A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot... (1. oldal)

 
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...
Macisajt
| 2007. október 11. 13:42 | Sorszám: 247
Aha.
És ha meglesz az ítélet írásban, akkor fellebbezés lesz?

Vagy végül ki lett pernyertes?

Root of all Evil
| 2007. október 11. 13:39 | Sorszám: 246
Téma lezárva (szó szerint).
Aki erről újabbat nyit, kivágom.
Macisajt
| 2007. október 11. 13:36 | Sorszám: 245
"egy dátum már van, november 28."


Hát igen..
Mondjuk, egy pernek legalábbis minimális előfeltétele, hogy az alperes ne egy internetes anonim közéleti vitafórumoról értesüljön az ellene kitűzött per állitólagos helyszínéről és időpontjáról... hogy egyéb tárgyi és alaki feltételekről már ne is...

No de, én bizonyára csak kekeckedem..


Nahát

Root of all Evil
| 2007. október 11. 13:36 | Sorszám: 244
Az emlegetett, két pert indított a gondola ellen.
Ebből az elsőn vagyunk túl, ítélethirdetéssel, ahol egy meglehetősen dodonai ítélet született. Írásban még nem kaptuk meg, ha a kezünkben van, esetleg leközöljük.

A második per még nem kezdődött el.

Érdekesség, hogy az első perről semmilyen értesítést nem kaptunk kézhez, egy felhasználónk érdeklődéséből tudtuk meg, hogy lezajlott az első tárgyalás és ezután telefonon tudtuk meg, hogy mikor lesz a második forduló és egyáltalán mi a per tárgya.

A második fordulót a magyar jogrend szerint nélkülünk is megtartották volna és ítélet is születik.

ultimo
| 2007. október 11. 13:31 | Sorszám: 242
- bármi valaha is lenne...

egy dátum már van, november 28.

- Hiszen egy ilyen "ügy" akkora reklámértékü precedens lenne a műmájerek és az Indexes maffiák ellen- aminél álmodni sem lehet kiválóbbat...

Szarik ő az indexre meg a precedensre, bosszúvágy fűti, ideje meg temérdek.


"akkor én kihagynám ezt a ziccert?"

oké, ha sport, akkor hajrá!
(De akkor is gondold meg, hogy mit írsz le)

HAME
| 2007. október 11. 12:50 | Sorszám: 238
azért nehogymár egy krónikusan hazudozó hiszterikától megijedjen az ember...
Macisajt
| 2007. október 11. 12:49 | Sorszám: 237
Te most viccelsz, ugye?
Te azt hiszed, hogy , már amennyiben pl. a 224.-ben feltett öt alap- és logikus kérdésemre valaha is érdemi választ kapnék- bár ezek valamiért kimaradnak láthatóan a dicsekvéséből- szóval, te tényleg azt hiszed ha ebből az "ügyből" bármi valaha is lenne...

akkor én kihagynám ezt a ziccert?
Hiszen egy ilyen "ügy" akkora reklámértékü precedens lenne a műmájerek és az Indexes maffiák ellen- aminél álmodni sem lehet kiválóbbat...

Hiszen gondolj bele, van egy országosan ismert(etett) "közszereplő"(sok munka van benne).

És ez az ügy, ami olyan mint az állatorvosi ló, benne van
mi szem szájnak ingere...

Nahát

ultimo
| 2007. október 11. 12:34 | Sorszám: 236
- Kapásból ölég érdekes "per" lehet ez..

Mindenesetre vigyázz.
Minden megnyilvánulásodat rögzíti, az ittenieket is, hiszen láthattad hogy itt van.

Legjobb, ha semmit nem mondasz a perrel kapcsolatban itt sem, mert nyerni nem nyerhetsz vele semmit, bármit is mondasz, csak veszíthetsz vele.

soltika
| 2007. október 11. 12:31 | Sorszám: 235
Az öreg munkásőr is mudi volt? - na vazze, esztet még én se tudtam
ultimo
| 2007. október 11. 12:29 | Sorszám: 234
- most olyan apróságokról, mint hogy mit keresne az ügyészség, rendőrség egy magánvádas becsületsértési perben ne is beszéljünk


Ha pl. a rágalmazási feljelentést ismeretlen tettes ellen teszik, akkor a rendőrség nyomozza ki a személyt

Macisajt
| 2007. október 11. 12:14 | Sorszám: 233
Amúgy meg.
Itt van műmájer és a Gondola "helyreigazításának" ügye:
http://gondola.hu/cikkek/55539

Igaz hogy ez teljesen más fajta ügy, de erről is azt állitja hogy beperelte a Gondolát, sőt már meg is nyerte...
Valaki tud erről valami hiteleset?

almachino
| 2007. október 11. 12:13 | Sorszám: 232
Nem akartam floodolni.
almachino
| 2007. október 11. 12:11 | Sorszám: 231
Bővérke itt is eldicsekedett vele, hogy ő biza látja az IP-ket.
Azt írta a másik topikban, hogy még azt is látja ha esetleg egy tiltott user olvasgat úgy, hogy be se jelentkezett a fórumra.
almachino
| 2007. október 11. 12:10 | Sorszám: 230
Bővérke itt is eldicsekedett vele, hogy ő biza látja az IP-ket.
Azt írta a másik topikban, hogy még azt is látja ha esetleg egy tiltott user olvasgat úgy, hogy be se jelentkezett a fórumra.
almachino
| 2007. október 11. 12:10 | Sorszám: 229
Bővérke itt is eldicsekedett vele, hogy ő biza látja az IP-ket.
Azt írta a másik topikban, hogy még azt is látja ha esetleg egy tiltott user olvasgat úgy, hogy be se jelentkezett a fórumra.
mpd
| 2007. október 11. 12:08 | Sorszám: 228
Watchdog?
Ha ez valami csúnyaság, akkor érezd magad seggberúgva.
Az igazságot megírtam.
gyaloggos
| 2007. október 11. 12:00 | Sorszám: 227
Nahát, nahát!

Roppant mód tájékozottak vagytok ti Indexügyileg!

Tényleg!

Lajos bácsi is, te is,....

soltika
| 2007. október 11. 12:00 | Sorszám: 226
Bizony
Opi nem véletlenül üldözte el ))
soltika
| 2007. október 11. 11:58 | Sorszám: 225
Ami pedig a moderátorokat illeti, te is voltál moderátor az Indexen, azaz te is tudod, bármivel is dicsekedjék, moderátor semmiféle forgalmi adathoz, loghoz nem jut hozzá, tehát ki sem tud adni olyanokat. Sőt szvsz még Wágner úr se, és a szerkesztőség egyetlen tagja se a rendszeradminisztrátorokon kívül.

Katt ide, oszt csodálkozz, de ne egyél nagykanállal Indexék anonimitást hirdető legendájából, mert a főmudi dicsekszik el az ellenkezőjével ))
http://undox.net/forum/viewtopic.php?p=20463#20463

Macisajt
| 2007. október 11. 11:57 | Sorszám: 224
"igen kis esélyt látok arra, hogy Májer Aranka ne hazudozna ezügyben (is), a nagyembert megjátszandó. "

Hát, ami biztos.Hogy eddig hiányzik:

1.az ellenem állitólag indult perről legalább egy értesités...

2. A pert állitólag megelőző "nyomozásról" bármi..

3. Hogy az állitólagos per polgári, magánvádas netán közvádas...

4. Hogy mi a per konkrét tárgya.

5. Hogy kit perelnek és mi arra nézve a bizonyíték hogy az akit állitólag perelnek az azonos azzal akinek a cselekményét a felperes?/magánvádló?/hatóság? állitólag sérelmezi...


Kapásból ölég érdekes "per" lehet ez..


Nahát

mpd
| 2007. október 11. 11:56 | Sorszám: 223
Hát én eleve csökkentett jogkörű macerátor voltam. Kimondottan abból a célból, hogy a letiltási láz közepette valaki vétózzon, ha kell. Vétóztam is, asszem minden alkalommal, ha jelen voltam. Törölnöm, áthelyeznem, összevonnom nem lehetett. Egy hónapig, ha folyt ez, aztán összevesztem PuPu-val és kiléptem.
Macisajt
| 2007. október 11. 11:50 | Sorszám: 222
Majdnem..
Törölni ugyan nem tudott , de amolyan watchdog volt...
HAME
| 2007. október 11. 11:50 | Sorszám: 221
és ha azt mondom neked, hogy a kurucinfós Molnár Balázs is az volt, akkor mi van?
gyaloggos
| 2007. október 11. 11:48 | Sorszám: 220
Micsodaaaaa?

mpd is Indexes moderátor volt?

Macisajt
| 2007. október 11. 11:46 | Sorszám: 219
Oh ne hülyéskedjél már..
Ha van egy előfizető.
Meg ráadásul egy gép is.Meg a gazdája is.
Amihez van hozzáférése vagy egytucat személynek.

Akkor állapitsd meg és főleg bizonyítsd is be, hogy onnan éppen ki levelezett az interneten álnéven... )

Méghogy háttéralkú...

Időzóna: CET
A téma oldalai: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola