Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Morvai Krisztina a Hírtv-ben és az Echo-tvben. (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Morvai Krisztina a Hírtv-ben és az Echo-tvben.
GM
  Válasz | 2009. június 10. 21:51 | Sorszám: 15
bár már reggel tudtam, hogy szerepel ma Vona, mégis lemaradtam róla. Hol tudom megnézni? A Hírtv oldalán most nem találom....
pfz
  Válasz | 2009. június 10. 21:23 | Sorszám: 14
Illő lenne, ha ezek a nemzeti médiumok meghívnák Morvai Krisztinát.
Ha ezt nem teszik, akkor nem csak nemzeti, hanem kifejezetten Fidesz szócsőként lesznek nyilvántartva.
GM
  Válasz | 2009. június 10. 21:18 | Sorszám: 13
Tényleg rákúrtam. Én Morvairól nyitottam topicot, Te meg Vonát citáltad...
pfz
  Válasz | 2009. június 10. 21:16 | Sorszám: 12
Az imént szerepelt a HírTV-ben Vona Gábor!
Az az elképesztő, hogy nem minden politikus olyan hazafi, mint Vona Gábor.
Mindegyik politikusnak ez a hazafiság kellene, hogy alap legyen és ezen felül kellene különböző preferenciákkal fejlesztő tervekkel előállni.
A jelenlegi rezsim a válság minden terhét a szegény rétegekre akarja hárítani.
Ehelyett azon kellene a kormánynak fáradoznia, REFORMÁLNIA !!! , hogy az országban megtermelt profitból, haszonból több jusson az államnak és a hasznot megtermelő magyar alkalmazottaknak.
Gyalázatosan kevés a bér a megtermelt haszonhoz képest.
Rendbe tenné az ország anyagi helyzetét, ha a külföldi tulajdonú cégek élnének vissza a hatalmukkal. A tulajdon olyan hatalom, hogy a cégek külföldi tulajdonosainak (menedzsereinek) jogában áll az alkalmazotti bérek meghatározása. A cég által megtermelt nyereségből, ha akarnak, több vagy kevesebb bért fizetnek...
A béreket pedig leszorítják, holott a béreket emelni kellene európai szintre, természetesen úgy hogy a külföldi befektetők is jól járjanak.
Az ország legnagyobb baja, hogy a BÉREKET NEM EMELTÉK a termelés korszerűsítésével, a termelékenység növekedésével összhangban.
A magyar politikai vezetésnek ezen kellene változtatni.
Sajnos, a Bajnai kormány ebben az irányban egyáltalán nem igyekszik "reformálni". Náluk kizárólag a kisemberek sarcolása a reform.

A rossz hazai gazdaságpolitika tragikus következménye, hogy évenként kb. 7.000,- milliárd forint termelési haszon kiáramlik Magyarországról.
A magyar politikai vezetés rá kellene hogy kényszerítse a cégeket arra, hogy a magyar polgárok által megtermelt haszon illő részét fizessék ki bérekben, olyan arányban, mint ahogy ezt tőlünk nyugatra megteszik.
Nem kívánunk többet, mint azt, hogy a magyar munkást fizessék meg ugyanolyan mértékben, mint a nyugatit, ha ugyanannyi értéket állít elő.

Marco
  Válasz | 2009. június 10. 21:12 | Sorszám: 11
Mellesleg Vona meg is jegyezte, hogy a választás elött ez a két TV egyáltalán nem foglalkozott velük, és ki tudja még mennyi szavazatot kaphattak volna a bojkott nélkül.

De úgylátszik a bojkott a választásig tartott, tovább folytatni már nagyon ciki lett volna.

orosz_hussalata
  Válasz | 2009. június 10. 20:47 | Sorszám: 10
És a barikádon mikor fog megjelenni a fideszt nem hazug módon gyalázó,korrekt írás?

Vagy ez mosmá' így kötelező??

hoplita
  Válasz | 2009. június 10. 20:42 | Sorszám: 9
Hát mosmá' muszáj...de eddig nem nagyon törték magukat a hír-és echos eftársak.

Pedig de szívesen néztem volna egy Morvai - hombárfejűcsintalanbukfenc polemizálgatást...

Macisajt
  Válasz | 2009. június 10. 20:28 | Sorszám: 8
"Ide kérek egy-egy bejegyzést, ha meglátja valaki őt az említett két csatornán. (Ha esetleg a választások óta ma vagy tegnap feltűnt ezeken, akkor azt is jelezzétek, én nem láttam.) Lássuk csak, hogyan is működnek "az összefogás és a szeretet erejében" hívő párt médiumai!"


Hát, erre a balógyörgynés/zazriveces mantrára az "elhallgatott" Jobbikról csúfosan rákúrtál..

És még topicot is nyitottál..
Nesze a mai adag:


Rájátszás
A műsor általános leírása>>

2009. június 10. szerda 20.05
2009. június 11. csütörtök 8.05
A műsor e-mail címe: rajatszas@hirtv.net
Az aktuális műsor tartalmát minden nap 17 órától olvashatják.

KDNP: a miniszterelnöknek le kellene mondania!
Vendég: Semjén Zsolt, a KDNP elnöke

A Jobbik a harmadik erő?
Vendég: Vona Gábor, a Jobbik elnöke

orosz_hussalata
  Válasz | 2009. június 10. 20:22 | Sorszám: 7
Hát akkor megameaklumpát hallgatnám

És akkor térjünk rá a barikádra

erdelyigyongyi
  Válasz | 2009. június 10. 00:49 | Sorszám: 6
elkerülhetetlen
wrapped in plastic
  Válasz | 2009. június 10. 00:46 | Sorszám: 5
Kívánságodra itt van Vona Gábor a Echo TV-n hétfőn: http://tdyweb.wbteam.com/Aktualis0608.htm
erdelyigyongyi
  Válasz | 2009. június 10. 00:35 | Sorszám: 4
Engem nem is a csacsogó Balo-mama érdekel, szeretném a siker pártjának vezérét beszélni hallani.
Amikor a választást követő rövid bejátszásban szóba lendült a területi autonómia, a forgatócsoport vezetői rögvest leállj-t intettek. Hát ez a mi qrvanagy demokráciánk, egy párttal: négy frakcióval és egy többpárti fikcióval, vazze!
Nincs semmiféle előítélete a magyarságnak, csak a média hápogó lúdtalpasaitól áll föl a szőr a hátukon.
GM
  Válasz | 2009. június 10. 00:25 | Sorszám: 3
Na, látta valaki?
GM
  Válasz | 2009. június 09. 20:43 | Sorszám: 2
Nem, arra nyiss topicot!
orosz_hussalata
  Válasz | 2009. június 09. 20:40 | Sorszám: 1
Ugyancsak jöhet ide barikádos, a fideszt nem gyalázó írás is?
GM
  Válasz | 2009. június 09. 20:33 | Sorszám: 0
Ide kérek egy-egy bejegyzést, ha meglátja valaki őt az említett két csatornán. (Ha esetleg a választások óta ma vagy tegnap feltűnt ezeken, akkor azt is jelezzétek, én nem láttam.) Lássuk csak, hogyan is működnek "az összefogás és a szeretet erejében" hívő párt médiumai!

Ma - 8 órakor - az echón a lebilincselő Tállai András volt, a Hírtv-n pedig Kupper Andrást interjúvolták valami boldogságindexről. Ma nyilván ez izgatja leginkább a jobbos szavazókat.

Tállait egyébként az SZDSZ listavezetője, Szent-Iványi István követte, aki a közvetlenül választások előtt is bent volt egy meglehetősen baráti hangvételű beszélgetésen. Milyen érdekes...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola