Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Komássy Ákos-dosszié (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Komássy Ákos-dosszié
kutato
  Válasz | 2010. január 26. 17:37 | Sorszám: 42
nem nyert!!

Idézet:

Tarolt a Fidesz Józsefvárosban és Csornán
[origo]MTI2009. 11. 22., 19:19Utolsó módosítás: 2009. 11. 23., 6:57

A fideszes Kocsis Máté magabiztosan nyerte a józsefvárosi polgármester-választást vasárnap. Csornán időközi országgyűlési választásokat tartottak, ahol Gyopáros Alpár fideszes jelölt szintén fölényesen győzött. Zalalövőn az eddigi alpolgármester lesz a város első embere.



http://www.origo.hu/itthon/20091122-jozsefvaros-csorna-zalalovo-valasztasok-urnazaras.html
kutato
  Válasz | 2010. január 26. 17:33 | Sorszám: 41
Komássy a Facebookon..

Idézet:
Mi Komássy Ákosra szavazunk!
Kategória:
Szervezetek - Politikai szervezetek
Leírás:
Józsefváros 2009 november 22-én polgármestert választ. Szavazzunk Komássy Ákosra, az MSZP jelöltjére! Ő az, aki Csécsei Béla örökébe léphetne, méltó módon ahhoz, ahogy ő dolgozott a kerületért. Csécsei belefáradt a Fidesszel való csatározásba, és megromlott egészségi állapota miatt már nem tud tovább harcolni velük. Három éve Fidesz többség van a kerületben. Ezalatt semmit nem tettek hozzá a kerület fejlesztéséhez, az önkormányzat eladósításában azonban jeleskedtek. Komássy Ákosnak azonban van jövőképe a kerülettel kapcsolatban. A Gyarapodó Józsefváros program is bizonyítja ezt. (részletek elrejtése)
Józsefváros 2009 november 22-én polgármestert választ. Szavazzunk Komássy Ákosra, az MSZP jelöltjére! Ő az, aki Csécsei Béla örökébe léphetne, méltó módon ahhoz, ahogy ő dolgozott a kerületért. Csécsei belefáradt a Fidesszel való csatározásba, és megromlott egészségi állapota miatt már nem tud tovább harcolni velük. Három éve Fidesz többség van a kerületben. Ezalatt semmit nem tettek hozzá a kerület fejlesztéséhez, az önkormányzat eladósításában azonban jeleskedtek. Komássy Ákosnak azonban van... (olvass tovább)
Adatvédelem típusa:
Nyílt: Minden tartalom nyilvános.
kutato
  Válasz | 2009. október 17. 19:16 | Sorszám: 40
Zuschlag-per: "A Fiatal Baloldal vezetői mindent tudtak"
2009. október 1.
http://www.vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=291012
kutato
  Válasz | 2009. október 17. 19:14 | Sorszám: 39
Időszerű..
orosz_hussalata
  Válasz | 2006. február 01. 09:37 | Sorszám: 38
Negatív kampány? Gyűlöletkeltés?

A szórólapon a tábla azt jelentené, hogy a ballib kormány úgy tönkrevágta az országot, hogy nincs visszaút? A remény hal meg utoljára!

iszalag
  Válasz | 2006. január 31. 23:51 | Sorszám: 37
tartsuk a jo iranyt ))
bukott egykor kuncze ezzel a szlogennel..
iszalag
  Válasz | 2006. január 31. 23:48 | Sorszám: 36

A Moszkva téren az MSZP szórólap osztogató aktivistáit figyeltük meg. Először Komássy Ákos alakja tűnt fel. A Fiatal Baloldal elnöke elárulta, hogy két órán keresztül vesz részt az akcióban, később - a többiekhez hasonlóan őt is - leváltják. Feltűnt, hogy az elnökön nem volt kesztyű. Egy másik aktivistával is szóba elegyedtünk. A fiatalember elárulta, hogy csak minden harmadik kínálását fogadják, a többiek el sem veszik a szórólapot. Rajta sem volt kesztyű,. Egy aktivista lány a fiúnál jobb arányban tudja odaadni a szórólapot, neki minden második próbálkozását koronázta siker. Rajta sem volt kesztyű. Miért nincs rajtatok kesztyű? - kérdeztem. Mert így könnyebb átadni, és a szövet kesztyűvel ellentétben a kézből nem csúszik ki a fényes papír - árulta el a tudományos választ Komássy
http://index.hu/politika/belfold/szrl0130p/

iszalag
  Válasz | 2005. december 28. 22:21 | Sorszám: 35
a kakaóbiztos gépeken kivül...
iszalag
  Válasz | 2005. december 28. 22:20 | Sorszám: 34
pontatlan voltam
.. de ehhez jön még a cége bevétele
HaiSystems Informatikai Kft. megbízási szerződés iratkezelési fogalomtár elkészítése, szakértői közreműködés és központi fogalomtárba való integrálás 14.980.000 Ft 2004. május 19 - 2004. június 30.
http://misc.meh.hu/binary/7005__ssz2005febr17.k_zz_doc.rtf
iszalag
  Válasz | 2005. december 28. 22:18 | Sorszám: 33
Komássy fizetése évközben 10%ot emelkedett (2004ben)
460 eFt/hó ról 490 eFt/hó

Üvegzseb Program alapján közzéteendő,
2004. évben kötött szerződések
http://misc.meh.hu/binary/7005__ssz2005febr17.k_zz_doc.rtf

iszalag
  Válasz | 2005. december 28. 22:11 | Sorszám: 32
a kakóbiztos gépek beszállítója..

Kebelbélinek kéne lenni!

- A kancellária beszállítója többek között

- a MeH volt közigazgatási államtitkára, Zsuffa István által vezetett Hold-Ing Kft.,

- a volt adatvédelmi biztos, Majtényi László által vezetett Eötvös Károly Központ Kht.,

- Rudi Zoltán korábbi cége a Kiwiland Kft.,

- Gyurcsány Ferenc üzlettársának, Tunyogi Lászlónak a volt cége, az Econ-Trust Kft.,

- a kakaóbiztos óvodai számítógépeiről elhíresült Haisystems Kft., a Fibisz (ma: Fiatal Baloldal) választmányi elnöke Komássy Ákos.

http://www.gondola.hu/cikk.php?szal=39578

tiszavirág
  Válasz | 2005. december 13. 03:00 | Sorszám: 31
Vagy madarat tolláról, embert barátjáról???
tiszavirág
  Válasz | 2005. december 13. 02:58 | Sorszám: 30
Adriánt akartál mondani?
Jaszin
  Válasz | 2005. december 12. 22:21 | Sorszám: 29
ez bizony a végbélnyílás - olyan, mint Ákoska
tiszavirág
  Válasz | 2005. december 12. 03:10 | Sorszám: 28
Ez az "anus" szó nem jelent latinul valami disznóságot vagy gusztustalanságot?

(Nem emlékszem, pedig még érettségitem is latinból!)

szakall
  Válasz | 2005. december 11. 22:51 | Sorszám: 27
"VV Szabi után még jön az ózdi hős, bevetésre vár még Segal, és a háttérben ott toporog Ánusz Adrián"

Ezek négyen kik? (most biztos elárultam oltári tudatlanságomat )

Jaszin
  Válasz | 2005. december 11. 22:47 | Sorszám: 26
ha ez az ürge nem annak születik, meg oda aminek és ahova, a képességei alapján esetleg lehetne belőle gondnok, vagy anyagbeszerző
De mivel H.Éva szülte, ide sodorta a jósors
Még régen pletykálta egy jólértesült kollegám, hogy anyucinak volt jópár férje-élettársa, de mindig nagyvonalú volt velük, lecserélés előtt jól kistafírozta őket. Na, pont a kicsike fiacskáját hagyná elkallódni ?
iszalag
  Válasz | 2005. december 11. 22:13 | Sorszám: 25
Hortobágyi Éva Komássy anyja az MTV leendő koordinációs igazgatója 2000-ben több mint ötmillió forint végkielégítést vett fel az MTV-től; az intézmény járulékokkal együtt több mint hétmilliót fizetett ki Hortobágyi távozása után - értesült a Magyar Nemzet. Az előző ciklus folyamán többen elhagyták az MTV-t; a távozásuk után járó pénzösszeget a Pénzügyminisztérium állta. http://www.fideszfrakcio.hu/index.php?CikkID=15723 = http://www.fideszfrakcio.hu/index.php?CikkID=15723 / FOLYTASSA, CARION! / Aligha csoda persze, hogy a BA szerződéskötéseit különös figyelem övezi. A 2002-es váltás után u..."

és a Ferihegy Airport FB tagja..meddig?? http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=004921

Rosa Canina
  Válasz | 2005. november 11. 08:45 | Sorszám: 24
Figyuszoljatok: október 22-i HVG Portré

"-Amikor leérettségiztem és körülnéztem itthon, nem találtam olyan helyet, ahol a vágyaim szerinti nemzetközi politikát tanulhattam volna. Az igazi külföldi tanulásnak anyagi akadályai voltak, az amerikai egyetem budapesti tagozatára viszont be tudtam kerülni. Ugy gondoltam, jó ugródeszka lesz majd, hogy a nemzetközi kapcsolatok szakon folytathassam.
-Aztán csak került a bécsi tandijra is. Nyilván több tizezer - dollárban...
-Nyilván, de hadd ne mondjam pontosan.
-Végül is jogos a diszkréció: nem közpénzen okosodott. De - már meg ne bántódjon - figyeltük első interjúfellépését a televizióban, és nem sokat véltünk felfedezni az amerikai kommunikációtechnikából. Pont olyan kivasaltan keveset mondó volt, mint a mindenkori jól nevelt ifivezetők általában...
- Igyekszem mindig a helyzetnek megfelelően megszólalni...

Akkor leforditom: A Corvinusra /Közgáz, nemzetközi kapcsolatok/ esélye sem volt. Jön az ideológia, hogy itthon nincs olyan hely, amely megfelelne. Azaz mégis: a Western Maryland College. Viszont az nem ingyenes, hanem jó nagy lóvé, tehát simán hazudik, amikor azt mondja, hogy nem volt pénz külföldi egyetemre, külföldön. /Szvsz. valamit megpróbálhatott, de az sem ment. Igy jelentkezett az itthoni college-szintü képzésre./ Aztán, mert a 3 év igen "karcsú", ujra próbálkozott külföldön - még két évet ráhuzott, igy lett egyetemi végzettsége.
Na, és mit gondoljunk arról az ifju titánról, akinek a semmitmondása már a HVG-nek is feltünik? De ez egy másik történet.

Rosa Canina
  Válasz | 2005. november 11. 07:17 | Sorszám: 23
Én csak röhögtem a "jelenésén". Ha megvan a felvétel, kiszurhattad, hogy a "baloldali értékek" - szokásos marhaságot első mondatában 2x mondta. Aztán rátett a másik pasi is, ő is ezzel kezdte.
Szerintem egy pólóban/pulóverben az üljön be osztani az észt, akinek jól áll. Erre a kulturálatlan testre /nőiesen keskeny vállak/ muszáj egy zakót felhuzni, mert iszonyuan néz ki. Aztán az állandóan lefelé nézése...amikor a másik pasi átvette a szót, láthatóan megkönnyebbült.
Egyébként hány évig járt a Websterre? Csak egy diplomát emlit, de előtte Budapesten is járt valamelyik külföldi egyetem kihelyezett karára. Ez a Webster amolyan kiegészitő képzés?
jelen pillanatában elég semmitmondó, de anyuci biztos boldog, hogy benyomta a kölköt, ahova be lehetett.
tiszavirág
  Válasz | 2005. november 11. 05:08 | Sorszám: 22
Na most már élőben is láttam uram-bátyám-komám-ssyt
( uram- bátyám nyomja mindig be valamelyik komájához elnöknek, vagy alelnöknek...), végigpörgettem a reggeli Pártkeltét a videóról.

Ez a krapek egy dupla nulla.

Hülye paneleket ismételgetett a maszop ősrégi lemezeiről Orbán Viktor lejáratására, az egyetlen szó ami megmaradt bennem, hogy ők, mármint a baloldali ifjak " haladó "-k.

Mindig is rajongtam ezért a szóért, kizárólag üresfejű komancsok használták saját magukra, mint mindenki mástól megkülönböztető pozitív és egyetlen elfogadható normát.

Hát persze,hogy haladnak; a bölcsőtől a sír felé...

Kádár elvtárs is olyan mély átérzéssel tudta mondani, hogyaszongya, "a munkásosztály, a velük szövetségben lévő parasztság és a haladó értelmiségi".

Volt még egy olyan mondat, amit imádtam látni az elvtársi levelek alján;

" Kérjük fentiek szíves tudomásulvételét."

Barom! Ha elolvastam, akkor már tudomásul vettem te állat !

Az ilyen levelekben általában mindig valami negatív dolgot közöltek, amire a címzett legszívesebben egy fenéken-billentéssel reagált volna kéjes örömmel.

estebany
  Válasz | 2005. november 11. 03:23 | Sorszám: 21
kartácsak!
Csak nem visszasírni Újhülyét és Cúslágot! VV Szabi után még jön az ózdi hős, bevetésre vár még Segal, és a háttérben ott toporog Ánusz Adrián is: Kevesebb fikát Komássynak!
nemszadista
  Válasz | 2005. november 11. 00:22 | Sorszám: 20
Csak talán az a baj, hogy erre az 1re lejjebb komálásra elég nagy zombitábor vevő...
szakall
  Válasz | 2005. november 11. 00:00 | Sorszám: 19
Megnyugtató. Én bízom az MSZP-ben.
Van mindig lejjebb.
tiszavirág
  Válasz | 2005. november 10. 23:48 | Sorszám: 18
Uram-bátyám-komám-ssy!

Miről hadovál ez a kis pöcs?!

Olvasom az életrajzát és meg kell állapítani, hogy alig száradt meg a tinta a diplomáján ( hacsak nem vette...) máris minden tesz-vesz intézménynek vagy az elnöke, vagy az alelnöke.Érdekes! Másoknak a ranglétra alsó fokáról kell felkapaszkodni.

Bár az is igaz, hogy sokra mehetnek ezek az intézmények ekkora "tapasztalattal" , ha kell egyáltalán valahova is
jutniuk...

Úgy látszik beépítettek az agyába egy csip-et, ami mindent elforgat 180 fokkal, ahogy a komenyisták elfordították magukat 180 fokkal a harcos nemzetközi munkásmozgalomtól a "kizsákmányoló, rothadó kapitalizmusba" (ahogy annakidején nevezték a "baloldali" értékek nagyobb dicsőségére ).

Legyek E.T., ha egyszer is hallottam Orbánt útszéli hangon beszélni!

Nem Orbán járatta le Fittelino-t, hanem Fittelino járatta le Orbánt azzal, hogy mint hazudja " megvédte " Orbánt, jóllehet;

1.nem kellett senkitől sem megvédenie,

2.pláne nem neki,

3.a kutya sem kérte rá.

( Ezentúl bevezetem a családomban a mondókát: " védjen meg téged a Fittelino !")

Uram-bátyám-komám-ssy kedveli Fittelino-t, Hiller Pityut meg a többit ( szíve joga (ha van neki )), ezért óbégatja tele a világot, elmegy a Polgárok Háza-hoz ( ami a mi adományainkból épült!!! ) sajtótájékoztatni ( azaz orbitális hazugságokkal telefröcsögni a sajtót ) fibisz gyűlést tart megegyebet, valaki kérdezze már meg tőle, miért olyan nehéz felfognia, hogy :

1. Orbán Viktort a fél ország tiszteli és szereti

2. nem hallottam, hogy a Fidesz nagygyűlésén Fittelinoval, vagy Uram-bátyám-komám-ssy-val foglalkoztak volna...

Ha politikus akar lenni ez a kis takonypóc át kellene térnie a pofátlan hazudozásról és tisztességes emberek minősíthetetlen hangú sértegetéséről a közérdek hathatós képviseletére, a köz érdekében végzendő kemény munkára.

Ha ez nem megy neki, akkor megmarad annak ami most, pojáca.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2 
 

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola