Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » 2008. március 15. (5. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 2008. március 15.
igazságotm
  Válasz | 2008. március 17. 21:49 | Sorszám: 278
Nem voltak százezren. Évről évre kevesebb ember kiváncsi orbán egyre semmitmondóbb beszédjeire.
Birkaságukat pedig itt is bizonyították - nem merték kihozni a méteresnél hosszabb rúdon lévő lobogókat, pedig azok csak az állami "megemlékezéseken" voltak tiltva.(tisztelet a pár kivételnek)
terra
  Válasz | 2008. március 17. 21:49 | Sorszám: 277
Az összes létező tudósítást láttam, több csatornán is. Láttam százával ácsorgó rendőröket üres tereken és láttam máshol kukákat gyújtogatókat, de néhány összecsapás kivételével érdekes módon nem nagyon találkozott egymással ez a két társaság.

Egyébként pedig hagyd ezt a hülye dumát. Orbán nagygyűlésre hívta az embereket és nem azt kiáltotta, hogy "utánam emberek, döntsük meg a rendszert". A gyűlés végeztével elindult ő is és a tömeg is hazafelé. Normális körülmények között mindenki békében haza is ért volna, csakhogy a következő utcasarkon már ütötték, lőtték őket a rendőrök.

Érdekes, hogy Debilnek, Gyíknak és társainak a haja szála sem görbült, miközben nem csak a Fidesz gyűlés résztvevői kaptak a gumilövedékből, könnygázgránátból, hanem egyszerű járókelők is.

terra
  Válasz | 2008. március 17. 21:39 | Sorszám: 276
Azokat a "rendszerbuktató" kukaborogatókat a kivezényelt többezres rendőri állomány pillanatok alatt összefogdoshatta volna, ha akarta volna, csakhogy nem akarta. Ugyanúgy, ahogy az MTV ostrománál sem.

A televíziós felvételeken is jól lehetett látni, hogy a rendőröket a láthatatlan parancsnokok érdekes módon mindig onnan és akkor vezényelték át másik helyre, ahol és amikor lekapdoshatták volna a rendbontókat. Bástya elvtárs pedig egy jó ideig türelmesen várt a Művészetek Palotájánál a merénylőkre, de azok pechjére valahogy csak nem akartak megérkezni.

kritikus
  Válasz | 2008. március 17. 21:38 | Sorszám: 274
Tudod, ez egy rövidebb műfaj. Newm nagyon érdemes regényeket írni.
Persze, úgy kb. kibontakozott a véleményed, ám a te meggyőződésed nem jelent mások számára érveket.
terra
  Válasz | 2008. március 17. 21:34 | Sorszám: 273
Szerinted az a demokrácia, ha az emberek be vannak tojva? Ha így vesszük, akkor az olaszliszkai romák a legnagyobb forradalmárok.
terra
  Válasz | 2008. március 17. 21:32 | Sorszám: 271
Na persze.
terra
  Válasz | 2008. március 17. 21:31 | Sorszám: 270
Ja, ha arról írtál, hogy Toroczkai minek mutatja magát, akkor igazad van, de ennek a képnek semmi köze sincs a valósághoz.

Budaházy pedig azzal bizonyította be előttem, hogy egy ócska kis provokátor, hogy kiállt a tömeg elé, meglengette a "csapatzászlót", körmönfont mondatokkal - hogy baja ne legyen belőle - elindította az embereket, de ő maga csendben felszívódott.

Ha Budaházy valóban egy olyan lelkes "forradalmár" lenne, aminek láttatni akarja magát és aminek sokan látni szeretnék, akkor nem törődne a következményekkel és erővel sem lehetne visszatartani attól, hogy a tömeg élére álljon.

Elég nagy ostoba, aki még mindig hisz az ilyen kóklereknek. Miközben forrófejű gyerekeket azért elítélnek, mert pillepalackot hajítanak a rendőrök felé, Toroczkai az MTV ostromra felhívást megúszta negyvenezer forint pénzbüntetéssel (amit úgy tudom meg sem fizetett), Budaházy pedig - úgymond körözés alatt - szabadon járt-kelt, még a tüntetésen is szónokolt rendőrök gyűrűjében, majd "véletlenül" éppen akkor fogták el, amikor ismét egy nemzeti ünnep előtt állt az ország, majd kedélyes házi őrizet után zeneszó mellett felmentették.

Wilson
  Válasz | 2008. március 17. 21:18 | Sorszám: 268
Idézet:
ELEGÜNK VAN ABBÓL, HOGY HÜLYÉNEK NÉZNEK MINKET!!!

Borogassatok föl még néhány kukát, gyújtsatok föl pár autót, meg tépjetek ki és húzzatok padokat a villamossínekre, és mindjárt megváltozik majd a rólatok alkotott kép Barmok vagytok, öreg.

Wilson
  Válasz | 2008. március 17. 21:12 | Sorszám: 266
Szervusz Terra. Én a médiaszerepléseire gondoltam: a meg nem értett hős szerepében.

Ezt kifejtenéd? Érdekelne...:

Idézet:
Budaházyról korábban még hajlamos voltam elhinni, hogy csak egy naív ember, de szombat óta megváltozott a véleményem
terra
  Válasz | 2008. március 17. 21:08 | Sorszám: 265
Toroczkai nem ripacs, hanem egy számító provokátor. Budaházyról korábban még hajlamos voltam elhinni, hogy csak egy naív ember, de szombat óta megváltozott a véleményem.
Wilson
  Válasz | 2008. március 17. 21:04 | Sorszám: 264
Idézet:
Összehangolt médiatámadás folyik ellenem és Budaházy György ellen

Idézet:
Az utóbbi időben próbálnak összeugrasztani Budaházy Gyurival is

Idézet:
engem teljességgel elfogadhatatlan, sötét alaknak állítanak be

Idézet:
a fél világ ellenem szövetkezik

Idézet:
ma Magyarországon egy-két apró kivétellel minden médium csak lejáratni, rágalmazni akar engem

Idézet:
rólam azt írta gúnyosan, hogy a semmiből tűntem fel üstökösként (holott nyitott könyv az életem

Idézet:
minden rágalmazót beperelek

Mindenki szíve joga, hiheti, hogy ez a Toroczkai egy hős, aki előtt térdre kell boruljunk. Véleményem szerint azonban csak egy féleszű idióta, egy önjelölt ripacs mártír, aki azt képzeli magáról, hogy politikai tényező. Lehet még egyébként felbérelt ál-hőbörgő, bér-kukagyújtogató seggfej.


TOROCZKAIT MINISZTERELNÖKNEK!!! VAGYIS INKÁBB: TOROCZKAI LEGYEN A MI KIRÁLYUNK!!!

.

kritikus
  Válasz | 2008. március 17. 20:31 | Sorszám: 261
Gondolom ez az általad leírtakkal is így van.
Sok mindent állítottál, lehet, hogy a kevesebb több lett volna.
Innen jó messzi távolról viszont a dolog - egy külső szemlélőnek - bizony nagyon homályosnak látszik.
kritikus
  Válasz | 2008. március 17. 20:14 | Sorszám: 259
Ez nagyon jó!
Bokibiri
  Válasz | 2008. március 17. 20:10 | Sorszám: 257
Látod már megint tévedsz.
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2008. március 17. 20:07 | Sorszám: 255

Ez is mehetne a nevetős topikba.
Wilson
  Válasz | 2008. március 17. 19:49 | Sorszám: 254
Szilvay Gergely 2008. március 17. 19:23

Húzzatok a p...ba a "forradalmatokkal"!
Nyílt levél a Magyar Önvédelmi Mozgalomnak, Toroczkainak és Budaházynak


Azt hiszitek, hogy aki nem tart veletek, az aljas hazaáruló, de legalábbis vak? Gondoljátok, csak ti és „forradalmi élcsapatotok” lát tisztán ebben az országban, tízmillióból? Ha bárki nem ért veletek egyet, az összeesküvő, a nemzet romlását akarja? Tudjátok, ki vallotta ugyanezt? Rákosi Mátyás. „Aki nincs velünk, az ellenünk van.” Hogy minden érvet azzal utasítotok vissza: nem igazi magyar, aki nem ért egyet veletek, ez gőgös önáltatás, önigazolási kényszer, a felelősség alól való kibúvás. Mert ha valaki „nem igazi magyar”, azt szerintetek szét lehet verni, föl lehet gyújtani az autóját, annak semmire semmi joga. Ezért dobáltok Molotov-koktélt a rendőrök közé, aztán csodálkoztok, hogy nektek támadnak. Dehogy csodálkoztok.

A nép nevében beszéltek, és nem veszitek észre, hogy a nép azt szeretné, ha ti is elmennétek a p...ba. Vagy azt valljátok, ez a nemzet még nem elég érett? „Mindent a népért, semmit a nép által?” Ugyanezt a felvilágosult abszolutista logikát vallják azok is, akiket ti folyamatosan ki akartok söpörni a hatalomból. Gyurcsányék. Ez a felvilágosult abszolutizmus, aminek néhány alapvető elemét oly szívesen használták a kommunista vezetők, megbukott II. József halálával, és megbukott most, a március kilencedikei népszavazással is. És még számtalanszor a történelem folyamán. Nem veszitek észre, hogy aki annak idején, 2006 szeptemberében először kiment a Kossuth térre, nem miattatok ment ki oda, viszont miattatok nem ment ki többé?

Gőgösen mindenkinél különbnek gondoljátok magatok, akárcsak Rousseau (lásd Paul Johnson: Értelmiségiek). Ha ti itt hatalomra jutnátok, a francia forradalom legvéresebb jakobinus terrorjának időszaka köszöntene ránk. Nem kérünk jakobinus diktatúrátokból, Robespierre-eitekből, Dantonaitokból. „Fegyverbe, fegyverbe!” Tudjátok, amit Budaházy kiabált, hol szerepelt korábban? A kommunisták 1919-es plakátján. Hm, Lenin is hivatásos forradalmár volt. Nem kell a „forradalmatok”. Nem kell a balhé, mert ez nektek is csak az. Nem forradalom, már csak azért sem, mert forradalomnak azt nevezzük, ami már győzött.

Ti, hál' Istennek, nem győztetek. Petőfi részegen lépett ki a Pilvax kapuján? 56-ban részegek gyülekeztek a Bem-szobornál? Beivott részegek dobálóznak a körúton, ez a forradalom? Amikor ti elindultatok a Művészetek Palotája felé, ott már rég nem volt semmi. Ez lenne az elitcsapat? Na ne. Csodálkoztok, hogy most már - ugyan még mindig előfordulnak rendőri túlkapások -, mégis még azok is a rendőröknek drukkolnak, akik 2006 szeptembere óta gyűlölték a rendőrséget?

Elfelejtitek, amit Marx is elfelejtett: hogy az ember szabadsága szabadság a rosszra is (lásd XVI. Benedek pápa legújabb, Spe Salvi című enciklikáját). Jogaik, szabadsága nem csak a „jó magyaroknak” van, akármit is jelentsen ez, hanem a „rossz magyaroknak” is. Ez nektek is jól jöhet: nem vagyok meggyőződve arról, hogy ti az első kategóriában vagytok. A „jó magyar” ugyanis ott kezdődik, hogy valaki „jó ember”. Szerintem a ti jóságotok erősen vitatható. A forradalomnak nevezett öncélú balhékból legalábbis nem az tűnik ki, hogy ti oly jó emberek lennétek.

Van egy hely, ahol előbb-utóbb sok hozzátok hasonló felvilágosult abszolutista gondolkodású ember találkozni fog. Oda kéne mennetek, ott mindenkit leválthattok, akit most akartok. Ott találkozhattok azokkal, akiknek talán jól jön, hogy véletlenül kienged titeket a vizsgálati fogságból, innen-onnan, és pár napig nem az ő hibáikról, hanem a ti balhétoktól hangos a média. Akit már nem óhajtotok kímélni. Hát, ne csodálkozzatok, ha az sem kímél titeket.

Szóval, húzzatok a p..ba a "forradalmatokkal" együtt.

kapitamunista
  Válasz | 2008. március 17. 19:44 | Sorszám: 253
Idézet:
173 az intelligenciám
Wilson
  Válasz | 2008. március 17. 19:42 | Sorszám: 252
Húzzatok a p...ba a "forradalmatokkal"!
Nyílt levél a Magyar Önvédelmi Mozgalomnak, Toroczkainak és Budaházynak

itt a link is:

http://www.gondola.hu/cikkek/58532

igazságotm
  Válasz | 2008. március 17. 19:36 | Sorszám: 251
De most március 9-én kimondtuk, és ezzel megtettük az első, a legfontosabb lépést.

Másfél év alatt egy lépés. Még egy csecsemő is gyorsabban tanul meg járni.

Ki a túró írta ezeket a parasztvakító marhaságokat?
igazságotm
  Válasz | 2008. március 17. 19:30 | Sorszám: 250
173 az intelligenciám, a kisebb szám pedig centiben értendő.
Mondd, te buzeráns vagy, hogy a nyilvános WC-ben nézegeted a farkincákat?
Auróra
  Válasz | 2008. március 17. 18:22 | Sorszám: 248
Tudod miért nem tud tolatni kocsival a Mitomink neje?
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2008. március 17. 18:03 | Sorszám: 247
Milyen magas is vagy te? 160? Az méregeti a fütyijét, akinek kisebbségi komplexusa van.
Amúgy a 16 mikrométer is kicsi! Pláne, ha a valóságban 14. Ha nyilvános WC-ben pisilsz, jól húzódja be a sarokba, nehogy meglásson valaki, és röhögő görcsöt kapjon!
Auróra
  Válasz | 2008. március 17. 17:05 | Sorszám: 246
Nem jársz kocsmába?Szóval zugivónak teccik lenni!Mer'hát józannak kicsit hülye vagy.
A 16-tal nem is vóna gond,már'ha működik,kétségeim vannak....
kapitamunista
  Válasz | 2008. március 17. 16:44 | Sorszám: 245
Az az IQ-d!..
igazságotm
  Válasz | 2008. március 17. 16:37 | Sorszám: 244
Nem járok kocsmába és 16-os a méretem.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola