Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr? (5. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Van gyávább csőcselék mint a magyar rendőr?
nereus
  Válasz | 2007. június 19. 10:51 | Sorszám: 855
"MIT MŰVELNEK AZ EMBEREKKEL ITT MAGYARORSZÁGON???????????? "

Erről a tulajdon miniszterelnöke úgy vélekedett Öszödön, hogy Qrvaország... Már pedig amíg ő a mininiszterelnök, nincs mit tenni...

nereus
  Válasz | 2007. június 19. 10:49 | Sorszám: 854
Bocsánat:
nereus
  Válasz | 2007. június 19. 10:48 | Sorszám: 853
És az igazsághoz is: Te Qurva Igazság, nézz le a 20. emelet párkányáról még utoljára...
Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 10:44 | Sorszám: 852
Itt valamit sürgősen tenni kéne...a civil szervezeteknek a női szervezeteknek...de azonnal...

idézet:

"Valami biztosan történt Zsanettel. Magyar ügyvéd úr évek óta szerepel a képernyőn. Ilyen gondterheltnek még sosem láttam védencéről nyílatkozva, mint hetek óta a Zsanett ügy minden nyílatkozatánál.
Már írtam,

!!!!!!!!a rendőrök közvetlen munkatársai egyáltalán nem tartják hihetelennek a történetet. Szerintük hetente megtörténik, csak prostituált az áldozat."!!!!!!!!!!!


MIT MŰVELNEK AZ EMBEREKKEL ITT MAGYARORSZÁGON????????????

Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 10:35 | Sorszám: 850
elolvastam....

hát, remélem a lány kitart... ha pénzt fogadna el...azzal sajna rábizonyítanák ezek a szemetek hogy k...pedig csak egy megfélemlített 21éves emberke...
ha viszakozik szerintem ezek az esetek folytatódnak...bár talán az eddigi botrány is helyreteszi egy kicsit a dolgot de felfordul a gyomrom attól hogy ezek megusszák...és utánna majd jót röhögnek a markukba, mit számit, megdugták a kis kurvát, ennyit ér ma egy másik ember?...és gondolom nem fogják eltávolítani őket a rendőrségtől sem...vagy ki tudja...

lacafaca
  Válasz | 2007. június 19. 03:26 | Sorszám: 849
Ezek nem a saját fajtáink, akkor nem viselkednének így.
Egyébként www.hirtv.net
Fórum/Politika/HOZZÁSZÓLÁS - HÍREKHEZ topic #662 hsz, tinitoon.
Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 03:10 | Sorszám: 848
jó okéoké, értem miről van szó, de egyébként honnan idéztél és kitől?

amugy ne lepődj meg, hogy túlérzékeny vagyok...mélységesen meg vagyok döbbenve és még mindig mélységesen fel vagyok háborodva...elképesztő aljasság...
miért kell a saját fajtánkkal így bánni?

lacafaca
  Válasz | 2007. június 19. 02:32 | Sorszám: 847
Félreérted ezt a szöveget. Ez pont a nők védelmében szól és leleplezi a korrupt disznók manipulációit.
Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 02:26 | Sorszám: 846
jah és hát október 23-a óta tudjuk hogyan hatna rá az emberekre a rendőrök...

vajon hány fiatal lányra hatottak már az évek során így?

vajon nem futtattak esetleg nőket a Rákóczi téren?

vajon nem futtattnak e nőket mai is?

Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 02:23 | Sorszám: 845
Hát igen....ez az idézett szöveg is egy lépés az elbagatelizálás irányába...de szerintem egy talán nem kéne bagatelizálni olyasmit hogy bírság helyett megerőszakoljuk az állampolgárt...

az állapolgár egyébként sem vehető emberszámba hiszen nőnemü...az meg csak kurva...
jah ... volt rendőr "pasim"...ezeket csupán tapasztalatból mondom....a rendőrök kb egyféleképp tudnak a nőkhöz állni: kurvák...

lacafaca
  Válasz | 2007. június 19. 02:01 | Sorszám: 844
Szia, bemásolok neked egy másik fórumról egy hozzászólást, nagyon tanulságos:

Idézet:
Nos, a "Zsanett ügy" első perctől kezdve úgy zajlott, hogy a rendőrök menteni kezdték a mundért bármi áron. Húzták a rendrőautó és a rendőrök ruhájának vizsgálatát. A rendőr urak pedig úgy változtatták a vallomásukat, hogy éppen melyik bizonyíték került napfényre. Lásd: a lány hazakísérésének módja, (a lányt igazolta) az útvonal ( a lányt igazolta) a telefonok cellainformációja (a lányt igazolta, majd a rendrőrök megmagyarázták, miért nem egyezeik a cellaútvonal a korábbi vallomásukkal) A DNS vizsgálattól mit is várunk? Az erőszak hátukról történt, valószínűleg óvszerrel ( a rendőr sme hülye, hogy spermiumot hagyjon maga után, vagy fertőzést szedjen össze) és feltehetően csak a bőrük érintkezett, aruha nem. Ezért voltak magabiztosak a rendőrők a DNS vizsgálattal kapcsolatban. Nem állítom, hogy valóban fizikai erőszak volt. Inkább azt, hogy a lány egy kis meggyőzés (zsarolás) után kénytelen volt belemenni a játékba. Sajnos munkám során találkozom hasonló estekkel, amikor a járőröző rendőrök egy kis ráhatás után szexuális aktust létesítenek lányokkal akik ezt nem önszántukból teszik. Feljelentésnek ilyenkor semmi értelme. Csodálom Zsanettet, hogy kiáll az igazáért. Bár szerintem elkenik az ügyet, ez túl nagy botrány ahhoz, hogy elmarasztaló ítéletet hozzanak. Lehetséges, hogy a lány valóban nagy pénzeket fog kapni azért, hogy végül ne ismerje fel az elkövetőket a gyanusítottakban.
Platóna
  Válasz | 2007. június 19. 01:44 | Sorszám: 843
Sziasztok,
most vetődtem errefelé először...rákerestem a rendőr bűnözéssel kapcsolatos témákra...mivel ma engedték ki azt az 5 rendőrt aki megerőszakolta a 21 éves lányt...

Úgy érzem ha ezt az ügyet elkenik a nőknek itthon befellegzett...eddig sem volt jó a helyzet mert ugye az járta hogy mindenkinek joga van lecserélni öregecskedő feleségét...(Demszky pl már az 5-et fogyasztja...)de most már az sem lesz baj ha pár rendőr mert épp unatkozik és fél óra szórakozásra vágyik cserébe tönkretesz egy fiatalt lelkileg úgy 50 évre?????????????

remélem börtönbe kerülnek, akármennyi időre és szétdugják a seggét mindegyiknek...mert az biztos hogy megtették...és még ezeket fizetjük az adónkból...

és persze ezek után azt próbálják egy 21éves lányra ráfogni hogy kurva....

az ájulás környékez ...

micsoda szerencse hogy Csernus doki megmondta: van még lejjebb is...

Conceptos
  Válasz | 2007. június 14. 19:25 | Sorszám: 842
Megneztem.
zappara
  Válasz | 2007. június 14. 16:25 | Sorszám: 840
érdekelne, de nem lehet menézni..csak belépés után, így nem tudom, mire gondolsz, hol keressem..
zappara
  Válasz | 2007. június 14. 16:24 | Sorszám: 839
érdekelne, de nem lehet menézni..csak belépés után, így nem tudom, mire gondolsz, hol keressem..
millertrash
  Válasz | 2007. június 14. 15:16 | Sorszám: 837
hát mert az új főkapitány nem vett neki párfőmöt. csak a barátnőjét jutalmazta még utólag is.
Tappancs
  Válasz | 2007. június 14. 14:58 | Sorszám: 836
http://hvg.hu/panorama/20070613_rendor_lopas.aspx
Mosonmagyaróvár
Áruházi lopáson kaptak egy rendőrtisztet

2007. június 13. 16:33 | Utolsó módosítás:2007. június 13. 16:36

Áruházi lopáson kaptak egy rendőrnőt kedden Mosonmagyaróváron, a századosnak azonnali hatállyal megszüntették a szolgálati viszonyát - értesült a HavariaPress.

A nyugat-magyarországi város Tesco áruházában délután öt óra körül fedezték fel, hogy egy vásárló fizetés nélkül vitt magával egy értékes parfümöt a hipermarket illatszerrészlegéről. Az alkalmazottak kihívták a rendőröket, akik meglepve tapasztalták, hogy a lopáson kapott nő a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság egyik ügyeletes tisztje. A századosi rendfokozatú nő kocsijából, az egyik ülés ülőlapja és háttámlája közé rejtve előkerült a több mint négyezer forint értékű parfüm is. Az országos rendőrfőkapitány azonnali hatállyal megszüntette a nő szolgálati viszonyát és eltávolították a testülettõl. A hírügynökség értesüléseit az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivője is megerõsítette.
___________________________

A rendőrök kezdenek jó útra térni. Már nem lövik ki emberek szemét, nem vernek szét előre bejelentett nagygyűlést a nemzeti ünnepen, nem erőszakolnak meg védtelen nőt, hanem csak lopnak.

HAME
  Válasz | 2007. június 06. 15:27 | Sorszám: 833
is
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. június 06. 15:13 | Sorszám: 832
Őt magát vagy a javait?
mackó
  Válasz | 2007. június 06. 13:53 | Sorszám: 831
Hógyne, még magáévá teszi.
Lajos bácsi
  Válasz | 2007. június 06. 13:51 | Sorszám: 830
Szerintem hívjon rendőrt...
mackó
  Válasz | 2007. június 06. 13:49 | Sorszám: 829
Állítólag holló a hollónak nem...:
Idézet:
Kollégája lophatta meg a rendőrt

Egy kollégája lophatta meg azt a rendőrt, akitől egy kiképzés ideje alatt tűnt el a szolgálati igazolványa és a pénze Budapesten - értesült a HavariaPress. http://www.hirtv.hu/belfold/kek_hirek/?article_hid=159273

A hírügynökség úgy tudja, hogy a bűncselekmény akkor történt, amikor a sértett - a VI. kerületi kapitányság egyik járőre - a múlt csütörtökön csapaterős kiképzésen vett részt a Rebisz Kerepesi úti laktanyájában. A főtörzsőrmester az öltőzőbe visszatérve vette észre, hogy amíg ő kiképzésen volt, azalatt valaki ellopta a szolgálati igazolványát és a nála lévő 4400 forintot. A zárt rendőrségi objektumban történt lopás ügyében a X. kerületi rendőrkapitányság indított nyomozást, ismeretlen tettes ellen.


igazságotm
  Válasz | 2007. június 05. 20:06 | Sorszám: 828
Azért megdolgozik. Plusz a költségek a kocsira. Meg az értékesités. Jó üzletember ha naponta mindet el tudja passzolni. Keserű kenyér az, hidd el, szerintem nem szórakozásból űzi és tűri a bas*tatást a határon. Nem ezek a nagy tolvajok,hamen pl. a kulcsár és a gyurcsányi nevezetű. Persze azok megússzák, a nép simán átsiklik felette - elfelejti, ezt a kis szabálysértőt meg keresztre feszitenék.
cuvee
  Válasz | 2007. június 05. 16:57 | Sorszám: 827
"A férfi évek óta parancsnokai tudtával nagyobb tételben csempészett cigarettát..."
estebany
  Válasz | 2007. június 05. 16:47 | Sorszám: 826
Napi 80 karton évi 200 munkanap szor 2000 Ft/karton az annyimintannyi évi 32 millió. Bagatell.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola