Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Topicrombolás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Topicrombolás
alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 11:31 | Sorszám: 2
Bár feltett szándékom, hogy befejezzem a személyeskedést, erre azért muszáj válaszolnom, már csak azért is, mert ideiglenes távozásom után is többször meg lettem szólítva. Naszóval: ha akarsz, csinálj szöveggyűjteményt, engem nem zavar. Csak nem értem, miért tennéd. Az, hogy nem megengedhető hangnemet használtam, az ugye nem szorul bizonyításra, ugyanis ezért lettem kimoderálva, emlékszel... Viszont ha az általam írottakat összegyűjtöd, talán hasznos lesz tanulmányozni abból a szempontból, hogy miért egyedül lettem letiltva. Persze tudom, van erre válasz: azért, mert én vagyok "AZ AKI MEGÉRDEMLI". Ugyanis - szerinted - nekem semmiről nincs igazi véleményem, csak azárt járok ide, hogy gyűlöletet szítsak. Ha személyeskednek velem, az is kizárólag az én hibám, mert olyan hülye vagyok, hogy nem értem meg, hogy nincs igazam. Hát sajnálom, tudod ezért van egynél több politikai párt, mert van, aki nem úgy gondolja...
Szerény szubjektív véleményem szerint semmi olyat nem engedtem meg magamnak, ami ne kaptam volna meg már többször is másoktól - és hogy el ne felejtsem korábban. Ja, anyáztam is, igaz, csak egyszer. Biztos van jobb válasz is arra, ha valakihez úgy szólnak, hogy " Na figyelj, te nagyonhülye", de az adott pillanatban nem volt kedvem megkeresni. És mivel a moderáció ilyen ügyekben enyhén szólva nem következetes, úgy döntöttem, hogy nincs kedvem ezt egyoldalúan eltűrni. (Úgy általában a moderációról megjegyezném, hogy a "nesztek hülyék.." és az "egyre hülyébbnek kell lenni" című topicok jól példázzák az előbb említett gyakorlatot, a más véleményen levőkhöz már a topiccímben sértően szóltok, igazatok biztos tudatában. Vagy pl ugocsab esetében rögtön eszedbe jut az MM3, de hogy Mercurius folyamatosan idetükrözi a fél fidesz.hu-t, vagy tubi - szerinte - humoros képekkel tömi tele a fórumot, azért eszedbe sem jut reklamálni, holott a szabály ezekre az esetekre is vonatkozik.)

Még annyit, hogy a "Kérés a moderátorhoz" topic 62 és 67 hozzászólásaiban olyasmit állítottál rólam, ami nem igaz.

Ha válaszolsz, azt annak tudatában tedd, hogy én nem fogok.

Előzmény: 1

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola