Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Közlemény - vírusküldés

   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Közlemény - vírusküldés
onogur
  Válasz | 2003. augusztus 15. 17:54 | Sorszám: 3
No igen, dolgoznak a fiúk.
Ezúton is tájékoztatok mindenkit, hogy az
onogur@netposta.net nem az én E-mail címem.
Valami aljas patkány innen küldi a vírustartalmú leveleket.
Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 15. 17:44 | Sorszám: 2
Jó, majd ha nem lesz rá okom, nem kritizálom a kormányoldalt, ha nem lesz rá okom. Még arra is van esély, hogy majd egyszer egykutyázzak, ha tényleg egykutyák lesznek. Remélem, én azt nem élem meg.

Amit azonban leginkább szeretnék remélni, hogy a fórumról senkivel nem történt meg ugyanez.

Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2003. augusztus 15. 12:21 | Sorszám: 1
Nem tudom, mi tévő legyek, hogy a hasonló támadásokat a jövőben megakadályozzam.

Például ne kritizáld a mai kormányoldalt! De legalábbis egykutyázz...

Gyöngy
  Válasz | 2003. augusztus 15. 10:05 | Sorszám: 0
Tisztelt olvtársaim!

A héten arra a mél-címemre, amelyről itt a fórum nyilvánossága előtt jelentetett meg egy olvtársunk sajnálatos módon egy magánlevelemet, kaptam egy számomra ismeretlen küldőtől egy vírust tartalmazó levelet. Ezt követően egyik olvtársunk is kapott egy ilyen küldeményt, ezúttal az én azon mél-címemről, amelyről az előzőekben szóltam. Természetesen a mélt nem én küldtem, mert azt a boxomat pillanatnyilag nem használom. Mindazoktól, akik hasonló inzultussal találkoztak "részemről", szíves elnézésüket kérem, vétlenül is. Nem tudom, mi tévő legyek, hogy a hasonló támadásokat a jövőben megakadályozzam.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola