A téma zárva.  A téma zárva.


Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció

 
előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Menedékhely az indexből elűzöttek számára, avagy miért törölték Macisajtot...
Quo Vadis
| 2007. október 10. 10:23 | Sorszám: 28
moderátori válasz az ügyben Mayernak:

Irgalmatlan nővérke válasz | megnéz | könyvjelző 2007.08.02 07:14:03 (100366)

Te meg minek fenyegetőzöl a fórumokon? Ha meg tudod/akarod csinálni akkor csináld, de ne kotkodácsold vele előre körbe a tyúkudvart.

Ja, és mielőtt mind az egy bitnyi fórumozó agytekervényeddel nekem esel, hogy macisajt seggit nyalom, kérlek tisztelettel engem nem érdekel sem macisajt sem a te problémád; ha személyes intéznivalótok van menjetek ki a kultúr mögé a hóra és rendezzétek le, de ilyen ócska IRL fenyegetéses szarsággal egyikőtök sem fogja teliokádani a fórumokat.

Világos?

Mayer újabb fenyegetőzése:

Mayer Aranka válasz | megnéz 2007.08.01 12:59:12 © (3197)
Sok helyről "kikopott" valóban. Nekem nincs bajom a moderációval Macival kapcsolatban sem. Ha nehezen is, de a lényegét kiszedték rágalmazásainak.

Ez volt Macisajt ősszel: "Felőlem perelhetsz, én állok elébe, az más kérdés, hogy részemről nem számithatsz semmiféle olyan visszafogottságra, mint amivel eddig téged kezeltek....Mi van, engem is perelni akarsz? ))) Vagy csak üres fenyegetőzés? )))
"

Most milyen lehet Macisajt? Azt már tudja, hogy az üres fenyegetőzés halvány remény sugara elszállt.

Mivel nem volt képes egy medvegetőzésre, sőt még a bocs szót sem ismeri, így kénytelen lesz tapasztalni, hogy milyen az, ha valaki nem oly üres, mint ő és nem fenyegetőzik, hanem cselekszik. Bizonyára elkerülte a figyelmét az adatlapom.

Az a "visszafogott kezelés" igen érdekes fejlemény lesz. Vajon hogy fogom viselni? ))) Én ugyanis állok elébe.

Előzmény: 27

Időzóna: CET  

Új téma  
A téma zárva.  A téma zárva.
Téma megnyitása       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola