Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Mi a helyzet a chello proxyval? (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mi a helyzet a chello proxyval?
Jel
  Válasz | 2003. május 27. 09:33 | Sorszám: 72
Igaza van Gennek! Mindig is ellene voltam a unkahelyi internetezésnek! Emiatt alacsony a GDP-nk!
Beren
  Válasz | 2003. május 26. 20:13 | Sorszám: 71
Ez egyébként több dolgot bizonyít. Egyrészt azt, hogy a gondolát sajnos, nem függetlenül a moderációtól, nagyon kevesen látogatják, hogy a moderátor meg meri tenni IP címek és tartományok nem előszöri letiltását, másrészt potenciálisan akadályozza is, hogy a kör, a látogatottság bővüljön. Illetve becsapja a felhasználókat, akik a feltételek elfogadásánál nem kapnak korrekt tájékoztatót a letiltások széles és titokban is alkalmazott lehetőségéről. Normális cégnél ilyenkor kirúgják a moderátort(cenzort), de itt valami rejtélyes okból nem szempont a látogatottság növelése.
El tudjátok képzelni, hogy egy normális vendéglőben a főúr vezényletével kicsukják a potencális vendégeket? És hogy utána a főúr maradhat?
Ha Gen mindezt kiírja a moderációs szabályokba, a belépéskor elfogadandó feltételekbe, gond egy szál se(meg persze ez a száz ember se lépett volna be), itt kérem, akit letiltanak, tökmindegy, hogy jogosan vagy sem, totális, személyre szóló üldözéssel szembesülhet, adatai után kutakodnak, nincs joga új nicket nyitni sem. Kivéve persze a hasonszőrű cimbiket, akiknek mindent szabad. Mindezek után meg lehet hablatyolni polgári értékekről, csak a polgárság nem lesz vevő rá.
Beren
  Válasz | 2003. május 26. 19:52 | Sorszám: 70
Az is érdekes kérdés, hogy Root kutakodik-e a felhasználók kiléte után, gyűjt-e IP címeket, a jelek szerint nem kizárt.
Beren
  Válasz | 2003. május 26. 17:53 | Sorszám: 69
Mondjuk nem semmi a Root gyermek, most meg az MR IP tartományát tiltotta le, hát, innen se lesz sok kuncsaftja a gondolának, lelke rajta. Tegnap este aszittem, most már vissza vesz a tiltogatásból, már lehetett is vón hanyagolni a témát, de nem.
Vajon hány emberrel, céggel, IP tartománnyal bánt még el a jóember? Elképesztő, mindezt a nem ballib gondola portálon el lehet követni.

No Root, hun is hagytuk abba, hogy ha megmutatod a törölt hozzászólást, akkor megnézzük, hogy volt-e benne új infó.
És ha ez megoldódik, mi van a modus többszöri áthágásával a moderátor részéről, azon esetekben, amiket soroltam.
Pl egy magánlevél közlésével nyitó topik hogy-hogy a helyén van, és hogy-hogy nem kap büntit, aki elkövette?
Mást meg mér büntizgetsz ugyanazért?

Jel
  Válasz | 2003. május 26. 16:32 | Sorszám: 68
Jó ne nyissunk, különben is lépek. S különösen, mert ez előbbivel egyetértek. A fórumon valóban én használtam egyedül az említett szókat. A férgezés különböző minősített esetei melnyikovnál is előtűnnek gyakran. Ez egy dolog. Trágársággal nem is vádoltalak. Ellenben te is átlépted az egyenrangú, kultúrált társalgás határvonalát nem egyszer. Ezt te úgy mondod, hogy vizilabdás eset, de szerintem nem sikerül ezzel együtt sem bagatellizálnod. Tény a fórumok rendszerint a zsidózást és a trágárságokat szűrik ki. A svábozás nem esemény. S még sok más sem.

Ehh: "megjosolhatoan ugy reagaltok, hogy az ember elore tudj" Na persze. Általában ha valakinek a lábára lépnek akkor nem hagyja szó nélkül. Ahogy te sem pl. Sőt te vélt szentségeidért is kőkeményen állsz ki legyen az a Fidesz vagy az egyház, noha korábban nem vettem észre túl nagy afinitást a vallásos témák irányában nálad. (Pl. Ödönről tudom, hogy vallásos, iudex kartárs is megmutatkozott e téren, de nálad ez új volt.) Ellenben persze sejtettem, hogy nem fog tetszeni a dolog nektek. Azt viszont kevésbé, hogy majd rögtön én leszek a kommunista meg a tolvaj sváb s nem a drágalátos kollaboráns békepapok... Szóval időnként úgy érzem feleslegesen csobbansz a vízbe... Ennyi energiát... lehetne másra is szánni.

Az meg valóban vizilabdás foglalkozáési ártalom lehet, hogy megtanultad, hogy csak az a szabálytalanság számít, amit a bíró lát s amiért a bíró fúj. S rendjénvalónak tartod, hogy a víz alatt a bőrt is lenyúzhatják egymásról a felek. Ezzel szemben én azt a harcot tartom szabélyosnak, ahol szemtől szemben történnek az események. Kertelés nélkül. Ahogy azt megszokhattad. Szókimondásban részemről nem volt hiány. Ellenben a víz alatt sosem játszom. (Vagy nagyon ritkán, ha szórakozni van kedvem.) Összességében nem kedvelem a vizilabdás betanított szabálytalanságokat, ellenben nyugodtan a pofámba lehet egyenesen vágni bármit(, ami igaz). Lényegében még a nikkjeimet sem titkoltam soha. A két felfogás elég jól elkülönül, gondolom látod te is. Pech, hogy magasról nem érdekel, hogy a moderatúrák mikor milyen játék szerint játszanak...

No mára befejeztem, isten véletek!

Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 16:07 | Sorszám: 67
Errol ne nyissunk itt vitat, de leszogeznem, hogy soha megsem kozelitettelek targarsagban,es plane Melnyikov szintjehez nem kozel nem kerultem kozel. A letiltasaitok jogosak es en csak annyit akartam jelezni, hogy egeszen kis tuskere sokszor megjosolhatoan ugy reagaltok, hogy az ember elore tudja a veg(etek).

Mercurius

Jel
  Válasz | 2003. május 26. 15:53 | Sorszám: 66
Kérlek Merciurius, ne ferdíts összevissza. A hittérítő-szerzetességnek vélhetőleg a jezsuita, inkvizíciós ágához tartoztál... Számomra egyáltalán nem rtikaság egy szimpla anyázás. Semmi akadálya nincs. Minden haverom így beszél. Én pedig kifejezetten ritkán alkalmazom. Jah... ellenkezik a fórum elvárásaival, de legfeljebb megsértettem egy szabályt. Nem ügy. Sok szabályt áthágtam már életemben, majd pont egy húszfős fórum fog visszatartani a szólásszabadságtól. Egyébként megjegyzem, ha gané akarok lenni, akkor nem egy szimpla négybetűst eresztek meg. Az inkább annak a jele, hogy magasról szarok a dologra. (Esetübkben én lehúztam a katolikus egyházróla keresztvizet, amin te meg egy haversrác berágtál és svábozástól a komcsizáson keresztül mindent felhoztatok, amire én annyit mondtam, hogy nem kívánok tovább beszélgetni veletek, majd persze tovább folytattátok... Majd lehiggadt mindenki s elkezdted magad mosdatni, hogy te milyen jó fej voltál... erre mondtam annyit amennyit mondtam. Különösebben nem értem, hogy ez másoknak miért okoz lelki traumát. A jó glens már orvos akart hívni... nem értem mióta betegség egy anyázás... Na de ezzel legalább vége is lett a vitának... Ámen.)

Ha érdekel a dolog és kedvem van szórakozni, akkor pontosan tudom meddig lehet elmenni a fórum szabályai szerint és addig csesztetem az ürgét amíg abba nem hagyja. Dudithtal pl. egész jól elszórakoztunk párszor, amit sajnos Gen törölt pedig épületes beszélyek voltak, no persze érződik egy kollegalitás, hogy azért nem vagyunk egyaránt rosszfiúk ha rosszfiúk is vagyunk. Pl. neked is többet megenged cimborád mint Melnyikovnak, ami érthető hisz engem is jobban zavar mindig az ellenfél piszoksága, mint a saját élcelődésem. Igazából ez azonban időráfordításilag nem éri meg az egész. Én elcseszek egy fél délutánt és minden marad a régiben. Ráadásul semmi jó nem sült még ki abból, hogy ok nélkül összevesznek emberek. A jövőben nem is tervezek ilyesmit egyelőre. De ennek semmi köze ahhoz, hogy te mekkora ász hittérítő-provokátor vagy (hiszed magad) és hányszor moderál engem vagy bárkit ki Gen míg mondjuk téged vagy pl. Dudithot nemigen. Emlékszem pl. Megyóék rendes akasztgatásáért nekem törölve lett a nikkem (amiért később még csesytetett is András), míg Frei Tamás ugyanazért a tévében fizetést kapott. No persze rövid szünete neki is volt, de nem lőtték fejbe... Sőt még a Hírlap is megtoldotta a dolgot egy hasonlóval. S láss csudát Frei ma is képernyőn van. De pl. Szanyi Tibor már egy egész pártot akar szétverni. Na ennyit a moderációkról. Nincs igazság a földön és nem is kel nekem. És nem sírok érte. Csak az istenért ne menessze senki a mennybe magát, mert lefordulok a székről a röhögéstől...

kerdojel
  Válasz | 2003. május 26. 14:33 | Sorszám: 65
Tehat most Medgyessynek loni kene polgari korosokre?
kerdojel
  Válasz | 2003. május 26. 14:23 | Sorszám: 64


Jel
  Válasz | 2003. május 26. 12:25 | Sorszám: 63
A stlílusod valóban más, de ettől függetlenül nem mindenben van igazad. (Sőt van, hogy a silányabb stlílusúnak van igaza, ekkor azonban könnyen előfordulhat, hogy épp a stlílusa miatt veszít az igazság egy meccset...)

Na szal látom megint áll a bál. Hálistennek! Ebbből is látszik, hogy van élet a jobboldalon!

Amúgy iszonyatos szakmai baki letiltani mondjuk a Chello proxyt - vagy egyszer a bme egyik tartományát (nem miattam!) úgy általában. A fórum imázsát meg egyenesen
rombolja...

Ettől függetlenül nem tudom minek rombolja a másik érintett is a maga imázsát - szvsz senkinek nem használ az ügy, legfeljebb a Fidesznek...

Mert...

Már arra gyanakszom melnyikov a Fidesz ügynök-provokátora és a feladata a JMM lejáratása...

Üdv: AE

Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 02:05 | Sorszám: 62
Idezet az Indexrol:

Cirdan válasz erre | adatok | e-mail 2003-05-26 01:56:47 (76)

Szvsz te Merkuci vagy. Ezért a pár szófosért nicket nyitni, kis ganétúró? Ejnye. Az a baj a dumáddal, hogy egy szó sem igaz belõle. Ennél fogva nyilas.
[elõzmény : (75) gHrt5xDs, 2003.05.26 01:53]

G igy szokott irogatni, ha egy topicba tevedunk. Neki ezek az ervei, az enyemek mas stilususak.

Hozza teszem, hogy nem irok az Indexre mar tobb mint egy eve es nem is fogok. Mas nicket mint Mercurius - itt es az Indexen - soha nem hasznaltam. Dehat Istenem valakit igy akart ledorongolni. En jot derultem rajta. Mar nem is kell ugratnom, begurul magatol.

Beren
  Válasz | 2003. május 26. 02:00 | Sorszám: 61
Persze, hát Martonyi csak a komcsik szerint volt mszmps államtitkár és egyéb, meg Boros is csak a ballib agitprop szerint bizonyult érintettnek. Pintér nevű szentéletűnek se volt soha köze a pártállamhoz, és Salgót sem ő nevezte ki megyei főkapitánynak.
És nyilván véletlen, hogy a Fidesz kormány sem óhajtott valódi átvilágítást eszközölni, noha feles törvényről van szó.
Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 01:55 | Sorszám: 60
Hat furan hangzik de erdekelne, hogy tortenelmi szemlettel mit ertettel a peldabol (persze nem tudom mennyire all kozel a szivedhez az adott kor) ?
Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 01:52 | Sorszám: 59
Na kerlekszepen ez az amikor a kommunista propagandat hirdeted teleszajjal. Ilyenkor mit gondoljak rolad ?
Beren
  Válasz | 2003. május 26. 01:48 | Sorszám: 58
Idézd vissza, amit töröltél, először is. Aztán majd, ha arról van szó, amiről beszéltem, mutatok még egy pár hozzászólást, amik a tag fideszességéről szólnak. Akkor ménem büntetted? Különben nagyon röhejes az erőlködésed. Most, lássuk csak, le fideszbérmunkásozom mondjuk uraságodat. Ez is bűn?
Beren
  Válasz | 2003. május 26. 01:44 | Sorszám: 57
Köpenickiről volt szó, te őshazug, és ő sem tört fel semmit! Akit a haverod feladott.

Végül még1 jótanács: Ügynöközés előtt nézz körül az érintettenek bizonyult középjobbos politikusok, volt Orbán-kormánytagok, még azelőtt volt komcsik és káderek között. Még az is lehet, hogy végre találnál valamit.
Tényleg hihetetlen, hogy a Fideszből nem kevesen azonnal ügynököznek, azaz ellenséget mondanak, vagy elmebetegeznek(azaz diliházba csukatnának embereket), aki tényszerűen bírálja és nem rágalmazza őket, szinte mint a komcsik a kommunizmusban(sajnos nem telt el még elég idő a kádárizmus óta, te, úgy tűnik, túlságost beleszocializálódtál).

Na, most látom, a topik kikerült a közéletből, noha arról szólt. Hát ez van, nem meglepő. Valakinek nagyon kellemetlen a téma.

k.o.
  Válasz | 2003. május 26. 01:42 | Sorszám: 56
De értettem...Épp ezért írtam,amit írtam.
Root of all Evil
  Válasz | 2003. május 26. 01:40 | Sorszám: 55
Ismetelten megkerem Beren felhasznalot, hogy a gondola forumabol idezze azokat a hozzaszolasokat, melyek az altala emlitett felhasznalotol syarmaynak es ayokat ay adatokat kozlik, amiket megemlitett a hozzaszolasaban. Amennyiben ez nem kovetkezik be 24 oran belul, reszint torolt hozzaszolas visszamasolasert, reszint IRL adatok kozzeteteleert letiltom.
Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 01:31 | Sorszám: 54
Sajnalom, hogy nem ertetted a parhuzamot.
Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 01:30 | Sorszám: 53
Na most az, hogy Lovasra azt mondom, hogy nemfeltelen ertek mindenben egyet vele, az nem hinnem, hogy "lepiszkolas" lenne. Amugy nem sokat foglakozom vele. A topicjaban szerintem meg sosem lattal. Az hogy melnyikov makacsul ismetelget valamit az attol meg nem vallik igazza.

Nem jobbost es nem adtak fel, hanem Melnyikov lista feltoreset nem pontozta az informacioim szerint.

k.o.
  Válasz | 2003. május 26. 01:30 | Sorszám: 52
No,ezzel a párhuzammal sikerült alúlmúlnod d211-et is.No comment...
Beren
  Válasz | 2003. május 26. 01:23 | Sorszám: 51
Először is nem csak őt, másrészt még egy jó pár embert sértegettél, harmadszor rágalmaztál akkor is és most is. De teljesen érdektelen, mivel még ezen a fórumon sem tart téged a többség mértékadónak, nemhogy másutt.
Olcsó dolog volna visszaügynöközni, visszaprovokátorozni téged, de te is tudod, hogy az efféléket csak idiótáknak szokták nevezni egyesek. Aminek te is tudod az indokát.
De tudod mit, ügynök, besúgó és provokátor tényleg, ebből él, igen jól, maradj meg e számodra mindent igazoló boldog hitedben, avval meg ne is törődj, hogy ki volt az, a te cimbid, a régi közös levlistáról ténylegesen és bizonyíthatóan feladott egy jobbost a legsötétebb ballibereknek, és még büszke is volt rá.
Lovast is lepiszkoltad már párszor, mégis, te egy nulla maradtál, ő meg valaki.
Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 01:15 | Sorszám: 50
Igen ugynoknek es provokatornak azt az egy embert neveztem. Annak te is tudod az indokat.
Mercurius
  Válasz | 2003. május 26. 01:13 | Sorszám: 49
Mivel tortenesznek kezulsz elmondom az idevago kedvenc tortentem.

Mikor Bathory Istvant lengyel kirallya valasztottak, ki is igen jo katolikus volt, bizonyos lengyel hazafiak (akar PIEP frakcionak is nevezhetnenk oket ) igen felhaborodtak azon, hogy ime idegen kiraly telepszik a nyakukra. Bezarkoztak a danszki szekesegyhazba onnan atkoztak Bathoryt. Nem tudom, hogy zsidoztak-e vagy puhapocsoztek , de mindenestere jot nem mondtak rola. No ez a derek Istenfelo ember ustolest ott termet es agyuval ugy belotte a szekesegyhaz kapujat ahogy kellett. Hat lehet, hogy ez favago megoldas volt, de Bathorybol jo lengyel kiraly lett es a Himnuszukba is befoglaltak a nevet.

k.o.
  Válasz | 2003. május 26. 01:12 | Sorszám: 48
"Nagyon megvalogattam, hogy kinek mutatom a tuskesebbik oldalam, es kicentiztem, hogy mi az amit meg ki lehet magyarazni, ha kell. Aki meg erre ugrott, hat az az o baja."

Ezt nem ilyen szépen megfogalmazva arcátlan provokálásnak szokták hívni.Én nem lennék olyan büszke rá.

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola