Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tökre megváltozott a Gondola fórum! (6. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tökre megváltozott a Gondola fórum!
huszárló
  Válasz | 2011. december 29. 08:24 | Sorszám: 73
Nincs kire...Orbán a legjobb ma is.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 29. 08:18 | Sorszám: 72
Úgy látszik, szíved minden melegével harcolsz te is a "diktatúra" ellen !
Földlakó
  Válasz | 2011. december 29. 08:05 | Sorszám: 71
Szomorúan látom, hogy a demagógia rajtad is fog.

A "feleannyian szavaznának" kezdetű duma üres. Ugyanis nem az a kérdés, hogy mennyien szavaztak és ma mennyien szavaznának a kutatók felméréseiben, hanem az, hogy mennyien szavaztak volna 2010-ben és ma a felmérések szerint. A 2010-es felméréseket kell megnézni, s ott bizony a ténylegesen elért eredmény egyáltalán nem biztos.-

Tehát tényeket tényekkel, feltevéseket feltevésekkel, kutatásokat kutatásokkal kell összevetni.

Ilyen tény pl. a Bp. II. kerületi szavazás eredménye, a végeredmény 58% a Fidesz javára.

mpd
  Válasz | 2011. december 29. 08:04 | Sorszám: 70
Még most csak csalódtak, de váltani még nem váltanak.
huszárló
  Válasz | 2011. december 29. 07:53 | Sorszám: 69
Viszont nagyjából semmi komoly emelkedés nincsen az ellenzék becses támogatóinak számában. Ez is jelent ám vmit, onagerkém.
mpd
  Válasz | 2011. december 29. 07:14 | Sorszám: 68
""A tavalyi fidesz-szavazók vagy kitartanak és papagájként rikácsolnak továbbra is fülkeforradalomból átcsapó szabadságharcról, vagy kinyílt a kismacska-szemük végre és kritizálnak, esetleg letargiába estek és nem írnak a fórumra.""

Vagy fölényeskedve fikázzák a kritikát megfogalmazókat.

prepegyit
  Válasz | 2011. december 29. 01:41 | Sorszám: 67
Tévecc!

Tutkológia!!

Békáscity
  Válasz | 2011. december 29. 01:28 | Sorszám: 66
Ezt meg honnan szedted ?
onogur
  Válasz | 2011. december 29. 01:12 | Sorszám: 65
Min csodálkozol?
A Gondola fórum nem más, mint egy tükör, a társadalom tükre.
Mi történt?
Felmérések szerint a lakosság 78%-a szerint rossz irányba mennek a dolgok, az aktív választók aránya 40% alá csökkent, fele annyian szavaznának ma a Fideszre, mint a 2010-es OGY választások alkalmával.
Ez tükröződik itt, a fórumon is.
A tavalyi fidesz-szavazók vagy kitartanak és papagájként rikácsolnak továbbra is fülkeforradalomból átcsapó szabadságharcról, vagy kinyílt a kismacska-szemük végre és kritizálnak, esetleg letargiába estek és nem írnak a fórumra.
Így természetes, hogy a kritikai hozzászólások többségbe kerültek.
gajo
  Válasz | 2011. december 28. 22:34 | Sorszám: 64
Én is.(ehyáltalán a NET-re)
Nem egészen értelek, ha valaki valamivel nem ért egyet, inkább kussoljon?
Nincs a világon olyan párt, eszme, akármi... amivel, vagy akivel én teljesen egyetértenék!
Az elkötelezettség mellett pedig engedtessék meg, hogy a nemtetszésemet is kifejezzem, illetve mások is kifejezzék.
Úgyhogy ne lepődj meg és ne szomorkodj.
alma
  Válasz | 2011. december 28. 20:13 | Sorszám: 63
-nyád a júgósváb!
kerekferko
  Válasz | 2011. december 28. 18:07 | Sorszám: 62
Azok írogatnak ide, akik regisztráltak anno. Ma már nem lehet gyaporítani a regisztráltak számát. Lehet, hogy védekezés az "amőbás" csőcselékekkel szemben.
Érthető.
kritikus
  Válasz | 2011. december 28. 17:55 | Sorszám: 61
pontosan ezért nem merültem bele az indexbe.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 17:52 | Sorszám: 60
Nem, nemcsak frusztrációt akarnak levezetni, de olyan tanulmányok írásához, mint amivel te gazdagítottad a fórumot, manapság nem sok kedve van senkinek. Aki meg hosszabban ír, nem biztos, hogy alaposan, megfelelő tárgyismerettel és indulat-mentesen is.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 17:49 | Sorszám: 59
3. változat: ha észlelem is, átfutok rajta, mert taszít. Nem tudom, valaha az index-en fórumoztál-e, így nem ismerhetem edzettséged fokát.
kritikus
  Válasz | 2011. december 28. 17:46 | Sorszám: 58
akkor két eset lehetséges: amikor éppen trágárkodás zajlik, te nem olvasod a fórumot,
vagy ha mégis, akkor nem éri el az ingerküszöbödet.
missmarple
  Válasz | 2011. december 28. 17:40 | Sorszám: 57
Azért ne felejtsétek el:

Ellenzékből mindig könnyebb!
Könnyebb kritikát gyakorolni, könnyebb még a gőzt is leereszteni.
Engem nem annyira kormány elleni összehangolt akció zavar, hiszen ezt tették '98-2002 között is, hanem az, hogy gyakran alapot is adnak rá.

Performan
  Válasz | 2011. december 28. 17:18 | Sorszám: 56
Idézet:
...nem a gondola fórum változott meg, hanem az aktuálpolitika viselkedése....

Dehogy! Elveszítette vonzerejét és elunalmasodott. Így maradt az egyetlen dolog, ami a politikai fórumokat élteti: a gőzkieresztés. Természetes hát, hogy azok írogatnak itt (is), akik le akarják vezetni a hétköznapok kudarca okozta frusztrációt, kormányutálattá silányuló permanens elégedetlenséget.

Így volt ez korábban is, megjegyzem. Csak akkor nem volt még ennyire unalmas és egysíkú.

Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 17:00 | Sorszám: 55
Mihez képest? 9. éve fórumozom, azóta a nyelvhasználatban semmiféle színvonalváltozás nincs, a hangulat meg hol paprikásabb, hol lanyhább. Ahol igazi durvulás tapasztalható, az nem a fórum.
kritikus
  Válasz | 2011. december 28. 16:42 | Sorszám: 54
ez igaz egyfelől, máfelől durvult a köznyelv.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 14:52 | Sorszám: 53
Nagyon jó észrevétel.
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 14:14 | Sorszám: 52
...nem a gondola fórum változott meg, hanem az aktuálpolitika viselkedése....
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 13:37 | Sorszám: 51
Kilencedik éve, hogy itt fórumozom, de már a második héten tudtam . (Ne tévesszen meg a névjegyemen szereplő dátum, volt egy nagy rendszerhiba, amikor a hozzáférésem megszűnt. A mostani dátum erre az időre emlékeztet. 2002 májusa, vagy júniusa lenne a helyes.)
Földlakó
  Válasz | 2011. december 28. 13:33 | Sorszám: 50
Hát! Ezt én sem tudtam
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 13:33 | Sorszám: 49
Mercuró mondta, mer csak

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola