Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Kecskés János a Gondoláról (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kecskés János a Gondoláról
Uszka Milota Magosliget
  Válasz | 2004. november 17. 10:32 | Sorszám: 60
Mit minek?
Black
  Válasz | 2004. november 16. 20:48 | Sorszám: 59
KJ szívügye volt a Gondola. Hitt a nyilvánosságban, az értelemben, és a nemzeti oldalt segítő új kommunikációs eszközben, az Internetben. Bölcsészként azt hitte, hogy mások is képesek és akarják követni a nemzeti érzelemmel átitatott logikát, érzelmeket és persze az esztétikát.

Gondolom, hogy tudta, de nem vette észre, nem akarta észre venni, hogy a megélhetési konzervatívok, a belopódzott "mások", a nemzeti oldalt kigúnyoló "nemzeti liberálisok", és különben is, a nagypofájú hazaárulók és kisstílű politikusok itt is hatnak, léteznek és rombolnak.

Nem volt már erő, itt sem.

De azért el fogunk menni szavazni a magyarság mellett, a magyar nemzetért. A Kereszt összetart.

Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2004. november 16. 17:46 | Sorszám: 58
Minek?
Uszka Milota Magosliget
  Válasz | 2004. november 16. 14:31 | Sorszám: 57
Mikor volt?

Meg lehet-e még hallgatni?

iszalag
  Válasz | 2004. november 16. 08:28 | Sorszám: 56
Idézet:
Hallgattátok tegnap reggel a Vasárnapi Újságot? Kecskés János bemutatta a Gondolát!
Azt is mondta, hogy ez az egyetlen nemzeti internetes fórum. A többi a balliberális oldal kezében van.

Talán ez is hozzájárult a választások jelenlegi állásához! -ezt csak én mondom.

A bemutatás tetszett, elmondta, hogy a fontos híreket szeretnék minél hamarabb közölni. Beszélt a Tékáról, a napi egy meséről.


Hova lett a TÉKA????

Bordódy Kristóf
  Válasz | 2002. május 02. 16:42 | Sorszám: 55
Én is szívesen hozzájárulnék az üzemeltetéshez.
Turul
  Válasz | 2002. május 02. 15:19 | Sorszám: 54
"Megnéztem néhány topicot az indexen, tele van ismeretlen, kevés hozzászólású nickekkel. Tudom, mindenki 0 hozzászólással indult, de 2000 környékén még az újoncok is karakteresebb fazonok voltak, mint mostanság. Sajnálom az időt arra, hogy az új becenevek között böngésszek, a régiek (balosok is) eltűntek."

Nálam ez úgy volt, hogy közel 2000 hozzászólásnál egy szellemeskedő brainstorming ürügyén felfüggesztettek harmadmagammal, egy hónapra, majd nem adták vissza jogosultságomat.
Új nick. Úgy 1200 körül rámfogták, hogy Demszky et halálát kívántam, mert az volt az óhajom, hogy soha többé ne hallhassa kedvenc zenéit (előtte közöltem feljelentésem szövegét, meg a döntést is . Végleg.
Új nick. 800 hozzászólásom körül temették Hofit. ATV egyenes közvetítés, "ott van minden liberálbolsi a temetőben. Ma eldöntjük: maradhatnak". Ennyi volt a szöveg. Aznap volt később, a Kossuth téri másfél millió.
Soha nem volt két nickem egyidejűleg...
Folyamatosan figyelemmel kísértem a Közleményeket. Tendenciózusan szórták ki az ismertté, elfogadottá vált nemzetieket. Azóta egy honlapra és jól működő levlistára menekítettem egyik mániámat. A másikkal meg itt szaporítom a kattintások számát.

Dudith András
  Válasz | 2002. május 02. 10:12 | Sorszám: 53
Kedves Kutató, úgy gondoltam, hogy a mai napot még rááldozom az indexelésre.
kutato
  Válasz | 2002. május 02. 09:26 | Sorszám: 52
Tévedtem, nem a Népszabadság, a Népszava cikke
(Veér András El a kezekkel 2002. április 3.),
kutato
  Válasz | 2002. május 02. 09:25 | Sorszám: 51
Egynek javaslom:

Véer András Népszava cikét, amelyben elmetegnek nyílvánítja Kövér Lászlót, nyílvánosan. Hihetlen aljasság! (Képzeljétek el fordítva: Medgyessy manias-depressziós...mondaná egy psychiater)

Veér András: El a kezekkel (Népszava, 2002. április 3.),

András
  Válasz | 2002. május 02. 09:17 | Sorszám: 50
Tisztelt Kecskés János!

Javasolok két újabb leltárt készíteni:

1) A "Tavasz mindenkié" kampányra reagálva össze kéne gyűjteni azokat az MSZP-SZDSZ mondásokat, mely a jobbközép tábor megalázására szól. (Medgyessy-interjú, Kovács az Aktuálisban, stb...).
2) Kellene egy adatbázisbázis arra nézve, hogy a "pacifikálók" kiket fognak kirugni állásukból szép lassan.

kutato
  Válasz | 2002. május 02. 08:41 | Sorszám: 49
(bocs a sok elírásért, sietnem kell!)
kutato
  Válasz | 2002. május 02. 08:40 | Sorszám: 48
Kedves Dudith András! Azért néhány nagyon jó tpoic, majd beirom a cimeit, de valóban kevés a sok olvashatatlan között.

Másért is fontos, SZVSZ, hogy olvassuk és irjuk a Gonolát:

"Az előttünk álló időszakban ugyanis hihetetlenül meg fog nőni a polgári kezdeményezések, bátor kiállások és állásfoglalások szerepe. A jobboldal, amely megmutatta nagyságát, számszerűen is alátámasztott erejét, gyakorlatilag médiapozíciók híján fog maradni. Márpedig hogy erkölcsi fölénye mellé felsorakoztathassa valódi tartalékait, országépítő erejét is, ahhoz a polgári erők összefogására minden korábbinál inkább szükség lesz: az ország felemelkedése céljából. "

Irja Tóth Gy László a mai MNO-ban http://www.mn.mno.hu/index.mno?cikk=74519&rvt=4

Egyébként annak kapcsán, hogy pszichiater szakorvosként azt állította a Népszabadságban, hogy Kövér László elmebeteg! Az orvosi kamarának ki kellene zárnia Véer Andrást!

"Érdekes, hogy Veér úr saját elvtársait nem diagnosztizálja. Vagy nem olvassa Eörsi István, Vágvölgyi B. András, Szanyi Tibor visszafogottnak aligha nevezhető megnyilvánulásait? Emlékszik még a hippokratészi esküre? Veér mostani eljárása egyébként nem ismeretlen. A Szovjetunióban az ellenzékiek elhallgattatásának egyik bevált módszere volt, hogy lappangó skizofrénekké nyilvánították őket. Veér Andrásnak hazudnia kellett, hogy Kövér Lászlót paranoiásnak nyilváníthassa." irja Tóth Gy L

Dudith András
  Válasz | 2002. május 02. 08:14 | Sorszám: 47
Nekem az a benyomásom, hogy az a kevés 'politizálhatnékom' tevékenységemre tökéletes terep a Gondola. Nem túl kicsi, s nem túl nagy.

Az index látványosan felhígult, s alig találni értelmes beszélgetést és vitát. A kereséssel több idő elmegy, mint az érdemi válaszokkal. Ez a fórum átlátható, s az lenne az ideális, ha a normális balosok átjönnének ide (is) egy jót vitázni. Megnéztem néhány topicot az indexen, tele van ismeretlen, kevés hozzászólású nickekkel. Tudom, mindenki 0 hozzászólással indult, de 2000 környékén még az újoncok is karakteresebb fazonok voltak, mint mostanság. Sajnálom az időt arra, hogy az új becenevek között böngésszek, a régiek (balosok is) eltűntek. Vajh' miért?

Itt legalább családias a hangulat.

Hajrá Gondola, hajrá magyarok!

karma police
  Válasz | 2002. május 01. 18:55 | Sorszám: 46
Szintén szurkolok, mindenesetre még sokat kell fejlődni. Csak tegnap jöttem, de a benyomásaim elég vegyesek. Mert sajnos nem csak rajtam múlik, hanem olyan embereken is, akik ugyanazt ismételgetik, és meg sem hallják, amit az ember ír nekik (ami még nem baj, de el sem olvassák).
karma police
  Válasz | 2002. május 01. 18:52 | Sorszám: 45
Aha. :-)
Az jó. Az előző heti cikked egyébként jó volt, csak hogy valami pozitívat írjak, vagy kritizálni kellene?
kj
  Válasz | 2002. május 01. 18:43 | Sorszám: 44
Hatni tudok valamennyit. Ennyit.
kj
  Válasz | 2002. május 01. 18:42 | Sorszám: 43
Kösz. Rajtad is múlik!
Gondola(t)olvasó
  Válasz | 2002. május 01. 18:27 | Sorszám: 42
Az az érdekes, hogy a választásokat megelőzően mindenki arról panaszkodott az Indexen, hogy itt, a Gondolán nincs semmi élet. Hetente öt hozzászólás, satöbbi. Most, a választások után az Index lett az elviselhetetlen, sorra nyílnak az "elhagyom az indexet, megyek át a Gondolára" tartalmú topicok... Most meg, lám, azt olvasom, hogy az Indexen "ballib egyeduralom" van. Hát tudjátok, én (liberálisként) az elmúlt hónapokban nem így láttam az indexet...

Van ott egy Topik arányok c. topic, ebben a legutóbbi, mai összesítés így néz ki (egy konkrét napon nyitott topicokról van szó):

1. Jobb oldal ellenes: 22
2. Bal oldal melletti: 2
3. Jobb oldal melletti: 4
4. Bal oldal ellenes: 32
5. Semleges: 13
6. Kulpolitika: 2
7. Nem eldontheto: 2

36/24 a jobb javára. Ez lenne a "ballib egyeduralom"?

Mindenesetre: őszintén szurkolok nektek, hogy legyen ez egy igazán forgalmas, népszerű internetes fórum!

karma police
  Válasz | 2002. május 01. 18:24 | Sorszám: 41
Sejtettem, meg már írtad máshol is (az index fórumán), és igazad is van. Csak arra gondoltam, esetleg ismered őket, netán tudsz hatni rájuk.
Egyébként kösz a választ.
kj
  Válasz | 2002. május 01. 17:28 | Sorszám: 40
Sajnos, nem rajtam múlik. Csak a saját szövegemért vállalom a felelősséget.
karma police
  Válasz | 2002. május 01. 13:50 | Sorszám: 39
Valamint normalizáljátok egy kicsit a hangnemet (nem rád gondolok, hanem pl. az előző két Demokratára).
kutato
  Válasz | 2002. május 01. 10:45 | Sorszám: 38
Szerintem is nagyon fontos, hogy ez a fórum megmaradjon! A balsikeres oldal mindent meg fog tenni az ellehetlenítésére!

Arra gondoltam, (ma hajnalban), hogy bizonyára sokan hozzájárulnának, anyagilag is, arbitrális összeggel a Gondola üzemeltetéséhez! Jelenleg 700 körüli regisztrált felhasználó van, ha csak a fele szán havonta annyit, amennyit az újságokra szokott, talán megmentené a Gondolát (nem tudom mennyi kell a fenntartásáshoz!
Nagyon fontos, hogy a Gondola, a Magyar Demokrata, MN, Magyar Fórum, Heti Válasz megmaradjanak, elő kell fizetni, amire csak erőnkből telik!

kellene egy bankszámlaszám!

Lehetnének hírdetések: lakás, autó, elveszett állatok?

András
  Válasz | 2002. április 30. 10:25 | Sorszám: 37
Tisztelt KJ!

Nagyon fontos, hogy kitartsatok. Meglátásom szerint az első év a polgári oldal számára pokoli és teli megaláztatással lesz. Ugyanakkor kellenek a fórumok ahhoz, hogy a két hét kampánynépe között valamilyen formában áramoljon az információ. Ezt a szerepet betölthetitek részben ti is. Ennek érdekében:

1) Hírdessétek magatokat ahol tudjátok (MN, Demokrata, Heti Válasz, Egyetemi Lapok, stb).
2) Vegyétek fel a kapcsolatot az országban működő polgári klubbokkal, az Április Ifjakkal, a Fidelitas-Jobbik, IDF-fel. Hírdessétek rendezvényeiket, számoljatok be rendezvényeikről.
3) Feküdjetek rá az oknyomozásra.
4) Vegyétek fel a kapcsolatot a Magyar Nemzet onlinne-nal, az egészen profi, működjetek velük együtt.
5) Publicisztikákat írjatok ti is.

Például ma a Millenárison 17.00-kor hírdessétek magatokat.

Lajos bácsi
  Válasz | 2002. április 30. 10:19 | Sorszám: 36
Van már valahol a neten egy Medgyessy-szótár is?
Úgy látom, szükségünk lesz rá. Sokan nem igazán jártasak a nyelvújítás előtti szavak használatában.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola