Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Pocsék Áruk Fóruma (PÁF) (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Pocsék Áruk Fóruma (PÁF)
Békáscity
  Válasz | 2012. november 14. 18:27 | Sorszám: 222
Baxa meg a jegesmedve ! itt ugatok minden fórumon meg a gondolán meg mindenhol hogy "Halló Fidesz - nagy gebasz lesz a panelprogram körül" erre ma mit vág a pofámba lakótárs, hogy "az Fideszes" buli ami történt" mire mondom, hogy éppen hogy nem, hanem a szegedi Jobbik meg Botka nevét hallottam emlegetni a Délkonstrukttal kapcsolatban ... Na hogy aztán igaz-e nem nem tudom, de jó lenne ha nálam kompetensebb utána járna, mert még a végén én leszek beperelve rágalmazást... hacsak előtte le nem durrantanak
Békáscity
  Válasz | 2012. augusztus 18. 01:41 | Sorszám: 221
http://subba.blog.hu/2012/08/17/epic_szexterkep_a_magyar_sztarokrol?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_08_18&utm_campaign=index
Békáscity
  Válasz | 2012. július 06. 19:14 | Sorszám: 220
Teli a tököm az építőiparral... Újabb etűd a mi kis panel-program-szietelés-kanosszánkból : a munkálatokat az Energia Központ Nonprofit Kft. azonnali hatállyal leállítatta, mert névtelen lakossági bejelentés érkezett... 1 db. A többi 955 tulajdonos és kb. 2500 ember meg szívja magát miatt. http://www.energiakozpont.hu/ Egyébként : milyen alapon állíttata le ? (Nyihihi erre fel a mai napon lebontotta a kivitelező a mi házunk 1/4 állványát és felrakja egyik 100 lakásosunkra... mi meg "add a pénzt és kuss" mint megrendelő és panelpatkány-nyuggerek gyülekezete!)
kerekferko
  Válasz | 2012. július 05. 00:06 | Sorszám: 219
A Heti Válaszban volt vele egy interjú tavaly. Abban arról írtak, hogy a fia. Az is közismert, hogy az öreg Finta erdélyi származású.

Rogán hol volt, hol van a Zeppelin-pláza ügyben?

Nem szégyenli magát?

SenKyse
  Válasz | 2012. július 04. 18:42 | Sorszám: 218
-kyse-
Finta Sándor névrokona csupán F. J-nek.
Erdélyi származású mindkettő. http://m.mno.hu/egigero/mit-varhatunk-az-uj-budapesti-foepitesztol-1078377
A Kálvin téri űrállomást - az egyébként normális, csak erre a feladatra időszakosan meghibbant - Virág Csaba követte el. (társtervezők,többek közt: Z.Halmágyi Judit, Fehér Zoltán)
Ami viszont nagy baj: amit már megnyertnek hittünk - az Erzsébet téri Zeppelin-pláza, a léghajós-agyba-főbelebontós-ügy: most újra úgy néz ki, veszve van, az új KÖH elnök miatt. A Váralja Szöv. tiltakozást szervez:
pénteken este 6 órakor a Bécsi utcában http://www.varaljaszovetseg.hu/
hátdegyerebodrikutyáááááááááááááááááám
is
kerekferko
  Válasz | 2012. július 04. 02:58 | Sorszám: 217
Viszont perrel élni, a gatyáját is leperelni róla.
Akkor talán megnyugszik.
kerekferko
  Válasz | 2012. július 04. 02:57 | Sorszám: 216
Majd, ha egyúttal a Westend undorító kócerájt is elbontják. a Kálvin tér Finta rombolásának egyik jelképe. Hogy van pofája még a fiát is betolni a fővárosba.

Finta telehányta a fővárost, ájtatoskodott, hogy Makovecznek nincs Budapesten épülete, most meg a hülye fiának a "műszigeteket a Dunára" című álmait fizessük?

Békáscity
  Válasz | 2012. július 03. 23:05 | Sorszám: 215
Térden állva kérek tőle bocsánatot ha a Kálvin térről elbontatja azt a borzalmas "üvegpalotát" - úgyse tudja már az ottlakó nyugdíjpénztár miből fenntartani !
kerekferko
  Válasz | 2012. július 03. 00:07 | Sorszám: 214
Öröklődik, mint a főispánság?
Éreztem, mikor tavalykor ilyntájt a Heti válaszban propagálták ezt az építészcsökevényt.
Békáscity
  Válasz | 2012. július 02. 15:22 | Sorszám: 213
Levél digiék üszijének :
"Tiszelt Szolgálat !
Sajnos a telefonon való érdeklődés programja nem egy felhasználóbarát - és akkor finoman fogalmaztam... De minekutána sms-üket követően a honlapjukon nem találtam meg a július 1-ét követő -ismét csak egyoldalú !- szerződésmódosításukat többször is próbálkoztam tájékozódni.
Sikertelenül.
Kérem ezért, hogy hajlott koromra, iskolázatlanságomra és egyéb kirívó tudatlanságomra tekintettel szíveskedjenek tájékoztatni miben és mikortól változott a köztünk fennálló szerződés, mely a net-tel-tv használatára vonatkozik ? Mindezek megnyugtató tisztázásáig nem fizetem ki számláikat ! - van más szolgáltató is, bár utálom a változtatást, megint újabb kábel rondítaná el a lakásomat...
Tisztelettel : ..."
kerekferko
  Válasz | 2012. május 22. 17:30 | Sorszám: 212
Mi az?

A Finta-család privilégiuma a fővárosi főépítész státusz?

Békáscity
  Válasz | 2012. május 22. 15:46 | Sorszám: 211
Aha. Ilyenkor mi van ? Pár napja nevezték ki Finta Sándort Budapest új főépítészének, akit azon melegében meghívtak az Inforádió Aréna című műsorába. http://urbanista.blog.hu/2012/05/20/hogyan_fogjunk_hozza_a_budapesti_panellakotelepek_bontasahoz_az_uj_foepitesz_szerint_az_allami_berlakasepites
Békáscity
  Válasz | 2012. május 18. 08:40 | Sorszám: 210
Itt állunk felállványozva tavaly október óta, márciusra fix und vertig készen kellett volna lennünk és mert az eredeti kivitelezőnket ki akarják (ki is tudják) golyózni belehazudnak a pofánkba(kooperációs jkv. után kimennek az ajtón és lazán packáznak tovább) - és mi tehetetlenül nézzük hogy értéktelenedik el a lakásunk (256 lakás kb. 600 ember)... közben a többi épületünket az -új- kivitlező nyomatja ezerrel. Legutóbbi kiv.szerződés szerinti befejezési határidő: december 10. De ezt úgy íratták alá az elnökünkkel, hogy szinte pisztolyt tartottak a fejéhez ! se mi -vezetőség- sem a jogtanácsosunk nem látta a szerződést, csak utólag értesültünk róla ! Szóval: 90-es évek olajszőkítés, 2000-es évek lakás- és egészségügyi maffia, 2010-es évek épitőipari maffia... Lassan én is kidőlök a panel-programban tapasztalt maffia-tényezők miatt (nem Bp-i cégek)!
Nem is tudom mi lesz ha nem fogjuk kifizetni a majdani számláikat... mindenkit legéppuskáznak vagy mi ? Az ÉMI egy nagy rakás szar, az új Energiafelügyelet meg a másik fele ! Pertársaságot fontolgatunk - de az elnökünk csitítgat minket hogy várjuk meg a kiv. határidőt, majd utána megbeszéljünk... csakhogy elfogyott a türelem ! Azt hiszem hamarosan Célpont leszünk !
Békáscity
  Válasz | 2011. november 13. 22:21 | Sorszám: 209
Még azt se ?
TEFU
  Válasz | 2011. november 13. 22:15 | Sorszám: 208
Nagyon derűlátó vagy!
Békáscity
  Válasz | 2011. november 13. 22:05 | Sorszám: 207
Na minket nem kőbölcsőben ringattak - már meg van a megoldás... ! majd szívnak mint a mérgespók.
TEFU
  Válasz | 2011. november 13. 21:20 | Sorszám: 206
Szinte minden társasházban ez van!
Jól elvetették a magot, kezd beérni a termés.
Békáscity
  Válasz | 2011. november 13. 17:34 | Sorszám: 205
Tanácsot kérek - szerintetek milyen ellenlépést lehetne tenni 5 állandóan áskálódó, feljelentgető lakó/tulajdonostárssal szemben, akik magatartásukkal 951 másik tulajdonos és az igazgatóság (akik szintén tulajdonosok) nem csak erkölcsi, de anyagi kárt is okoznak. Nem beszélve, hogy évek óta ok nélkül lefoglalják a rendőrség, ügyészség, bíróság idejét ? ezzel az ő s a tényleges bűnüldözés munkáját is hátráltatják ?
Ráadásul illetékementességet kérnek és kapnak - miközben ügyvédre van pénzük (sőt az ÖKO után a Távfűtő által adott kompenzációt is szó nélkül elfogadták!) ...
Nincs valami távolságtartó végzés erre vonatkozólag is (mármint hogy ne foglalkozhassanak a szövi ügyeivel) ? A szöv.tv. rendelkezik ugyank a szövetkezeti tagok közül való kizárásról, ugyanakkor ez gyakorlatilag semmiféle szankcióval nem jár ! ...
kritikus
  Válasz | 2011. november 13. 11:17 | Sorszám: 204
mediáció
Békáscity
  Válasz | 2011. november 13. 09:53 | Sorszám: 203
Tanácsot kérek - szerintetek milyen ellenlépést lehetne tenni 5 állandóan áskálódó, feljelentgető lakó/tulajdonostárssal szemben, akik magatartásukkal 951 másik tulajdonos és az igazgatóság (akik szintén tulajdonosok) nem csak erkölcsi, de anyagi kárt is okoznak. Nem beszélve, hogy évek óta ok nélkül lefoglalják a rendőrség, ügyészség, bíróság idejét ? ezzel az ő s a tényleges bűnüldözés munkáját is hátráltatják ?
Ráadásul illetékementességet kérnek és kapnak - miközben ügyvédre van pénzük (sőt az ÖKO után a Távfűtő által adott kompenzációt is szó nélkül elfogadták!) ...
Nincs valami távolságtartó végzés erre vonatkozólag is (mármint hogy ne foglalkozhassanak a szövi ügyeivel) ? A szöv.tv. rendelkezik ugyank a szövetkezeti tagok közül való kizárásról, ugyanakkor ez gyakorlatilag semmiféle szankcióval nem jár ! ...
Békáscity
  Válasz | 2011. november 08. 12:04 | Sorszám: 202
Nekem meg a T.Bírósággal van teli a tököm... a benyújtott irataim felét meg sem nézi de kér még ilyen-olyan-amolyan igazolásokat - holott végzettségeim és gyakorlataim alapján sok polgármestert lepipálok, mégis tudomásul veszem hogy ők lettek megválasztva oszt jónapot ! Ugyanakkor a Cégbíróság szó nélkül bejegyezte az újraválasztásunkat. Most akkor ki a hozzánemértő ?
kritikus
  Válasz | 2011. november 08. 12:03 | Sorszám: 201
ez több mint szánalmas! Ez felháborító! Tkpen a csatorna imago-ja Remélem a szerződés hosszabbításnál komoly súllyal esik latba, mint minőségi jellemző.
Cirus
  Válasz | 2011. november 08. 10:49 | Sorszám: 200
ELMÜ: tegnap, tehát november 7-én megkapom a számlát. Most nézem, hát november 3 a befizetési határidő. Akkor ezt hogy is?

Múltkoriban a sündőrség hívott tanúskodni egy szombati napra, de az idézést csak következő hét csütörtökön kézbesítették, mivel eleve péntek este 6:17-kor lett feladva.

john batky
  Válasz | 2011. november 07. 10:18 | Sorszám: 199
Legalja?

"Fail: Pákó beszart Hajdú műsorában

2011.11.06. 13:20 | Subba Vipera
Lehetetlen eldönteni, hogy melyikük a szánalmasabb: Fekete Pákó, aki beszart Joshi Barath és Cooky közé, vagy Hajdú Péter, aki ezzel fos sztorival promózza az amúgy tényleg béna műsorát."
http://subba.blog.hu/2011/11/06/fail_pako_beszart_hajdu_musoraban?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2011_11_07&utm_campaign=index

Cirus
  Válasz | 2011. november 04. 14:40 | Sorszám: 198
Vajon miért nem tudom őket sajnálni?

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola