Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » HÁBORÚ? (8. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: HÁBORÚ?
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 15:54 | Sorszám: 345
Ertem! Tehat akkor szegyeljem magam azert, amit az a tetu Israeli miniszterelnok tesz es elmebeteg ex vallasi vezeto hirdet. OK! Tovabba szegyeljem Magam azert, amit a magyar miniszterelnok tesz.. Fasza. Mond, egyatalan van v.mi amire egyatalan buszke is lehetek, vagy jobb ha menten felkotom Magamat? Tudod van onerzet is a vilagon es attol meg, h. az vagyok ak es ami, ettol meg nem fogom szegyelni magam egy percig sem. Veletek egyutt elitelem azt, amit tesznek de nem szimpatizalok a masik fellel akkor sem, mert nem tehetem meg. Hidd el, ha a palesztinok lennenek folenyben, ok sem kimelnek Israel nepet. Ja es azoknak, akik abban biznak, h. Israel-nek befellegzett, azok gondolkodjanak el azon is, h. utana hogyan tovabb. Iteljuk el a haborut a kegyetlen es embertelen tetteket, de ne varjatok mint mindig mindent ezt is az Isreli nep nyakaba!
Pendragon
  Válasz | 2009. január 16. 15:46 | Sorszám: 344
Mégpedig egy NÜRNBERGI típusú nemzetközi bíróság elé! Ahol a bírói tanács tagjainak zömét iráni, palesztin stb. jogászok tennék ki, a vádlottak listáját Hamasz titkos tagjai állítanák össze, kihallgatásukat is ők irányítanák. És bizonyítékul elfogadnának beismerő vallomásokat is, meg palesztin tanúk állításait.
son
  Válasz | 2009. január 16. 15:37 | Sorszám: 343
Namármost.
Nekünk itt, Közép-Európában mindaz, ami Gázában történik, egy rosszul rendezett film lehetne, ha az előzmények alapján a magyarok többsége nem arra gondolna a lelke mélyén, hogy előbb-utóbb (az utódaink révén) a mi nemzetünk, földünk is erre a sorsra juthat — ha nem vagyunk észnél (jelzem: még nem vagyunk észnél).
Namármost.
Ezt a kitervelt és "okosan" megvalósított esztelenséget, ami Gázában történik, úgy finanszíroztatták meg (van erre jobb kifejezés is, most nem jut az eszembe) a világ gójaival, hogy belekergettek bennünket ebbe az ún. válságba. Mindenki veszített, fizetünk a bankokon keresztül, mint a katonatisztek, ebből a pénzből Izrael a Földközi-tengerbe terelheti Gáza lakosságát. Kiderült, hogy a palesztinok többsége nem hajlandó elhagyni a szülőföldjét, a tervekbe hiba csúszott.
Kiderült az is, hogy Gáza altalaja mesés kincseket rejt. Gázában nem lesz béke, amíg a palesztinokat ki nem füstölik. Ideiglenes béke lehet...
Kedves gój barátaim, van még a pénztárcátokban (a bankotokban) egy kis felesleg? Néhány izraeli háború árát még állni kellene...
Egzisztenciális kvantor
  Válasz | 2009. január 16. 15:15 | Sorszám: 342
de ettol minden zsidot egy kalap ala venni meg nem kene!

Nem bizony.
Viszont bíróság elé kellene állítani a miniszterelnöküket, aki utasítgatja az USA küldötteit, meg azt véresszájú ex-rabbit, aki a kollektív bűnösséget hirdeti.
De a többi is minimum szégyellheti magát. Ugyanúgy, mint az ENSZ nevű sóhivatal, amelyik nem tesz semmit.

honfi
  Válasz | 2009. január 16. 14:52 | Sorszám: 341
Te egy provo vagy. Aki messze él, meg alig tud magyarul, az nem "vazze"-zik, meg fletozik.
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 14:47 | Sorszám: 340
Felreertettel!

En KIZAROLAG erre az szovegre reagaltam:

'Én egyböl testvéreimnek fogadom a palesztinokat ilyen szövegekre.'

Israel politikajarol meg osztom a velemenyeteket, Nekem sem tetszik, NAGYON NEM de ettol minden zsidot egy kalap ala venni meg nem kene!

pfz
  Válasz | 2009. január 16. 10:55 | Sorszám: 339
"Azt a képet nem kellett volna betenni."

Valóban, valami hiba csúszott a beszúrásba. Javítom:
.zraeli foszforbombától szénné égett palesztin gyermek.
Az .zraeli háborús propaganda szerint bűnös a gyermek.
Az ilyen nézetek irtandók, mert mindenki saját tetteiért felelős.

honfi
  Válasz | 2009. január 16. 10:38 | Sorszám: 338
Az érzéseid helyett inkább figyelj oda az alattomos szövegeire. Szerintem még csak nem is a távolból írogat, de nem olyan tudatlan, mint amilyennek teszi magát.
onogur
  Válasz | 2009. január 16. 10:19 | Sorszám: 337
Ezt megmagyarázhatnád bővebben is.
Ugyanis nem értem, mi köze van a hazai zsidóságnak Izrael államhoz?
Aki a hazai zsidót támadja ( volt már ilyen? elcsattant egyetlen pofon? ), az nem Izraelt támadja.
Aki meg Izrael náci politikájával nem ért egyet, annak nem feltétlenül kell hogy baja legyen a hazai zsidósággal.
De ti meppróbáltok mindent összemosni csak hogy bizonyíthassátok, milyen fasiszta egy nép vagyunk.
Elképesztő.
Tehát ha valaki mondjuk "támadja" a MAZSIHISZ első emberét, akkor rögtön Ahmadinezsád barátja lesz?
Pendragon
  Válasz | 2009. január 16. 08:18 | Sorszám: 336
Brumy testvérem! Ennek oka van!

Nézd, te is eufemisztikusan "vitát" írsz, pedig ott - itt - már rég nem vitáról van szó! Hanem a "vita"-ról, ami latinul ugye életet jelent.

Pendragon
  Válasz | 2009. január 16. 08:14 | Sorszám: 335
Na itt van a legújabb bizonyíték!
A halálos kór tünete!

Hogy az az állam, amelyik sajátmaga "biztonsága" érdekében környezetének gyilkolászására rendezkedett be, és azt népének 80 százaléka helyesli, az nem erre a földre való.

Az már a haldoklás előrehaladott stádiumában van.

És "népük" tragédiája, hogy "önvédelmi" tetteik olyan gyűlölet-mennyiséget halmoznak fel a környezetükben, és nem csak ott, aminek rettenetes következményei lesznek rájuk nézve.

Be fognak teljesedni rajtuk ószövetségi prófétáik jóslatai.

Pendragon
  Válasz | 2009. január 16. 08:01 | Sorszám: 334
Honfi mester!
Azt hiszem, te nem érted.
Ő pedig igen.

Hogy itt őt – a távolból ide tisztességgel írogató embert - testvéremnek éreztem. Azért, amit le is írtam.

Nem hagytam kétséget afelől sem, mi a véleményem az ősi, kiválasztottsági ideológiára alapozott-, önmagát fallal körülvevő rasszista, cionista államról - tömeggyilkosságban, soha el nem évülő háborús bűncselekmények minősített eseteinek garmadáiban vétkes vezetőiről - és annak törvényszerűen bekövetkező végéről.

Úgy hogy nyugi!

ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 06:51 | Sorszám: 333
'A magyar antiszemita nemcsak a magyar zsidót támadja, hanem mindenki barátja lesz, akinek vitája van Izraellel.'
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 03:52 | Sorszám: 332
Ugyan nem idetartozo tema de orommel osztom meg veletek!
Lezuhant egy air-bus 152 emerrel a fedelzeten, miutan mindket hajtomuve leallt, egy hatalmas madarrajjal valo talakozast kovetoen. Az iranyitokozpont utasitasait felulbiralo pilota lelekjelenletenek es jo helyzetfelismerokepessegenek koszonhetoen az East Riveren landolo gep utasai, kivetel nelkul megusztak a katasztrofat. Koszonet tovabba a gyors es szakszeru mentesert a tuzoltosagnak, akik mindenkit idelyeben kimentettek a szerencsevel hataros modon ki nem gyulladt gepbol. Sokaknak jutott eszebe 9/11 a gep utasai kozul, szolt a hiradas.
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 02:55 | Sorszám: 331
Megölték a Hamász belügyminiszterét

2009. január 15. csütörtök, 20:15 | korpas
Gáza
|
Az izraeli erők csütörtökön megölték a Hamász palesztin iszlamista szervezet egyik, Gázai övezetbeli magas rangú vezetőjét. Az izraeli hadsereg szóvivőjének a közlését a Hamász televíziója is megerősítette.

A szóvivő arról számolt be, hogy a hadsereg és az izraeli belbiztonsági szolgálat, a Sin Bét egységei a légierő bevonásával csapást mértek arra a házra, amelyben Szájid Szijjám, a Gázai övezetbeli Hamász-kormány belügyminisztere rejtőzött. "A célpontot eltaláltuk" - közölte.

A Gáza várostól északra, a Dzsabalíja menekülttáborban lévő ház Szijjám fivéréé, Ijádé volt, és a támadás idején egy harmadik személy is épületben tartózkodott.

Palesztin orvosi források azt közölték, hogy ketten haltak meg a támadásban és az egyik áldozat Ijád Szijjám volt, a másik holttestet eddig nem azonosították. Nem sokkal később a Hamász televíziója is megerősítette Szijjám halálhírét. Az al-Kudsz csatorna közlése szerint Szájid Szijjám, fia, Mohamed és fivére, Ijád is "mártirhalált halt".

"Szájed Szijjám vére átokként száll a cionisták fejére" - hangoztatta Mohamed Nazal Hamász-vezető az al-Dzsazíra arab műholdas hírcsatornán.

Szijjámot a Hamász öt legfontosabb gázai övezetbeli vezetője között tartották számon. A mozgalom radikális szárnyához tartozott, belügyminiszterként a belbiztonsági szolgálat több ezer tagjának volt a rettegett parancsnoka. Egyike volt ama fegyveres akció kezdeményezőinek, amely 2007 júniusában távozásra kényszerítette a Mahmúd Abbász vezette Fatahot a Gázai övezetből és amely után a Hamász vette át az uralmat a területen. (MTI)
http://ujszo.com/online/kulfold/2009/01/15/megoltek-a-hamasz-belugyminiszteret

honfi
  Válasz | 2009. január 16. 01:27 | Sorszám: 330
"Sok ezer faj pusztult el de ok mindig kepesek voltak a fennmaradasra. "

Miféle fajról beszélsz? Ha én mondok ilyet, rögtön lerasszistáznaknak.

Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 01:26 | Sorszám: 329
http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=z_get_topic&f=4&t=000362&m=000218
Strange Deja Vu
  Válasz | 2009. január 16. 01:26 | Sorszám: 328
Pl. ezzel:
http://www.orbitdownloader.com
honfi
  Válasz | 2009. január 16. 01:24 | Sorszám: 327
Te nem érted miket írkál?
Én egyböl testvéreimnek fogadom a palesztinokat ilyen szövegekre.
No meg beleolvastam a NOL-blogba, s elképedtem, hogy mik mennek.
honfi
  Válasz | 2009. január 16. 01:19 | Sorszám: 326
Le lehet ezt tölteni valahogy?( Letárolni. )
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 01:15 | Sorszám: 325
Ugyan nem idetartozo tema de orommel osztom meg veletek!
Lezuhant egy air-bus 152 emerrel a fedelzeten, miutan mindket hajtomuve leallt, egy hatalmas madarrajjal valo talakozast kovetoen. Az iranyitokozpont utasitasait felulbiralo pilota lelekjelenletenek es jo helyzetfelismerokepessegenek koszonhetoen az East Riveren landolo gep utasai, kivetel nelkul megusztak a katasztrofat. Koszonet tovabba a gyors es szakszeru mentesert a tuzoltosagnak, akik mindenkit idelyeben kimentettek a szerencsevel hataros modon ki nem gyulladt gepbol. Sokaknak jutott eszebe 9/11 a gep utasai kozul, szolt a hiradas.
honfi
  Válasz | 2009. január 16. 01:13 | Sorszám: 324
Egy rabbi arról ír a NOL-on, hogy az normális dolog, ha egy népnek fevásárolják a hazáját. Itt ma, ebben az országban. Mindent el kell adnunk, a lányainkat, asszonyainkat, a földünket. S ebben nincs semmi különös. A gazdasági kényszer az nem terror, ugyan már.
"A magyarok ellensegei elsosorban nem masok, mint a magyarok."
Ezt a dumát hagyd itt abba. Itt ma már "partízezer tetves ingyenelo kapitalista " az aki az országot ellopja.
CSAK HOGY TUDD!!!
"zsidoknak meg a zsidofoldet!", vagy bárkiét. Pl a palesztinokét. Ugye.
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 01:05 | Sorszám: 323
Koszonom es megtiszteltesnek veszem szavaitokat, mert Mindenki [egy sajnalatos kivetellel] nagyon higgadtan es korrektul allt a temahoz, amit felvetettem. Ezekszerint nyugodtan kijelenthetem, h. kello inteligenciaval minden kerdes megoldhato es minden oldal allaspontja elfogadhato csak egy kicsit kellene mindenkinek jobban odafigyelnie masok erzeseire.
Koszonom Mindenkinek!
ByBrumy
  Válasz | 2009. január 16. 00:59 | Sorszám: 322
Hmmm, egyelore meg dobbenek
Pendragon
  Válasz | 2009. január 16. 00:57 | Sorszám: 321
Brumy!

Én egyből egy zsidó embernek néztelek, aki félti népét, és hatvanéves hazáját. Én egy magyarnak érzem magam, aki szintén félti a magáét!

És úgy éreztem, testvérek vagyunk.

Ennyi.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola