Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Konstruktív kritika   » Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Moderátor-figyelem felhívásának kísérlete
Nyam Nyam
  Válasz | 2004. július 15. 12:04 | Sorszám: 396
Amit írsz az még igaz is lehet. Azonban ez feltételezi egy szájadíze szerinti zárt levlista létrehozását. A Gondola azonban egy nyitott, nyílt fórum és sajnos itt az is irogat aki neked nem tetszik. Csinálj magadnak egyet!
Előzmény: 388
kacamicli
  Válasz | 2004. július 15. 11:23 | Sorszám: 393
Adva van Karmincza kísérleti egyed, akinek létszükséglet, hogy egy internetes listát, pláne ha az jobbolali elárassza zsidó-fasiszta vita.

ne hazudj, drágaságom, egyetlen ilyen jellegű topikot se nyitottam
azokat b*sztasd ezügyben, akik ezeket lelkesen nyitogatják

aztán hogy te miket idéztél a Teleki-topikban, az egy dolog, az meg egy másik, hogy számomra megyőző-e - peched van, nem győztél meg velük
szelavi

Előzmény: 388
kacamicli
  Válasz | 2004. július 15. 11:19 | Sorszám: 392
csak a jegyzőkönyv kedvéért, drágaságom:

a Teleki témát Onogur fórumtárs hozta ebbe a topikba, a 319-es és főleg a 338-as hozzászólásában
úgyhogy megint mellélőttél, nem én hoztam a témát ebbe a topikba, Onogurnál reklamálj, aki a 338-ban ezt bírta írni:


onogur Válasz | 2004. július 14. 14:32 | Sorszám: 338
Gróg Teleki Pál miniszterelnökünk jogfosztójózsizása az én szememben kimeríti a hazaárulás kritériumát, de ez magánvélemény.

ui.
Mo. a kiegyezésig külföldi csak akkor vásrolhatott házat, földet, ingatlant, ha az az adott város, falu stb közössége megszavazta.

ez így, ebben a formában, nem teljesen igaz
arról ne is essék szó, hogy a XIX.században jó volt magyarnak, mi történt 20-ban és 38-ban, hogy már ne legyen jó magyarnak

te egy fokkal kultúráltabban "véded" ezt a jogfosztó józsit, ezzel szemben neked is csak azt tudom mondani: ha Radnóti magyar volt, akkor a többi is az volt
vagy-vagy: nincs harmadik variáció

Előzmény: 388

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola