Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Ki ez a Balogh Zoltán? (4. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ki ez a Balogh Zoltán?
tiszavirág
  Válasz | 2013. március 17. 15:45 | Sorszám: 14
Egyébként én biztosan nem adnám vissza a Táncsics díjat, ahogy Zárug javasolta Szaniszlónak, tessék hozzászokni a túloldalon, hogy a másik oldalnak is osztanak díjakat.
Azzal viszont maximálisan egyetértek, hogy Balog úrnak sem kellett volna nyilatkoznia, nyugodtan csöndbe maradhatott volna, ha már olyan tájékozatlan Szaniszló ügyben.
tiszavirág
  Válasz | 2013. március 17. 15:40 | Sorszám: 13
A "Korrektúra" adását is mindig megnézem, ezt is láttam már.
Általában Záruggal értek egyet, de néha Tóth Gy. is mond jókat. Most is volt néhány megjegyzése arra a nyomorult Kálmán Olgára, tényleg azt javasolta a nő, hogy a kormány miért nem tárgyal a tüntetésre összesereglett szabadcsapattal.
NOOOOOOOOOOOOOOOOORMÁLIS??????
pfz
  Válasz | 2013. március 17. 09:52 | Sorszám: 12
Nézzétek meg az ECHO TV adását, helyére teszik a dolgokat a Táncsics-díjjal kapcsolatban.

"Cím:
Korrektúra
Adás dátuma: 2013-03-15
Leírás:
Vendég: Tóth Gy. László politológus, Zárug Péter Farkas politológus. Téma: Alkotmánymódosítás. Össztűz az alkotmánymódosítás miatt. Botrány a Táncsics-díj miatt. Műsorvezető: Pindroch Tamás."
http://www.echotv.hu/videotar.html?mm_id=76&v_id=18582

mediator
  Válasz | 2013. március 17. 09:19 | Sorszám: 11
"De ha ezek a fent felsorolt nyomorultak is megkaphatták a Táncsics-díjat, akkor szerintem Szaniszló is megkaphatja."

Időszakos Állat
  Válasz | 2013. március 16. 23:56 | Sorszám: 10
Ennél sokkal többről van szó! Ha a felsorolt magyarellenes férgek visszaadták a Táncsics-díjat, akkor már önmagában ezért megérte.
tiszavirág
  Válasz | 2013. március 16. 23:12 | Sorszám: 9
Szaniszló műsorait rendre megnézem és sokszor van olyan érzésem, hogy a krapeknek valahogy nincs ki mind a négy kereke. Gyakran olyan Orbán-ellenes, hogy ihaj, az atv-re is elmehetne mocskolódni. De. A mai Magyar Hírlapban azt olvasom, hogy olyan emberek tiltakoznak és mondanak le korábban megkapott Táncsics-díjaikról Szaniszló miatt, mint Németh Péter, Nej György, Rangos Katalin, Bolgár György, Vince Mátyás.
Hmm.
Én sem tudnám eldönteni, hogy akkor most mi is van ezzel a Szaniszlóval? Nekem sem tetszik, meg Bolgár Györgynek sem tetszik, de akkor viszont kinek tetszik?
Nem irigylem Balog Zoltánt.
De ha ezek a fent felsorolt nyomorultak is megkaphatták a Táncsics-díjat, akkor szerintem Szaniszló is megkaphatja.

Ferikém!
BALOG.
H-nélkül.

kerekferko
  Válasz | 2013. március 16. 22:37 | Sorszám: 8
Úgy van! Győzött a józan ész: Szaniszló megkapta a kitüntetését.

Balogh elvtárs meg gerinctelen.

Nem református az, hanem inkább libernyák formátus.

alias3t
  Válasz | 2013. március 16. 19:29 | Sorszám: 7
Ja, csakhogy díjakat nem vélemyényekre adnak, hanem munkásságra. Az alapján meg Szaniszló zárt osztályt érdemelne.
Mondjuk Pataky Attila után semmin sem csodálkoztam volna, de ez most az a helyzet, hogy győzött a józan ész.
keresztkem
  Válasz | 2013. március 16. 18:37 | Sorszám: 6
Bal-ogh elvtárs jó elvtárs REFORMÁTUS LELKÉSZ ELVTÁRS.
A Budapsti NÉMET NYELVŰ GYÜLEKEZET nagytiszteletű református lelkész elvtárs-a.Legalábbis az volt, minekelőtte miniszter elvtárs lett.
Ózdi származású a nagytiszteletű elvtárs úr.
keresztkem
kerekferko
  Válasz | 2013. március 16. 16:25 | Sorszám: 5
Szerintem nem véletlen, hogy Oerbánék nem rájuk alapoztak magyar világszövetség címén.

Az MVSZ elnöksége, úgy tűnik, nem tiszta.

Érdekes a román nevű Patrubány és a másik román nevű Medvigy is.

kerekferko
  Válasz | 2013. március 16. 16:19 | Sorszám: 4
Bal-ogh elvtárs jó elvtárs.

Igazodott.

Balra.
alexander
  Válasz | 2013. március 15. 18:11 | Sorszám: 3
Balogh úr alulmúlta önmagát ezzel a mentegetőzéssel, no, de már ameghallgatásán is otromba volt, amikor az MVSZ-t bűnbarlangnak nevezte és kijelentette, nem számíthatnak a támogatására anyagi ügyekben. Tudjuk, kivel azonosult...
Első osztályú fidesz raczka, ez az ember, méltatlan tisztségéhez.
Egyebekben egyetértek az előbiekkel.
mediator
  Válasz | 2013. március 15. 16:45 | Sorszám: 2
Szaniszlóé is egy a sok vélemény közül. Ahogy Heller Ágnesé, Bolgár Györgyé, Konrád Györgyé, Emerich Kerteß-é, stb-é is.

Akik Szaniszló Ferenc ellen tiltakoznak, valójában a véleményszabadság, a szólásszabadság ellen tiltakoznak.

pfz
  Válasz | 2013. március 15. 16:06 | Sorszám: 1
"Szaniszló Ferenc
Az 1960-ban született újságíró Moszkvában végzett egyetemet, majd 1986-tól az akkori Magyar Hírlap moszkvai tudósítója lett. Később a Magyar Televízió Panoráma című külpolitikai adásának a munkatársa. Szaniszló Ferenc az 1990-es években, a délszláv frontokon háborús tudósítóként vált ismertté. 2005-2007 között a Duna TV Híradójának főszerkesztője volt, majd 2008-tól az Echo TV munkatársa lett." http://index.hu/kultur/media/2013/03/14/szaniszlo_tiltakozas/

Szaniszló az összmunkája alapján az egyik legérdemesebb újságíró a Táncsics-díjra, amely egy éremmel, okirattal és 400 ezer forinttal jár. Így a Táncsics-díj inkább erkölcsi-szakmai, mint anyagi elismerés...
"A Népszava főszerkesztője, Németh Péter visszaadja 1995-ben kapott Táncsics-díját, így kíván tiltakozni az ellen, hogy Szaniszló Ferenc, az Echo Televízió munkatársa is megkapta ezt a kitüntetést. A főszerkesztő azzal indokolta döntését: elfogadhatatlan, hogy olyan valakivel legyen egy sorban, akinek szinte egyetlen gondolatával sem tud egyetérteni."

""Csak sajnálatomat tudom kifejezni a rossz döntés miatt" - írta közleményében Balog Zoltán miniszter, aki csütörtökön Szaniszló Ferencnek is odaítélte az újságíróknak járó Táncsics Mihály-díjat. Azt állította, úgy írta alá a díj adományozását, hogy nem volt tisztában Szaniszló szélsőséges gondolataival."


Balog Zoltán...
Ejnye !!! Ha Szaniszló szélsőséges rasszista lenne, mint ahogy néhány tetves harsogja, akkor nem dolgozhatna az Echo TV-ben.
Nem volt rossz a döntés, viszont a hazugoknak hinni NAGY OSTOBASÁG.
Meg kell nézni, kik fikázzák Szaniszlót, és nem elhinni a rosszindulatú, antimagyar ajvékolást!!!

kerekferko
  Válasz | 2013. március 15. 15:16 | Sorszám: 0
"Szaniszló Ferenc, az Echo Televízió munkatársa is a díjazottak között volt idén.

A szerkesztő volt, hogy arról beszélt, a magyarok, sumérok, avarok, etruszkok, szkíták mind ugyanazon nép valójában. Egy másik műsorban "a globalizmus és a neoliberalizmus ütőkártyájának" nevezte a magyar cigányságot."

Balogh Zoltán:

""A döntést úgy hoztam meg, hogy nem volt tudomásom a korábban komoly szakmai színvonalon dolgozó külpolitikai szerkesztő és újságíró elmúlt időszakban tett, az emberi méltóságot sértő nyilatkozatairól. Ezek mind személyes hitvallásommal, mind a kormány értékrendjével összeegyeztethetetlenek" - írta csütörtök esti közleményében a miniszter."

1. Szaniszlónak és számos más kutató történésznek is az a véleménye, hogy a magyarok ősei és a szkíta népek rokonok.

NA ÉS, AKKOR MI VAN?
VÉLEMÉNYSZABADÁSGRÓL NEM HALLOTT, BALOGH ELVTÁRS?

2. Én még emlékszem, amikor a 90-es években gyilkos romákat politikai üldöztetés címén egy izraeli nő finanszírozásával "menekítették ki " Lanadába.

3. A magyarországi szélsőségesen radikális, rasszista párt, az SZDSZ elnöke a gyilkos, rabló cigánybűnözők tetteit így minősítette: "megélhetési bűnözés".

4. Ki nem emlékszik a romlott tésztás, 2000.-Ft-os borítékos szavazásokra?

5. Ki nem emlékszik az alapítványi iskola elleni liberális hadjáratra? Az iskolába tehetséges roma gyerekek jártak, a szülők és a gyerekek örömére. A liberálfaiszta SZDSZ-es "másságvédők" szegregációról ugattak, és bezáratátk az iskolát. Hiába tüntettek a roma szülők, hogy ők és a gyerekek ragaszkodnak az iskolához.

6. Kik irányították a héttérből a roma szervezeteket? Kik bujtogatják a romaszervezeteket és vezetőiket? (Néhány szervezet kivételével!)

Kik uszítják a többségi nemzet ellen a romákat?

Balogh Zoltán szégyellje magát!

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola