Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Milyen laptopot vegyen ... bárki ?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Milyen laptopot vegyen ... bárki ?
Antlfinger Edvárd
  Válasz | 2008. április 22. 12:34 | Sorszám: 112
Valóban nem volt gond a szervízzel, akkor ott laktam tőle 10 percre, amikor gond volt. És hogy jót is mondjak végül is azóta kifogástalanul ezt használom. Egyetlen kifogásom, hogy nagyon hangos. Persze egy desktop sokkal zajosabb, de ez a gép se a megszokott szinte nulla zajú laptop. Tehát egyelőre úgy vagyok vele, hogy akkor ez volt árban a lehető legjobb választás. 170 ezret adtam kb érte, plusz memóriát kértem bele. Ennek minimum két éve. Ha még bírja két évig, akkor jó vétel volt.

De azért már bánom, hogy akkor nem szántam rá a pénzt és nem vettem egy jobbat, nagyobb felbontású képernyővel. 17" alatt borzalmas ma az élet. Travianon már nem fér ki az összes falvam... Viszont akkor a pénzem bánnám, ha drágábbat veszek. Mondjuk talán aranyszabály, hogy jó márkából kell és jó (drága) árút venni, de sosem a legdrágábbat és legújabbat, mert annak a felára értelmetlenül sok. Az utolsó előtti széria egy közép-felső kategóriás termékből, amit sokan szeretnek és dícsérnek a nyerő választás szerintem.

Van egy ütött-kopott business kategóriás HP-m is, illetve a cégé, az talán egy kicsit masszívabb és csendesebb is. De nem egy nagyságrenddel jobb, árban meg szerintem végképp nem érte meg a többletköltséget. Baj nem volt vele, de az XP hibernáció után képernyőfrissítési problémákkal jött fel. Ubuntunál ezt nem láttam, felteszem ez os- vagy driverhiba.

Amúgy meg venni szerintem nem idehaza akarnék most. Annyival jobban megéri külföldön megvenni, hogy a magyar billentyűzetkiosztásról is lemondanék. http://www1.euro.dell.com/content/products/category.aspx/vostro_nb?c=de&cs=debsdt1&l=de&s=bsd

Előzmény: 111

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola