Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Topicrombolás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Topicrombolás
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 11. 15:51 | Sorszám: 10
Nos, ez egy szép gyüjtemény. Anélkül, hogy szeretném összeakasztani Veled a bajuszt, azt kell mondjam, hogy a lista folytatható lenne, ahogy magad is más szavakkal írod. Azonban önmagában az a tény, hogy valaki aki 6000 hozzászólás felett van, bértopikoló és ezzel együtt vagy enélkül letilthatatlan lenne, ebben nem tudok Neked igazat adni és úgy gondolom, hogy bárki számára sértő lehet egy ilyen megfogalmazás. Így nem csak "ősellenségedet" Gyöngyöt támadod, hanem másokat is. Magam tízezer felett járok és valamikor hatezer felett úgy repültem mint az a bizonyos macska /bocsi a macskaimádóktól /...bár abban viszont igazad van, hogy a moderáció nem mindíg következetes, de a modera is emberből van és hibázhat /no meg némi részrehajlást pro és kontra illik neki elnézni/.
Előzmény: 0
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 11. 13:54 | Sorszám: 5
"Pirítós 2003. június 30. 22:11 | Sorszám: 16
A magasan kvalifikált toloba elvtársnak nem feladata leteherautózni, neki az a feladata, hogy támadhatatlan, cáfolhatatlan, minden kritikát kiálló érvekkel támassza alá pártunk és népünk haladó célkitűzéseinek még annál is jobban haladó végrehajtásának kivetelezését"

Ejnye, azt a kupoláját /terem búrája/ Pirítós bajtárs!

Előzmény: 0
Gyöngy
  Válasz | 2003. július 29. 14:31 | Sorszám: 1
Nos, gondolkodtam, hogy csináljak-e én is egy szöveggyűjteményt belőled. Aztán rájöttem, nem ér ez nekem annyit. További kellemes "illegalitást"!
Előzmény: 0

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola