Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Tökre megváltozott a Gondola fórum! (7. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Tökre megváltozott a Gondola fórum!
mpd
  Válasz | 2011. december 28. 13:30 | Sorszám: 48
Vagy inkább, süket duma.
mpd
  Válasz | 2011. december 28. 13:29 | Sorszám: 47
Akkor ez tautológia.
Mercurius2
  Válasz | 2011. december 28. 13:29 | Sorszám: 46
Maga a jobbik a forrás.
mpd
  Válasz | 2011. december 28. 13:28 | Sorszám: 45
A Jobbik provokátor párt


Nafene. Forrás?

vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 13:14 | Sorszám: 44
Nem Te mondtad.....
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 13:11 | Sorszám: 43
Én? Ilyent mondtam volna? Nem emlékszem ...
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 13:10 | Sorszám: 42
Rákattintasz a saját nick-edre, megjelenik a profillapod, és ott az összes hozzászólásra kattintva láthatod, mikor, mit írtál. Furcsa, hogy egy többéves gondola-használó ilyet nem tud 4
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 13:09 | Sorszám: 41
(persze csak rosszakat ))))
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 13:08 | Sorszám: 40
Rákattintasz a nevedre, és a felhasználó összes hozzászólásai menüben ott vannak, miket is írogattál.
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 13:06 | Sorszám: 39
Dehogy, a felét én írtam, megmondta itt már igazmondó kartársnők, hogy én mindenki nevében tudok írni )))
Fluctuat
  Válasz | 2011. december 28. 13:06 | Sorszám: 38
Túl sok szabad időt adsz nekem. Nem is tudom, hogy kell visszaolvasni. Görgessem végig a régi topikokat? Vagy rákereshetek a nikre?
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 13:03 | Sorszám: 37
Visszaolvastad már az utóbbi időben tett hozzánkszólásaidat? Szerinted mindet te írtad? Érdekelne a véleményed.
kerekferko
  Válasz | 2011. december 28. 12:52 | Sorszám: 36
Gondolkozz!
Úgy tesz, mintha dörgölőzne. Menten lefasisztázzák az illetőt, meg nácizzák, meg rasszistázzák.
kerekferko
  Válasz | 2011. december 28. 12:50 | Sorszám: 35
Ne hagyják magukat.

Ide már nem lehet regisztrálni.

Ha egyszer elhatározza magát a szerkesztőség, akkor az MNO példáján az egész fórumot eltünteti.

Itt még lehet beszélgetni, mert nem kötnek bele minden szóba, elolvassák a beírtak értelmét is.

Az MH cikkeiben szereplő egyes szavakat le sem írhatod, mert vagy azonnal törlik, vagy secperc alatt kizárnak.

Nem írhatod le, hogy széles se kisbetűvel, se naggyal. Sem azt, hogy csillag, tulaj, tulajdonos, sem azt, hogy halál, sem azt, hogy zsidó. Ha le akarsz írni egy történelmi tényt, vagy utalnál rá, a kötőszavakon kívül telecsillagozza az automata program.

Érthetetlen. Míg a cikk szerzője természetesen leírhatja, te nem írhatod le akkor sem, ha a gondolatod nem rosszindulatú. Mert kizárnak. Röhej.

Földlakó
  Válasz | 2011. december 28. 12:46 | Sorszám: 34
Benyálazta???????? Ez mit jelent nálad?
kerekferko
  Válasz | 2011. december 28. 12:45 | Sorszám: 33
Csurkának esze ágában sincs fideszesnek lenni.Csruka mindig benyálazta azt, akiről elhatározta, hogy leválasztja a mérsékelt jobboldatól.
Fluctuat
  Válasz | 2011. december 28. 12:44 | Sorszám: 32
"Már többen is észlelték, hogy valaki lopja a Fluctuat nick-et!"

Ne ijeszgess! Ez azért a Root gondja. Korábban is volt arra példa, hogy valaki ugyanazzal a nikkel tudott regisztrálni!

Remélem, ha ez így van, ki lehet javítani. Én vagyok az igazi Fluctuat!!!!

kerekferko
  Válasz | 2011. december 28. 12:43 | Sorszám: 31
A Fidelitas meg tele van libernyák suhancokkal. Csak nézd meg a múlt heti Civil kaszinót.
kerekferko
  Válasz | 2011. december 28. 12:42 | Sorszám: 30
Ez régi ügy. Csak most világosodtál meg? Úgy híjják őket, hogy: provokátorok.

A Jobbik provokátor párt. A Barikád provokátor honlap. Annyira megéri őket pénzelni, hogy már nyomtatott formában is megjelent.

Ezek zsidóznak zsinórban mindenütt, szerte a neten.

kingvidor
  Válasz | 2011. december 28. 12:42 | Sorszám: 29
Ez szerintem természetes, mert mindig könnyebb és kényelmesebb a fennállót ócsárolni, mint védeni. Élő társasági beszélgetéseknél is így van. Olyanok szidják ádázul a mostani kormányt, akik ugyanolyan ádázul szidták csótányékat is. Hibákat minden kormány elkövet, ezért sokszor jogosak a kritikák, de attól nem lesz kormányellenes valaki, sőt, szerintem a kritizálók nagyobb része - jobb híján - továbbra is a Fideszre szavaz. Pl hiba volt egy diploma nélküli ellenszenves nőt a pénzügy élére állítani, de az is tény, hogy más meg nem akarta vállalni, legalábbis Varga Misi biztos nem akarta elvállalni, pedig mindenki rá gondolt ennél a pozíciónál. Ha pedig nincsenek olyan szakemberek, akik vállalják a kényelmetlen feladatokat, akik otthagyják a szakmájukat, csak hogy néhány évig tehessenek valamit az országért, esetleg kockáztatva ezzel a későbbi karrierjüket is, akkor nincs mit tenni. Márpedig erről van szó. Kíváncsi volnék, itt hány ember vállalna szerepet a kormányban, otthagyva jelenlegi állásukat, vállalva a népszerűtlenséget és egyebeket. Kritizálni, szájalni mindig könnyebb és kényelmesebb, ezért népszerűbb sport, de ebben nincs semmi különös. Viszont ha kell, meg is kell védeni a kormányt. Vajon itt hányan voltak kint a taxisblokád idején megvédeni a bolsi visszarendeződéstől az Antall-kormányt? Most biztos többen leszünk kint innen is, ha valóban veszély fenyegeti a kormányt.
Gyöngy
  Válasz | 2011. december 28. 12:41 | Sorszám: 28
Antlfinger Edvárdra a fészbúkon nincs találat. Nem tudom, ismerőseid hogyan találkozhatnak vele?!
Atyafi
  Válasz | 2011. december 28. 12:31 | Sorszám: 27
Ha a kormánynak tényleg segítségre és kiállásra van szüksége, akkor miért nem kormányoz úgy?
Itt a fórumon is csak az látszik, ami az országban. Egyre többen látjuk azt, hogy rossz irányba mennek a dolgok.
Bóvliország lettünk. Mindezt hatalmas, értelmetlen és felesleges áldozatok sorozatával értük el.
Az interjúban a kérdések sokkal inkább rendben vannak, mint G-Sz A. válaszai. Te a kormányszóvivőnek hiszel, én pedig a szememnek.
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 12:30 | Sorszám: 26
Mit unsz? olyan jó pongyola szlógenek hallszanak...örökzöldez
vanna7
  Válasz | 2011. december 28. 12:28 | Sorszám: 25
Főleg mikor a zsíros funkciókat osztogatják egymás közt, halomra....biztos nincs elég tehetség az országban rajtuk kívül, ezért nekik többet is be kell vállalni egyszemélyben

ölyankor rengeteg magyar válik kertészi iriggyé

prepegyit
  Válasz | 2011. december 28. 12:28 | Sorszám: 24
Quimby-Unom
http://www.youtube.com/watch?v=HrScmJDOplw

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola