Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!
camelgun
  Válasz | 2005. szeptember 17. 21:23 | Sorszám: 10
Rendszeresen nezem a craigslist.org/chicago/ oldalt,es ott lattam meg a fegyveralvanyon a puskakat es a tetejen egy kardot a kepeken .A tulaj a kardot arulta annyi penzert amennyiert en ket orat dolgozok.Felvettem a kapcsolatot vele,es elmentem a kardert!!
Nagyon klassz allapotban volt a kard,nem annyira joba a tok,ami borbol keszult,de a tok tetejerol,es a vegerol hianyzott a fem veret..A kard lapja,mindket oldalon gyonyoruen maratott es az angol korona ott is..A proof-ot kitisztottam,fogkefevel es az ujra arany szinben csillogva,egy kis komputer munka utan elmondta,hogy ez egy 1800 evekben keszult angol lovassagi kard..

Megkerdeztem a puskakat milyen arban vannak,mert az erteket mas oldalakrol nagyjabol tudtam,meg a gunshow-on is lattam nehanyat.Majd leultem mikor a tulaj igy kezdte,a kicsi puska ez is /meretes/ennyi mert kicsi,a masik kicsit tobb,mert nagyobb,a harmadik az meg meg tobb mert meg nagyobb )Az ara nagyjabol/darabjanak/ket napi keresetem,igy megegyeztunk hogy megveszem oket is )
A legnagyobb puska sztorijat tudom csak,de ez a puska feltuno is volt,a gyonyoru intarzias/gyongyhaz/berakasokkal,es a barrel/cso aranymintaival,es ezust beontesekkel..Ez a puska egy pathan/a Khyber pass/pakisztani oldalan elo torzsfonoke volt,attol kapta ajandekba az oreg Hales!Folyt!

Előzmény: 9

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola