Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Topicrombolás

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Topicrombolás
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 12. 14:55 | Sorszám: 22
Nehéz feladat elé lettem állítva, ugyanis tán nekem kellene igazságot osztani...én viszont úgy gondolom, bármennyire is csesztetésnek tűnhet neki, hogy Root feladata lenne az, hogy a személyeskedés sértő formáit visszaszorítsa. No meg legyen szó bárkiről, azért a kesztyűt sem kell mindíg felvenni...bármennyire is nehéz megállni.
Ebből az idézet-halmazból Alias egyértelműen rosszul jön ki, ez tény, és sértő a megszólítás is egy helyen, de nem tudom, hogy valójában ki kezdte ezt anno - bár azt mondják a tudorok, hogy minden verekedés a visszaütéssel kezdődik.
Bárki aki bértopikoló lehet, szerintem nem azért van itt vagy máshol és nem azért fizetik, hogy egy valakire "rászálljon". Én senkiről nem szeretném feltételezni sem, hogy fizetik a bárhol vagy az itteni igehirdetéséért. Úgy érzem utolsó néhány mondatod visszaszúrás a csibéért, ezért azt javaslom mindkettőtöknek, hogy egy időre, mondjuk egy hét, kettő, kerüljétek ki egymást, majd azt követően nagyobb odafigyeléssel szólítsátok meg a másikat. Szerintem mindkettőtöknek menni fog...
Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 21:09 | Sorszám: 21
Nem vagyok moderátor, és ha ennyire kínos neked a saját magaddal való találkozás, akkor valamin változtass. Vagy magadon, vagy ... hát rajtam nehéz lenne, de például a kommunikációdon, mondjuk. Nem vagyok egy bosszuálló természet, azt csinálsz, amit akarsz. Csak nem éppen velem!

" ... hiába kaptam kishiján inhüvelygyulladást, gyakorlatilag semmit nem értettél abból amit irtam."

De, pontosan azt értettem, ami a szándékod volt. Tovább sértegettél, és ha nem ez lett volna a szándékod, már a mai ide történt első beírást sem ejted meg, hanem, ha összekadunk valamelyik topic-ban, akkor normálisan beszélsz velem. Kb. úgy, mint dolgorukij, mondjuk. De piszkálüdni mennyivel édesebb, ugye?

alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 21:01 | Sorszám: 20
"Ez a fickó azonban olyan szívóssággal vetette rám magát, mintha fizetnék érte. Ő az első, akinél erre gondoltam, és ennek hangot is adtam. A mai teljesítnménye nem cáfolt meg."

Érdekes ezt azután olvasni, hogy nem tudom, hogy könyörögjek még, hogy hagyjuk abba. OK, Toloba az igazság birtokába került, Te viszont kevered a humort a gúnnyal, továbbá kiderült, hogy hiába kaptam kishiján inhüvelygyulladást, gyakorlatilag semmit nem értettél abból amit irtam. Az inkriminált hozzászólásomat a sokadik "humoros" reagálásod váltotta ki, de mostmár legalább tudom, hogy nincs humorom, itt van a kutya elásva. Az is elkerülte a figyelmedet, hogy abból amit én idéztem, nem mindent hozzám irtál, és nem csak te, mások, másokhoz, alpári hangnemben. A gyűjtemény célja kizárólag az volt, hogy rávilágitsak, hogy nem biztos, hogy rajtam kéne kezdeni a keménykedést, illetve lenne hol folytatni.
De felajánlom neked, hogy távozom, ha ekkora gondot okoz ennek a megemésztése, csak egy szavadba kerül, szóljál.

Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 20:34 | Sorszám: 19
Nos, kedves toloba, akkor ismerkedj meg a teljes történettel, fordított időrendben, mint ahogyan a topic-ban áll: (K&H Bankárproletárdikatúra topic)

Idézet:

iszalag Válasz | 2003. július 28. 16:37 | Sorszám: 253
Emlékszem, amikor Vancsik fiát elfogta a bécsi rendőrség, és kábitószer birtoklás (kereskedés) miatt letartóztatták, a papa pillanatokon belül kiszabadította, óvadék ellenében. Aztán többet nem került a nyilvánosság látókörébe a fiú...
Előzmény: millertrash 2003. július 28. 15:47 | Válaszok

alias3t Válasz | 2003. július 28. 16:39 | Sorszám: 254
Ő is elsikkasztott pár milliárdot?
Előzmény: iszalag 2003. július 28. 16:37 | Válaszok


kezdi a piszkálódást.
Próbálok tréfás, békülékeny hangot megütni:

Idézet:

Gyöngy Válasz | 2003. július 28. 16:47 | Sorszám: 255
Meleg van, na, aztán lankad a figyelmed:
"Emlékszem, amikor Vancsik fiát elfogta a bécsi rendőrség, és kábitószer birtoklás (kereskedés) miatt letartóztatták, a papa pillanatokon belül kiszabadította, óvadék ellenében. Aztán többet nem került a nyilvánosság látókörébe a fiú... "

Szerinted indokolt, hogy egy kábítószerneppert teljes diszkrécióval kezeljenek?

Előzmény: alias3t 2003. július 28. 16:39 | Válaszok

alias3t Válasz | 2003. július 28. 16:52 | Sorszám: 256
Nem indokolt. Fel kell négyelni és a vár fogára kitűzni okulásul.
Előzmény: Gyöngy 2003. július 28. 16:47 | Válaszok


Azt hiszem, én balga, hogy végre humorra fogja a hangot

Idézet:

Gyöngy Válasz | 2003. július 28. 16:58 | Sorszám: 257
A felnégyelés rendben van, de azt nem a vár fogára, hanem a négy városkapura szokták. Mondom, nagyon meleg van .
Előzmény: alias3t 2003. július 28. 16:52 | Válaszok

Azonban:

Idézet:

alias3t Válasz | 2003. július 28. 17:04 | Sorszám: 258
Pihenjél, csibe.
Néha elmarháskodom veled, de most nincs kedvem hozzád.
Előzmény: Gyöngy 2003. július 28. 16:58 | Válaszok

Mi mást válaszolhattam volna erre?

Idézet:

Gyöngy Válasz | 2003. július 28. 17:06 | Sorszám: 259
Ezt szeretik benned a nők biztosan , ezt a jómodort, meg kedvességet. (Bár... nem irigylem őket.)
Előzmény: alias3t 2003. július 28. 17:04

Íme derék, békeszerető, békén munkálkodó barátunk! A folytatást már hadd ne idézzem be! Pontosan azt csinálta a fiú, amit Root az egyik előző hozzászólásomban idézve általa meg nem engedett index-es módszernek nevez.

Tudod, hogy amikor téged gyanúsítottak bértopicolással, mindig hangot adtam annak, hogy egyszerűen nem hiszem el.

Ez a fickó azonban olyan szívóssággal vetette rám magát, mintha fizetnék érte. Ő az első, akinél erre gondoltam, és ennek hangot is adtam. A mai teljesítnménye nem cáfolt meg.

onogur
  Válasz | 2003. augusztus 11. 19:38 | Sorszám: 18
Kapsz is, azt garantálom.
De hát saját elmondásod alapján nem a Te inged, csak magadra veszed. Hogy miért?
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 11. 19:30 | Sorszám: 17
Így már világosabb, nekem is jobban kellett volna értelmeznem szavaidat. Feltűnt ugyan a "bértopicolózó" szó, de azt hittem elírás...bocs.

"azokkal az érvekkel vitatkozom, amelyek azt lennének hivatottak bizonyítani, hogy a fidesz a grál lovagok, a ballib kormány pedig rosszindulatú züllött gazfickók gyülekezete."

Hát én is oda szeretnék kilyukadni, a FIDESZ sem grál lovagok és az MSZP sem kizárólag züllött gazfickók gyülekezete...kapok is miatta.

Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 16:45 | Sorszám: 16
"Mondom - ma harmadszor-, hogy ne csesztessük egymást,"

Egyszerűen egyszer se kellett volna, mármint csesztetni, de képtelen vagy felhagyni vele,csak engem piszkálgatsz! Hogy ki kezdte, a mai napi termésedből is nyilvánvaló, és ez így megy, mióta különféle nick-eken itt dumálgatsz!

onogur
  Válasz | 2003. augusztus 11. 16:42 | Sorszám: 15
Root a megmondhatója, hány lándzsát törtem már el és kikért.
Jel? Isten bizony nem emléxem rá...de ez nem jelent semmit. Valszeg más volt a csapásirányunk.
De azért megkérlek, ne keverj bele a dolgaitokba, s ezt a "védőszárny" szöveget meg végképp fejezd abba.
alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 16:41 | Sorszám: 14
Erről beszélek. Mondom - ma harmadszor-, hogy ne csesztessük egymást, de azért te még odaveted egy 3. embernek, hogy na látod, mondtam, hogy egy gyökér.

Miután a letiltásom után még rendületlenül lovagoltál a témán, engedd meg nekem, hogy én is válaszoljak, anélkül, hogy kannibál lennék, és vedd végre észre, hogy már csak rajtad múlik, hogy folytatjuk-e ezt az épületes diskurzust.
Illetve már rajtad sem, max egyedül fogod, vagy valaki mással.

Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 16:32 | Sorszám: 13
Na, mit mondtam! Tudtam, hogy nem szabad hinni a jószándékában! Mert olyan nincs is neki egyszerűen.
alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 16:20 | Sorszám: 12
Mondjuk hogy ez a kifejezés nem a mondanivalóm veleje. Másrészt szerintem félre is érted (talán nem csak Te, ami pedig az én hibám), ezért megfogalmazom másképp. Azt írtam, hogy "bértopicolózó", azaz olyan fórumozó, aki szokta másokról azt állítani, vagy csak utalni rá, hogy az illető bértopicol, mert a másik oldal hivatásos ügynöke, vagy mittudomén. Ezt vetettem össze a hozzászólásszámmal.
(Mindezt úgy, hogy szerintem nem egyszer leírtam már, hogy nem az adja a hozzászólásaim ideológiai alapját, hogy Horn Gyula szobrokat rejtegeket a pincében, hanem azokkal az érvekkel vitatkozom, amelyek azt lennének hivatottak bizonyítani, hogy a fidesz a grál lovagok, a ballib kormány pedig rosszindulatú züllött gazfickók gyülekezete. Ez persze lehet hogy így van, de ezt azért gyakran jobban kéne indokolni, én erről beszélek.)
Aztán: én igyekszem nem támadni senkit, nem belekötni senkibe, de mint írtam, érzésem szerint nem én kezdtem. Bizonyos "ősellenségemtől" gyakran kaptam már minden ok nélkül kioktatást, leballibezést, néha kimondottam oda nem illő személyeskedést is még olyan párbeszédekben is, ahol nem voltam jelen, illetve egy-két odavetett fölényeskedő mondat érkezett úgy is, hogy nem vele beszéltem. Azt már meg sem említem, hogy OV-t tisztelni kell egyesek szerint, de azért folyamatosan "makogánypéterezik" , azt ugyanis lehet, az bocsánatos bűn, de ha valami hasonlót mondanák OV-ról, aki nekem nem szimpatikus, nemis tudom mi lennék.
Tudomásul van véve, hogy ez egy jobbos fórum, de ha valaki nem akar más véleménnyel találkozni, az járjon zártabb helyekre.
Ennyi.Biztos hibás vagyok én is, de nem csak én, szerintem elég sokáig jó képet vágtam hozzá. A moderálás pedig úgy jön ide, hogy lejt, ezért a közép, amihez az ember elvileg igyekszik tartani magát, egyre inkább az ő térfelére kerül. Vagy te láttál már itt olyat, hogy rászóltak volna valakire, hogy úgy, hogy "te agyhalott" nem kezdünk mondatot? Mert én nem. Ez itt a társalgás szabványos része, akkor viszont mindenkinek lehet (amíg ki nem rakják.)
Felajánlottam, hogy fejezzük be, utoljára.
Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 15:56 | Sorszám: 11
Nem hiszek a jószándékodban, semmi okom nincs rá, külkönösen a ma reggeli piszkálódó visszatérésed után. Én megfogadtam, ha visszajössz is, el foglak kerülni, de te folytattad a provokációdat, semmi garancia rá, hogy nem fogod tovább csinálni, sőt, most így nogur "védőszárnyai" alatt még pimaszabb leszel valószínűleg. Persze, azt nem értem, hogy onogur akkor pl. hol volt, amikor Jel-et tiltották ki végleg, miért egy ilyen alias-ért kell lándzsát törnie.
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 11. 15:51 | Sorszám: 10
Nos, ez egy szép gyüjtemény. Anélkül, hogy szeretném összeakasztani Veled a bajuszt, azt kell mondjam, hogy a lista folytatható lenne, ahogy magad is más szavakkal írod. Azonban önmagában az a tény, hogy valaki aki 6000 hozzászólás felett van, bértopikoló és ezzel együtt vagy enélkül letilthatatlan lenne, ebben nem tudok Neked igazat adni és úgy gondolom, hogy bárki számára sértő lehet egy ilyen megfogalmazás. Így nem csak "ősellenségedet" Gyöngyöt támadod, hanem másokat is. Magam tízezer felett járok és valamikor hatezer felett úgy repültem mint az a bizonyos macska /bocsi a macskaimádóktól /...bár abban viszont igazad van, hogy a moderáció nem mindíg következetes, de a modera is emberből van és hibázhat /no meg némi részrehajlást pro és kontra illik neki elnézni/.
onogur
  Válasz | 2003. augusztus 11. 15:45 | Sorszám: 9
Télleg remek provo és sokoldalú.
Mint ahogy mi is azok vagyunk itt, jónéhányan.
alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 15:39 | Sorszám: 8
Mi lenne ha befejeznénk? De most komolyan.
Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 15:29 | Sorszám: 7
Miután te bevallottan alias3t érdekeinek szónoka vagy, a te segítségedet aligha fogom kérni, de gondolom, úgyis aliasnak akartad felkínálni .

Egyébként, ha tényleg érdekelne a dolog, akkor már rég megnézted volna, micsoda remek provó a fickó . És ráadásul milyen sokoldalú ...

mpd
  Válasz | 2003. augusztus 11. 14:16 | Sorszám: 6
Hogy pedáloztad be így magad Pirítósnál?
Ez majdhogynem dícséret!
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 11. 13:54 | Sorszám: 5
"Pirítós 2003. június 30. 22:11 | Sorszám: 16
A magasan kvalifikált toloba elvtársnak nem feladata leteherautózni, neki az a feladata, hogy támadhatatlan, cáfolhatatlan, minden kritikát kiálló érvekkel támassza alá pártunk és népünk haladó célkitűzéseinek még annál is jobban haladó végrehajtásának kivetelezését"

Ejnye, azt a kupoláját /terem búrája/ Pirítós bajtárs!

onogur
  Válasz | 2003. augusztus 11. 12:49 | Sorszám: 4
Szerintem fejezzétek abba a magánháborút, vagy folytassátok direktben.
Ha meg segédek kellenek a Vérmezőre, szóljatok.
Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 11. 11:45 | Sorszám: 3
"Root of all Evil | 2003. március 31. 11:15 | Sorszám: 76

...

Tobben szovatettek mar az indexen jonehany nick altal alkalmazott provokacios modszert, azaz azt, hogy egy nick megprobalja addig hergelni a masikat, maig az olyan hozzaszolast nem kovet le duheben, amiert letiltjak. En ezt a modszert itt nem engedem meg!

..."

Ismételten ezt a módszert használod, akárcsak abban a folyamatban, amiben a kiherélt "szöveggyűjteményed" eredetije született.

"Ha válaszolsz, azt annak tudatában tedd, hogy én nem fogok."

Ezt nem csodálom!

A 2. és 3. bekezdésed között ellentmondás fedezhető fel .

alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 11:31 | Sorszám: 2
Bár feltett szándékom, hogy befejezzem a személyeskedést, erre azért muszáj válaszolnom, már csak azért is, mert ideiglenes távozásom után is többször meg lettem szólítva. Naszóval: ha akarsz, csinálj szöveggyűjteményt, engem nem zavar. Csak nem értem, miért tennéd. Az, hogy nem megengedhető hangnemet használtam, az ugye nem szorul bizonyításra, ugyanis ezért lettem kimoderálva, emlékszel... Viszont ha az általam írottakat összegyűjtöd, talán hasznos lesz tanulmányozni abból a szempontból, hogy miért egyedül lettem letiltva. Persze tudom, van erre válasz: azért, mert én vagyok "AZ AKI MEGÉRDEMLI". Ugyanis - szerinted - nekem semmiről nincs igazi véleményem, csak azárt járok ide, hogy gyűlöletet szítsak. Ha személyeskednek velem, az is kizárólag az én hibám, mert olyan hülye vagyok, hogy nem értem meg, hogy nincs igazam. Hát sajnálom, tudod ezért van egynél több politikai párt, mert van, aki nem úgy gondolja...
Szerény szubjektív véleményem szerint semmi olyat nem engedtem meg magamnak, ami ne kaptam volna meg már többször is másoktól - és hogy el ne felejtsem korábban. Ja, anyáztam is, igaz, csak egyszer. Biztos van jobb válasz is arra, ha valakihez úgy szólnak, hogy " Na figyelj, te nagyonhülye", de az adott pillanatban nem volt kedvem megkeresni. És mivel a moderáció ilyen ügyekben enyhén szólva nem következetes, úgy döntöttem, hogy nincs kedvem ezt egyoldalúan eltűrni. (Úgy általában a moderációról megjegyezném, hogy a "nesztek hülyék.." és az "egyre hülyébbnek kell lenni" című topicok jól példázzák az előbb említett gyakorlatot, a más véleményen levőkhöz már a topiccímben sértően szóltok, igazatok biztos tudatában. Vagy pl ugocsab esetében rögtön eszedbe jut az MM3, de hogy Mercurius folyamatosan idetükrözi a fél fidesz.hu-t, vagy tubi - szerinte - humoros képekkel tömi tele a fórumot, azért eszedbe sem jut reklamálni, holott a szabály ezekre az esetekre is vonatkozik.)

Még annyit, hogy a "Kérés a moderátorhoz" topic 62 és 67 hozzászólásaiban olyasmit állítottál rólam, ami nem igaz.

Ha válaszolsz, azt annak tudatában tedd, hogy én nem fogok.

Gyöngy
  Válasz | 2003. július 29. 14:31 | Sorszám: 1
Nos, gondolkodtam, hogy csináljak-e én is egy szöveggyűjteményt belőled. Aztán rájöttem, nem ér ez nekem annyit. További kellemes "illegalitást"!
ttt
  Válasz | 2003. július 29. 12:00 | Sorszám: 0
Mint az a moderációs gyakorlatból kiválóan látszik, a topicrombolás (és személyeskedés) büntetendő cselekmény (jobb helyekan az).

Ezért kíváncsian várom, hogy az alábbi idézetek elkövetői legalább szóbeli ejnyeejnyét kapjanak, hogy (a rendszeresen bértopicolózó, 6000 feletti hozzászólásszámmal rendelkezőket akár egy percre is letiltsák, az eszembe se jut).
Többet is találtam volna ha nagyon akarok, de annyit nem ér. Az alábbi "hozzászólásokat" általában az váltotta ki, elkövetői nem a szájuk íze szerinti dolkokkal találkoztak, vagy az "ellenség" nem tűrte el az egyoldalú személyeskedést.


Gyöngy
Válasz | 2003. július 28. 19:31 | Sorszám: 271

Ma még a szokásosnál is nagyobb a mellénye: mpd, onogur szóba álltak vele

Gyöngy
Válasz | 2003. július 28. 19:02 | Sorszám: 267

Ne törődj vele, éretlen kissé a gyerek! Majd a három csemetéje megneveli

iszalag
Válasz | 2003. július 28. 19:01 | Sorszám: 266

angyali türelmed van ezzel a furkósbottal (baseball ütővel)..

iszalag
Válasz | 2003. július 28. 18:59 | Sorszám: 264

nem hazudtolod meg a nickedet az biztos!
a szememben most semmivé váltál..(nem mintha eddig sokra becsülhető lettél volna)

Gyöngy 2003. július 28. 19:42 | Sorszám: 275
Köszönöm, túl vagyok rajta . Ráadásul nem úgy nézel ki, mint akit megtűrnek Meseországban ! Inkább valami sci-fi hamisítvány-figurájának nézel ki! Tudod, akik emberbőrbe bújva jönnek bajt keverni a Földre.


Gyöngy 2003. július 26. 15:06 | Sorszám: 40
Igen, a te szövegeidből is csak úgy dől a tolerancia ! Valószínűleg az, amit mondasz, akadályoz meg saját elvakultságod felismerésében. Olyan vagy, mint egy főinkvizítor!

Gyöngy 2003. július 26. 15:01 | Sorszám: 180
"2. Nem érdekelnek az ilyen típusú vélemények."
Ez a gerince az egész mentalitásodnak. A másfajta vélemények nem érdekelnek. Továbbra is adós vagy a véleményed indoklásával, ha már idejöttél erre a vitafórumra. Tudod, ilyen helyekre nem kötelező járni.
Rólad csak azért nem lehet mondani, hogy a Napot is lehazudod az égről, mert gyűlölködésen kívül semmi mondanivalód nincs.

Gyöngy 2003. július 25. 15:40 | Sorszám: 153
Remek, minden folt megtalálja a maga zsákját ! Meg már lassan a pénztár is bezár !

Gyöngy 2003. július 25. 15:26 | Sorszám: 151
Dehogynem, amikor az ő megjegyzését idézed, azt érzékelteted, hogy neked is van jogalapod ilyenfajta megjegyzésekre! Kisapám, messzebb vagy te attól, mint Makó Jeruzsálemtől!

Gyöngy 2003. július 25. 15:24 | Sorszám: 150
Igen, az intelligencia csúcsa! Soha, egyetlen témában érdemi megnyilatkozása nem volt még, csak arra játszott ki, hogy személyeskedjenek vele. Hátha sikerül elvenni a gondolások kedvét a fórumuktól. Most persze jön majd, hogy ő is gondolás! Majd ha piros hó esik !


Gyöngy 2003. július 25. 15:08 | Sorszám: 146
Nyuszibogár, ne hasonlítgasd magad Robinhoz! Tudod, quod licet jovi, non licet bovi! Meg aztán én nem nagyon dicsekednék a helyedben ...

Gyöngy 2003. július 25. 15:00 | Sorszám: 144
Tudod, én nagyra becsülöm az indiánokat. Ezért nem értem alias-nak velük való összevetését. Mindig az alábbi vicc jut eszembe róla:
Mazochista a szaadistához:
- Üss, vágj, rúgj, csípj, harapj!
Mire a szadista:
- Nemmmm!

Gyöngy 2003. július 25. 14:49 | Sorszám: 139
Akkor van elemében, ha személyeskednek vele. Ez az egyetlen erőssége .

Bordódy Kristóf 2003. július 25. 15:14 | Sorszám: 147
Bediliztél, kicsi harcos? Fordulj Veérhez...

Bordódy Kristóf 2003. július 25. 14:56 | Sorszám: 142
Pihenjél el, kicsi krokodil.

Bordódy Kristóf 2003. július 25. 14:53 | Sorszám: 140
Igen. Attól kicsi indián.

Bordódy Kristóf 2003. július 25. 14:41 | Sorszám: 136
Egyre gyengébb vagy, kicsi indián. Még magadhoz képest is.
Bordódy Kristóf 2003. július 24. 14:52 | Sorszám: 111
Ennyi vót?
Nem vagy túl eredeti, kicsi harcos.


Pirítós 2003. július 01. 04:20 | Sorszám: 184
Halottkám. Ne reméld, hogy a gennyes kis témádról elcsámboroghatsz a C vagy K kérdéskör, vagy a helytelen gépelés felé.
Meredjünk annyiban, hogy szemlátomást már magad is rájöttél, hogy milyen korlátolt kis görbecsövű ötlettel próbálkoztál (próbálkoztatok) be, ami echte náci gondolkodásmódról árulkodik?
Meredjünk annyiban, hogy jobban tetted volna, ha az Indexen maradsz ezen a kishülyeproli színvonalon provokálni, mert itt sok babér neked nem terem?
Hali,

Pirítós 2003. július 01. 05:55 | Sorszám: 193
Te szerencsétlen halott!
Pirítós 2003. július 01. 03:56 | Sorszám: 180
Te fogsz rácseszni kisbarátom, mert itt fog habzani kicsi szád a csúnya előítéletek miatt, amely magatartásoddal egész picinykét hasonlóan csúnya előítéletes mocsoknak fogod minősíteni önmagad - egyébként nagyon helyesen és pontosan.
Pirítós 2003. június 30. 22:11 | Sorszám: 16
A magasan kvalifikált toloba elvtársnak nem feladata leteherautózni, neki az a feladata, hogy támadhatatlan, cáfolhatatlan, minden kritikát kiálló érvekkel támassza alá pártunk és népünk haladó célkitűzéseinek még annál is jobban haladó végrehajtásának kivetelezését.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola