Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!
camelgun
  Válasz | 2005. szeptember 17. 21:04 | Sorszám: 8
Hat a beszedem ma is perfekt,de a helyesirasom kopott,pedig valamikor ,meg tehetseges ironak is tartottak,mert kapasbol egesz jo dolgokat tudytam irni.

Azok a penzek nekem hasonlitanak jobbara a nemet hercegsegekben vert denarokhoz,egy Friauli denarra meg kulonosen..
Koszonom hogyha kuldok kepet beteszed!!A lakasomat most fogjak eladni,condominiumnak,igy jonnek a vevojeloltek,de a vegen nem is a lakast nezik hanem a sok regi cuccot )
Ezt a puskat amit ma hoztam ,az 1810 evekben hasznaltak,ez csak egy egyszeru..Jezail flintlock/kovas/musketa,ugy ertem ,nem olyan gyunyoru muves amiket ket het mulva hozok el..
Ezt a fegyverfajtat,a maghreb orszagoktol,a mai afganisztanig hasznaltak.Az enyem az afgan tipus,tehat a tusa furcsan faragott,ives.A Flintlockja eredeti brit kiralyi koronas alatta egy 5 szam es mellette az allo oroszlan,ami a Brit Kelet Indiai Tarsasag jele volt..Az eredeti csovet az afganok kicsereltek damaszkuszi acelbol valora,amit diszitessel is ellattak.Az eredeti sodrott kotel is rajta van,es nem tudom miert,a ravasz vedojere,felvan kotozve egy veres szovott tobbszor atkotott textildarab!!Folyt!

Előzmény: 7

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola