Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Hunnan jöttünk?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hunnan jöttünk?
L'auberge espagnole
  Válasz | 2007. július 06. 23:53 | Sorszám: 84
Nem értem. Ez a halandzsa nem is nagyon érdekel mondjuk.

Én ezeket nem állítom, hanem másolom. Viszont az összes eredet-elmélet ilyen. Arról nem is beszélve, hogy a cikk sem állít semmit. S mindössze azért idéztem be, mert a "turáni" rasszt felhozta valaki. Én ennek létezésében nem is igen hiszek. S mint olyat, ami az elmélet szerint is csak 30%-ban jellemző a magyarságra fapatkát sem ér.

Én amondó vagyok, hogy ha a hagyományaink és bizonyos kézzelfogható bizonyítékok egybevágnak, akkor inkább azt kell elfogadnunk. Én ezért, mivel a magyarok alapvetően két "népet" neveznek meg, ezt fogadom el legbiztosabbnak: hunok, szkíták. Mivel ezt nem sikerült cáfolnia a történettudománynak, el kell fogadnom...

Számtalanszor elmondtam, hogy szerintem ettől még nem lesz nagyobb a GDP-nk, meg önmagában nem jelent semmit. De ha már leírunk vmit, akkor az igazat kéne... Végülis annyira azért nem mindegy...

Előzmény: 83

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola