Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Új vagyok, HELP! :)

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Új vagyok, HELP! :)
Ritter
  Válasz | 2004. február 07. 13:07 | Sorszám: 13
Na nem sokat topikolt itt ez a MASZOP fioka ))
Dudith András
  Válasz | 2004. január 28. 15:34 | Sorszám: 12
But now these days are gone, I'm not so self assured,
Now I find I've changed my mind I've opened up the doors.
XIII. Gejza
  Válasz | 2004. január 28. 15:10 | Sorszám: 11
.... HELP in any way.
Watszdo: prablm?
millertrash
  Válasz | 2004. január 28. 14:30 | Sorszám: 10
When I was younger so much, younger than today ...
Dudith András
  Válasz | 2004. január 28. 14:15 | Sorszám: 9
Help! I need somebody,
Help! not just anybody,
Help! you know I need someone, help.
XIII. Gejza
  Válasz | 2004. január 28. 14:00 | Sorszám: 8
Ki sikkasztotta el XIV. Gezat?
Vissza, vissza, mindent vissza!
Ritter
  Válasz | 2004. január 07. 05:40 | Sorszám: 7
Mi van pufajka hurka??Kirugtak az indexrol? ))Nagy komcsi votal (Na legy udvozolve..
FixY
  Válasz | 2004. január 06. 09:31 | Sorszám: 6
Köszi. Látszik, hogy alaposabban nem vettem szemügyre hosszabb beszélgetést. Csak előzményt láttam eddig.
Gen
  Válasz | 2004. január 06. 09:26 | Sorszám: 5
Nincs jelentosege a ketpeldanyos jelszomodositasnak, mivel itt a Bejelentkezesnel talalhato http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=lost_password linkre kattintva lekerheted az aktualis jelszavad az emilcimedre. Ebbol kovetkezik, hogy nem veletlen a mukodo emailcimhez ragaszkodas...

A "konkurrens forumokkal" szemben itt egy hozzaszolasnal letezik a Valaszok link is, ami a lentrol felfele olvasast tamogatja es az szandekosan nyilik meg uj ablakban, hogy a foablakban ott maradjon a tema, ahol eppen tartottal.

FixY
  Válasz | 2004. január 06. 07:48 | Sorszám: 4
Itt is?
Itt hány évig fogják igérgetni?
(a zindexen szinte azóta, hogy elindult )
SilentSierra
  Válasz | 2004. január 06. 01:53 | Sorszám: 3
Neuralgikus problémák.
Szerencsére ígérnek egy új szoftvert a közeljövőben, ami már tudni fogja ezeket...
FixY
  Válasz | 2004. január 02. 08:43 | Sorszám: 2
Az sem teljesen világos, hogy a jelszómódosításkor miért elég egyszer beírni az egyébként nem látható jelszót - amit ugye elég könnyű így elrontani. (konstruktív=két példányban kellene kérni az új jelszót és csak akkor módosítani, ha mindkettő egyezik)

Az e-mail cím módosításával kapcsolatban is van problémám, de ettől egyelőre azt hiszem, megkimélem a jelenlévőket

FixY
  Válasz | 2004. január 02. 08:41 | Sorszám: 1
Az sem teljesen világos, hogy a jelszómódosításkor miért elég egyszer beírni az egyébként nem látható jelszót - amit ugye elég könnyű így elrontani. (konstruktív=két példányban kellene kérni az új jelszót és csak akkor módosítani, ha mindkettő egyezik)

Az e-mail cím módosításával kapcsolatban is van problémám, de ettől egyelőre azt hiszem, megkimélem a jelenlévőket

FixY
  Válasz | 2004. január 02. 08:36 | Sorszám: 0
Itt új vagyok, ellenben más fórumon (ugye ne emlegessem a konkurrenciát ) elég régen jelen vagyok. Ennek kapcsán felmerült bennem pár kérdés:

Van valami lehetőség arra, hogy amennyiben egy engem érdeklő topic változik, akkor jelzést kapjak róla? (a'la konkurrens fórum Kedvencek)

Jól látom, hogy a topic-okban egy-egy beszélegtést nem lehet egyszerűen követni, mert az előzményként megjelenő hozzászólásban már nem szerepel a link az általa hivatkozottra?

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola