Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fegyverek ,regisegek,es egyebb gyujtok ide!
warlord
  Válasz | 2006. január 02. 21:09 | Sorszám: 320
Hu te ez egy szuper stuff )Hengered is van hozza????

A mandala battyam alltal berakott kepekrol nehany szot!!A legertekesebb az a scarabeus aminek itt az aljat latjatok..A baratom edesapja gyujtesebol szarmazik,es elkepzelheto hogy a Field muzeume lesz,mert mar kolcson adtam nekik..Gyonyru egyiptomi gyujtemenyuk van de ket ilyen szep ep scarabeusuk nincs.Mindkettot egy sirbol vettek ki,az egykkel a canopus edenyt fedtek le amiben az elhunyt belso nemes reszei voltak,a masikat a mar balzsamozott mumiara kotozve talaltak..

A romai kard elethu replika,az eredetejiet a Sforza csalad orizte,majd a Milanoi muzeumba kerult.Tokeletes koppintas tehat ami acel az acel ami ezust az ezust.
A pisztoly ami ott lathato,egy nagyon nepszeru fegyver volt a maga koraban az ugynevezett Navy colt...

Az alatta levo szaru puskapor tarto ugy 200 ev koruli..A bortokban egy Bowie kes van...

A Maria Terezia taller ezusben sokkal hiresebb mint aranyban,mert az arab orszagokban allitolag meg ma is hasznaljak a magas ezust tartalma miatt,ezt az aranypenzt viszont a gyujtok kedvelik..

Az E bay egy nemet oldalan vettem nyugodtan mondhatom bagoert!!!

Szinten az E bayn vettem Savolyay aranypenzt is ez nagy tisztasagu 23 karatos..

Mandala koszi a kepet..

Előzmény: 319

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola