prostituált az áldozat.
Válasz erre | Előzmény [667. august]
"

Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 11:05 | Sorszám: 857
ostobák...még mindig nem jöttek rá, vagy nem akarnak rájönni, hogy a vezető a felelős a beosztottakért?
többek között azért vezető...mert felelős...mindazért ami a rábízott dolgokkal történik...leegyszerüsítve...

és ha ilyen eset történik az azt bizonyítja hogy szarul csinálja a vezetést, tehát le kell lépni és átadni a helyet másnak aki remélhetőleg jobban vezet...

amugy az egész rebiszt meg kell vizsgálni pszichológusnak, aztán pedig a teljes rendőrséget... aztán pedig az egész országot...mert irto nagy gáz van...

de persze az oktatási tárca a szájentológusoknak ad engedélyt tanárképzésre...azoknak akik miatt emberek menekülnek el az országból...és emberek halnak bele a "kezelésükbe" , és emberek MENTÁLIS károkat szenvednek el a hatásukra...pedig tud róluk a nemzetbiztonsági hivatal...miért nem nyitják ki a szájukat? náluk is csak a megélhetési bűnözésre van kapacitás...

megértem a megélhetési bűnözést...de a nemi erőszak nem tartozik ide...ez aljas mocskos rohadt szemétség...és golyó jár érte.

golyó. a fejbe.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola