Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Topicrombolás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Topicrombolás
alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 16:20 | Sorszám: 12
Mondjuk hogy ez a kifejezés nem a mondanivalóm veleje. Másrészt szerintem félre is érted (talán nem csak Te, ami pedig az én hibám), ezért megfogalmazom másképp. Azt írtam, hogy "bértopicolózó", azaz olyan fórumozó, aki szokta másokról azt állítani, vagy csak utalni rá, hogy az illető bértopicol, mert a másik oldal hivatásos ügynöke, vagy mittudomén. Ezt vetettem össze a hozzászólásszámmal.
(Mindezt úgy, hogy szerintem nem egyszer leírtam már, hogy nem az adja a hozzászólásaim ideológiai alapját, hogy Horn Gyula szobrokat rejtegeket a pincében, hanem azokkal az érvekkel vitatkozom, amelyek azt lennének hivatottak bizonyítani, hogy a fidesz a grál lovagok, a ballib kormány pedig rosszindulatú züllött gazfickók gyülekezete. Ez persze lehet hogy így van, de ezt azért gyakran jobban kéne indokolni, én erről beszélek.)
Aztán: én igyekszem nem támadni senkit, nem belekötni senkibe, de mint írtam, érzésem szerint nem én kezdtem. Bizonyos "ősellenségemtől" gyakran kaptam már minden ok nélkül kioktatást, leballibezést, néha kimondottam oda nem illő személyeskedést is még olyan párbeszédekben is, ahol nem voltam jelen, illetve egy-két odavetett fölényeskedő mondat érkezett úgy is, hogy nem vele beszéltem. Azt már meg sem említem, hogy OV-t tisztelni kell egyesek szerint, de azért folyamatosan "makogánypéterezik" , azt ugyanis lehet, az bocsánatos bűn, de ha valami hasonlót mondanák OV-ról, aki nekem nem szimpatikus, nemis tudom mi lennék.
Tudomásul van véve, hogy ez egy jobbos fórum, de ha valaki nem akar más véleménnyel találkozni, az járjon zártabb helyekre.
Ennyi.Biztos hibás vagyok én is, de nem csak én, szerintem elég sokáig jó képet vágtam hozzá. A moderálás pedig úgy jön ide, hogy lejt, ezért a közép, amihez az ember elvileg igyekszik tartani magát, egyre inkább az ő térfelére kerül. Vagy te láttál már itt olyat, hogy rászóltak volna valakire, hogy úgy, hogy "te agyhalott" nem kezdünk mondatot? Mert én nem. Ez itt a társalgás szabványos része, akkor viszont mindenkinek lehet (amíg ki nem rakják.)
Felajánlottam, hogy fejezzük be, utoljára.
Előzmény: 10

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola