Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Direkt marketing MSZP-módra (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Direkt marketing MSZP-módra
mandala
  Válasz | 2005. szeptember 19. 17:56 | Sorszám: 27
A kitölendők.. :

kilikk a képekre!...

csehov
  Válasz | 2005. szeptember 19. 17:24 | Sorszám: 26
Bocs, de tévedsz. A nyomtatott szöveg felett vagy az Apró Piroska név (nem)olvasható, illetve az sem kizárt, hogy ez nem is aláírás, hanem egy rajz Anna kislányról -az arc tisztán kivehető a baloldalon (hol máshol) -, akit egy sietős reggelen Gyurcsány apuka fésült ilyenre, miután visszaszerezte Fáni kutyától a cipőjét.
orosz_hussalata
  Válasz | 2005. szeptember 19. 17:03 | Sorszám: 25
A vak is látja, hogy az aláírásában gyurcsáni szerepel. Ezért értelmezte félre fletó brókere is.
szakall
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:57 | Sorszám: 24
Itten ugyan nagyon elítélik, de én biza, ballib ismerősök elérheőségét fogom megadni a levélben. Egyrészt fizessen Gyurcsány és pártja, mint a katonatiszt (legalább egy része a postához kerül, ennyivel kevesebbet lophat el ő magaszemélyesen), másrész meg ezeket az embereket manapság kiveri a víz Gyurcsány nevének említésétől is, míg én max. jót nevetek rajta. Had bosszankodjanak, ez a minimum kérem szépen.
csehov
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:49 | Sorszám: 23
basszus...
csehov
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:48 | Sorszám: 22
Kösz, Mandala, de most már berakom én is, ha dolgoztam vele Meg hát úgysem lehet vele betelni


mandala
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:39 | Sorszám: 21
ja, bocs, közben én már most éppen elkezdtem küsszködni vele ..
mandala
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:35 | Sorszám: 20
itt van pedig a teljes, nagyméretben/felbontásban:
klikk rá...


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

mandala
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:32 | Sorszám: 19
csehov
  Válasz | 2005. szeptember 19. 16:20 | Sorszám: 18
Jó, jó, csinálom már... Lusta voltam, gondoltam, csak lesz valakinek egy digi fényképezőgépe, és akkor nem kell installálnom
terra
  Válasz | 2005. szeptember 19. 14:06 | Sorszám: 17
"Estére elő tudom szedni a scannert a spájzból, ha addig nem lesz más... "

Na mi a helyzet, nem találod a scannert?

Tiborc
  Válasz | 2005. szeptember 19. 13:58 | Sorszám: 16
Bocsánat, de az asztaltársak nem jártak el állampolgárhoz illően!
Anno, egykoron 2002 – ben először Medgyessy, majd Orbán küldött nekem levelet.
Mindkettő, pártsemlegesen az adatvédelmi biztosnál landolt.
Ő dolga.
Lovasnak volt egy hülye megjegyzése egy állampolgári levélről, melyben a BM értesítette az állampolgárt, hogy adatait kérték, de ők nem adták ki. A válaszborítékot mellékelték, ha az állampolgár válaszol, az az Ő dolga.
Lovas úgy állította be, hogy a BM fizeti, pedig dehogy, a címkérő fizette.
Bedőlt neki valaki, az a valaki dolga.
Előtte nem tetszett az Országjáró stábjának erőszakossága, az adataimmal való illegális kezelés miatt ez is az adatvédelmi biztosnál landolt.

Egyébként csodálkozom a tisztelt asztaltársak naiv törvény nem ismerésén.
Bemennek az Önkormányzatba, kérnek egy formanyomtatványt, és rendelkeznek a BM adatnyilvántartásnál lévő adataik „titkosításáról”. Soha nem adják ki többé senkinek, ilyen egyszerű, és nem kell maszatolni a buta beírásokkal.

Záradék onogur topicnyitására:
Vannak olyan ismerőseim, akik mániákusan gyűjtik, és hamis adatokkal küldik vissza, általában ellenségeik, ellenfeleik személyi adataival.
Nem helyeslem, de nem teszek ellene semmit.
Volt olyan, aki vagy 20 levelet küldött vissza Gyurcsány személyes adataival!

Bosszankodjanak.
Nem tartom követendőnek, de nem tartom elítélendőnek sem.
Legalább 20 támogatója lesz.

nemszadista
  Válasz | 2005. szeptember 16. 16:10 | Sorszám: 15
Igen!! Ráadásul kicsit talán meg tudjuk téveszteni is őket a támogatottságukról...
Ha kapunk mi is, akkor olyan, de olyan MSZP-szimpatizáns választ kapnak, hogy hillerpistinek még majd Mucuska se kell, hogy jól érezze magát.
onogur
  Válasz | 2005. szeptember 16. 14:29 | Sorszám: 14
Igazad van, nekem is alapból az ugrott be, hogy vissza kell küldeni.
Feladó: Kun Béla, született 1886, születési hely Szilágycseh, stb.
Ösmerve büdöskomcsiékat a válaszom a kukában landol, mert nem fog megfelelni az elvárt követelményeknek.
De legalább kicsengetik a postaköltséget a tetűk.
orosz_hussalata
  Válasz | 2005. szeptember 16. 12:09 | Sorszám: 13
A válaszlevelet a címzet fizeti. Kéretik ezért mindenképpen vissazküldeni. Esetleg üresen .

Én is kaptam ilyet. Elég ciki volt, ahogy hillerpisti próblta magyarázni, hogy ez nem a fidesz konzultációjának ócska lekoppintása.

onogur
  Válasz | 2005. szeptember 16. 12:03 | Sorszám: 12
Szórólap-szerű.
A csomag tartalmaz egy levelet gyurcsányhillertől, egy kérdőívet, egy válaszborítékot ( belföldön bérmentesítés nélkül feladható! ) és egy reklámanyagot, azt a benettonzöld förmedvényt, nem tudtam (akartam) elolvasni.
csehov
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:56 | Sorszám: 11
Estére elő tudom szedni a scannert a spájzból, ha addig nem lesz más...
estebany
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:51 | Sorszám: 10
1. Honnan tudják a címedet??? (Ha ez szórólap-jellegű levél, a kérdés nem kérdés).
2. Nyílván sokan (remélem, elegen) nem fognak rá válaszolni, akik meg igen, azok nem lesznek "reprezentatvak", illetve nem lesznek véletlenszerűek. Esetleg nem lesznek őszinték. Hogy ezek után mire akarják felhasználni, az rejtély. A gazdaság dübörgésének alátámasztására? A szavazási szándék alakulására? A biztos szavazói háttér beazonosítására?

Engem ilyen levél eddig elkerült, de nem tudom, okos dolog-e válaszolni rá.

terra
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:20 | Sorszám: 9
Van egy okleveles grafológus ismerősöm. Ha valaki be tud ide rakni aláírás(oka)t, akkor kielemeztetem vele.
onogur
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:18 | Sorszám: 8
Szerintem is meg kellene mutatni egy grafológusnak de úgy, hogy az ne tudja, ki áll az aláírás mögött.
Megjegyzem, hillerpisti aláírása sem piskóta.
terra
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:13 | Sorszám: 7
Gyurcsány aláírása tényleg megér egy tanulmányt. Pontosan úgy ír, mint ahogy beszél és gondolkodik.

Nem tudná valaki bemásolni ide az aláírását?

bocs
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:11 | Sorszám: 6
bocs, de az adatvédelmi biztos ehhez nem szólhat, hiszen nyilvánvalóan önkéntes adatszolgáltatásról van szó, már amennyiben valaki van olyan hülye, hogy megadja egy pártnak a saját adatait...
ZiliZ
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:11 | Sorszám: 5
jó 5let.
GM
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:07 | Sorszám: 4
nememre ( ez a nevemből nem derül ki??? )

Miért derülne? Liberósoknál szabad nem és identitásválasztás van...

Szerintem küldjük vissza minél többen az MSZP-nek benyalva. Egyrészt leterheljük vele a mozgósító és agitáló apparátusukat, másrészt, ha csalni akarnak, könnyebben észrevesszük...

csehov
  Válasz | 2005. szeptember 16. 11:06 | Sorszám: 3
Én is kaptam, ebben láttam először Gyurcsány aláírását. Tanulmányt érdemelne...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola