Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Kommunikációs despotizmus

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Kommunikációs despotizmus
keresztkem
  Válasz | 2014. október 15. 20:00 | Sorszám: 0
Szociopatának, azaz beilleszkedési betegséggel küzdő IDEGBETEGNEK minősittettem a másik, az ú.n. "sárga Gondolá"-n.Néhány ottani "tótumfaktum"--Rendes-Kis, MPD, panda(hümér) és a fene tudja ki még "megítélése" által és révén.Tulajdonképpen megfigyelésekre ls gondolatokra ad nekem lehetőséget ez a "felülről-lefelé" történő hatalmi megítéltetés: általam föltalált szakszóval KOMMUNIKÁCIÓS DESPOTIZMUS.Merthogy felszólíttattam onnan: "keresztkem bácsi, HÚZZON EL INNÉT!".Frankón!
Nagyon érdekes megfigyelésekre és megállapitásokra ad nekem lehetőséget ez a helyzet.Mikre?
1.) Nem elég a politikai "együvé tartozás" és ideológiai, "nagyjából közösen gondolkodási mód" ahhoz, hogy kommunikációsan-publicisztikusan emberek itt a neten kibírják a tőlük eltérően gondolkodót: EGYHELYÜTT, egy kommunikációs térben--az azonosan gondolkodási főrészletek ellenére sem.
2.) De nemcsak a tőlük eltérően gondolkodót nem fogadják el, de nem birják ki, a lokális main stream-től eltérő nyelvezetet sem.Ennek folytán az illető kivetésére különböző ideológiákat ötlenek ki csakhogy kivethessék az illetőt.Sőt.Hovatovább a NYELVI eltérés nagyobb bűn, mint a gondolkodásbéli nűansz-distanc.
3.) Vezérürük támadnak--pl. Rendes-Kis fődespota--akik kigolyózzák-kivetik a tisztességes, de tőlük árnyalatokban különböző TISZTA szellemiséget--elmebetegnek degradálva "azt".
Nagyon elgondolkodtató, érdekes és tanulságos megfigyelésekre ad az ilyen--a fentiekben vázolt-- helyzet lehetőséget.
Köszönöm a Jóistennek.
keresztkem

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola