Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Topicrombolás

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Topicrombolás
toloba
  Válasz | 2003. augusztus 12. 14:55 | Sorszám: 22
Nehéz feladat elé lettem állítva, ugyanis tán nekem kellene igazságot osztani...én viszont úgy gondolom, bármennyire is csesztetésnek tűnhet neki, hogy Root feladata lenne az, hogy a személyeskedés sértő formáit visszaszorítsa. No meg legyen szó bárkiről, azért a kesztyűt sem kell mindíg felvenni...bármennyire is nehéz megállni.
Ebből az idézet-halmazból Alias egyértelműen rosszul jön ki, ez tény, és sértő a megszólítás is egy helyen, de nem tudom, hogy valójában ki kezdte ezt anno - bár azt mondják a tudorok, hogy minden verekedés a visszaütéssel kezdődik.
Bárki aki bértopikoló lehet, szerintem nem azért van itt vagy máshol és nem azért fizetik, hogy egy valakire "rászálljon". Én senkiről nem szeretném feltételezni sem, hogy fizetik a bárhol vagy az itteni igehirdetéséért. Úgy érzem utolsó néhány mondatod visszaszúrás a csibéért, ezért azt javaslom mindkettőtöknek, hogy egy időre, mondjuk egy hét, kettő, kerüljétek ki egymást, majd azt követően nagyobb odafigyeléssel szólítsátok meg a másikat. Szerintem mindkettőtöknek menni fog...
Előzmény: 19
alias3t
  Válasz | 2003. augusztus 11. 21:01 | Sorszám: 20
"Ez a fickó azonban olyan szívóssággal vetette rám magát, mintha fizetnék érte. Ő az első, akinél erre gondoltam, és ennek hangot is adtam. A mai teljesítnménye nem cáfolt meg."

Érdekes ezt azután olvasni, hogy nem tudom, hogy könyörögjek még, hogy hagyjuk abba. OK, Toloba az igazság birtokába került, Te viszont kevered a humort a gúnnyal, továbbá kiderült, hogy hiába kaptam kishiján inhüvelygyulladást, gyakorlatilag semmit nem értettél abból amit irtam. Az inkriminált hozzászólásomat a sokadik "humoros" reagálásod váltotta ki, de mostmár legalább tudom, hogy nincs humorom, itt van a kutya elásva. Az is elkerülte a figyelmedet, hogy abból amit én idéztem, nem mindent hozzám irtál, és nem csak te, mások, másokhoz, alpári hangnemben. A gyűjtemény célja kizárólag az volt, hogy rávilágitsak, hogy nem biztos, hogy rajtam kéne kezdeni a keménykedést, illetve lenne hol folytatni.
De felajánlom neked, hogy távozom, ha ekkora gondot okoz ennek a megemésztése, csak egy szavadba kerül, szóljál.

Előzmény: 19

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola