A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...
Quo Vadis
| 2007. október 10. 10:22 | Sorszám: 27
Macisajt

válasz | megnéz | könyvjelző

2006.09.02 11:55:36 (61395)

"Kérlek erősítsd meg :" Felőlem perelhetsz, én állok elébe" nyilatkozatodat azzal, hogy közlöd elérhetőségedet"

A francba, hát miféle elérhetőséget akarsz még? )
Hát nem itt állok, elérve? )))))

Közölted hogy "Te azonban itt vagy Macisajt frissiben és még benne vagyok a 30 napban, úgyhogy óvatosan a vádaskodással!"- hát akkor perelj, vazze.. ))

Úgyis viszed a topicot a révészmáriusz ellen a bizonyításra, noch dazu még a Macisajt elleni per igazán belefér... ))

Nahát

Előzmény: Mayer Aranka (61393)

Macisajt azt írta, hogy „állok elébe” azaz pereljem be.

Macisajt 6 napja kapott tőlem egy e-mailt, amiben a részére adott határidő tegnap este lejárt.

5 napja lett volna arra, hogy e-mailben bocsánatot kérjen tőlem rágalmazásaiért, és megígérje, hogy a jövőben is tartózkodni fog ettől személyem vonatkozásában. Ha ez e-mail-ben realizálódott volna, akkor ezzel fátylat boríthattunk volna a múltra, és nem is tettem volna itt közzé mindezt – ezt én is megígértem neki .

Macisajt nem élt ezzel a lehetőséggel, nem válaszolt. Ezért itt folytatom, és egyben utoljára kérem, hogy itt a topikban kérjen tőlem bocsánatot rágalmazásaiért, és ígérje meg, hogy a jövőben is tartózkodni fog ettől személyem vonatkozásában.

Macisajt ugyan egy hónapra kitiltást kapott, azonban kérésemre ide szabad bejárása van.

Macisajt mai nap még rendelkezésedre áll, gyere és állj elébe!

Hogy mi lesz a következő lépésem, azt is pontosan tudja, - megírtam neki.

Előzmény: 26

Időzóna: CET  

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola